איגוד הכדוריד

המשחק הבא

הפועל נתניה
הפועל נתניה
13/03/2024
20:00, יום ד'
בן גוריון - נעמי שמר- נתניה
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
2 שוורץ בן פינה 01/12/2008
3 גולדשטיין עמרי פיבוט 30/09/2008
3 עמית נדב פינה 20/12/2007
4 רוזטל דולב פינה 14/01/2008
5 תם איתי מקשר 12/03/2008
6 חננאל אורי מקשר 01/02/2008
7 פמיליה בר פינה 19/02/2008
9 רפפורט עומר מרכז 06/07/2008
10 גלעדי אלון פינה 07/06/2008
11 טל יהלי מרכז 26/05/2008
12 משרקי איתמר שוער 17/03/2008
14 נרקיס אמיר פיבוט 08/04/2008
15 פלד עמית מקשר 16/02/2008
18 פורמן גל שוער 18/03/2008
19 גנאל רועי מקשר 17/07/2008
19 מרק רום פיבוט 10/05/2008
19 צוקרמן יאיר מקשר 10/01/2008
21 דוידיאן גיא פיבוט 21/10/2008
22 ברוך נדב פינה 08/06/2008
28 צוקר נועם פיבוט 07/06/2008
32 אפוד רותם מרכז 16/07/2008
34 מוכתר איילון פיבוט 04/09/2007
71 בורבה-מזורסקי עמנואל שוער 14/10/2008

בעלי תפקידים

ראובן יספולסקי
מאמן: ראובן יספולסקי

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/12/2023, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נערים צפון, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 16-33
03/12/2023, יום א'
13:30
13:30 מכ. גנדי הארזים ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 2
אוהל שם- רמת גן מכ. גנדי הארזים ר"ג א.ס. רמת השרון 12-0
06/01/2024, יום ש'
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
נערים צפון, מחזור 6
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 25-32
20/01/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 4
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב א.ס. רמת השרון 28-22
29/01/2024, יום ב'
19:15
19:15 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל נתניה
נערים צפון, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל נתניה 22-36
05/02/2024, יום ב'
19:15
19:15 מכבי פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 7
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה א.ס. רמת השרון 41-34
10/02/2024, יום ש'
12:30
12:30 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 8
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 38-26
17/02/2024, יום ש'
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
גביע המדינה נערים, סיבוב 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 18-24
13/03/2024, יום ד'
20:00
20:00 הפועל נתניה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 10
בן גוריון - נעמי שמר- נתניה הפועל נתניה א.ס. רמת השרון 0-0
16/03/2024, יום ש'
14:00
14:00 א.כ. נס ציונה  נגד  א.ס. רמת השרון
גביע המדינה נערים, חצי גמר
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס ציונה א.ס. רמת השרון 0-0
23/03/2024, יום ש'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
נערים צפון, מחזור 11
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 0-0
11/04/2024, יום ה'
19:15
19:15 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 13
הראשונים- הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 0-0
04/05/2024, יום ש'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי פתח תקוה
נערים צפון, מחזור 14
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי פתח תקוה 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn