איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
4 טקץ נתנאל פיבוט 25/02/2011
4 רובינוב גיא פיבוט 30/06/2010
6 מלכין שון פיבוט 01/12/2009
7 קולה איתי אסף פיבוט 21/09/2010
8 חביב עידו שוער 30/06/2010
9 שליקרמן דין פיבוט 18/09/2009
13 שהם רן פינה 04/01/2011
16 בלייכר דור פיבוט 14/05/2011
17 קטנוב אביב פיבוט 19/03/2010
19 טנר רהב מרכז 13/03/2012
28 טלמון אורי דניאל פיבוט 10/04/2010
45 גומני איתי פיבוט 17/09/2010
72 חלנסקי מאור פיבוט 21/03/2010

בעלי תפקידים

אור פרטוש
מדריך עד גיל נערים: אור פרטוש
ולדימיר אסטיקוב
מנהל מחלקת נוער: ולדימיר אסטיקוב
עמרי מיכליס
מאמן: עמרי מיכליס

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
04/01/2024, יום ה'
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי חיים ראשון לציון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 14
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי חיים ראשון לציון 2 25-31
15/01/2024, יום ב'
17:45
17:45 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל פתח תקוה
ילדים ח מרכז, מחזור 4
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל פתח תקוה 35-31
23/01/2024, יום ג'
17:15
17:15 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדים ח מרכז, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי פתח תקוה 34-32
29/01/2024, יום ב'
19:00
19:00 מכבי פתח תקוה  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 12
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מ.כ. חולון 2 34-34
05/02/2024, יום ב'
17:45
17:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מ.כ. חולון 3
ילדים ח מרכז, מחזור 6
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה מ.כ. חולון 3 33-32
19/02/2024, יום ב'
17:45
17:45 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל קרית אונו 2
גביע המדינה ילדים ח, סיבוב 1
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל קרית אונו 2 35-32
04/03/2024, יום ב'
17:45
17:45 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ח מרכז, מחזור 8
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל קרית אונו 2 30-27
19/03/2024, יום ג'
20:00
20:00 מכבי חיים ראשון לציון 2  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדים ח מרכז, מחזור 7
רביבים- ראשל"צ מכבי חיים ראשון לציון 2 מכבי פתח תקוה 40-39
02/04/2024, יום ג'
18:00
18:00 בני הרצליה 2  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדים ח מרכז, מחזור 9
בית צחי (חט"ב זאב)- הרצליה בני הרצליה 2 מכבי פתח תקוה 31-33
03/04/2024, יום ד'
18:00
18:00 הפועל פתח תקוה  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדים ח מרכז, מחזור 11
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל פתח תקוה מכבי פתח תקוה 34-31
16/04/2024, יום ג'
19:30
19:30 מ.כ. חולון 2  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדים ח מרכז, מחזור 13
קציר- חולון מ.כ. חולון 2 מכבי פתח תקוה 36-34
15/05/2024, יום ד'
19:15
19:15 מכבי פתח תקוה  נגד  בני הרצליה 2
ילדים ח מרכז, מחזור 2
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה בני הרצליה 2 34-33
22/05/2024, יום ד'
16:45
16:45 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדים ח מרכז, מחזור 1
ציינין- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי פתח תקוה 39-41
27/05/2024, יום ב'
17:45
17:45 מ.כ. חולון 3  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדים ח מרכז, מחזור 5
קציר- חולון מ.כ. חולון 3 מכבי פתח תקוה 42-41
03/06/2024, יום ב'
17:45
17:45 מכבי פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 10
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה א.ס. רמת השרון 2 53-43
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
גולדה- פ"ת
כתובת האולם: ראשון לציון 8, פתח תקוה


מולטןoryznסמל