איגוד הכדוריד
הגנרלית לפני חצי הגמר: רמה"ש גברה על הפועל
הגנרלית לפני חצי הגמר: רמה"ש גברה על הפועל
רמה"ש מול הפועל ראשל"צ, וההזדמנות
רמה"ש מול הפועל ראשל"צ, וההזדמנות
נבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופה
נבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופה
לאומית: הפועל עצרה את מכבי בדרבי של פתח תקווה
לאומית: הפועל עצרה את מכבי בדרבי של פתח תקווה
נשים: מ.כ חולון והפועל ראשל"צ העפילו לגמר
נשים: מ.כ חולון והפועל ראשל"צ העפילו לגמר
הגנרלית לפני חצי הגמר: רמה"ש גברה על הפועל

הגנרלית לפני חצי הגמר: רמה"ש גברה על הפועל

רמה"ש מול הפועל ראשל"צ, וההזדמנות

רמה"ש מול הפועל ראשל"צ, וההזדמנות

נבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופה

נבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופה

לאומית: הפועל עצרה את מכבי בדרבי של פתח תקווה

לאומית: הפועל עצרה את מכבי בדרבי של פתח תקווה

נשים: מ.כ חולון והפועל ראשל"צ העפילו לגמר

נשים: מ.כ חולון והפועל ראשל"צ העפילו לגמר

לוח משחקי השבוע

גברים
הכל
נשים
גברים מין נשים
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
21/02/2024, יום ד'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 4
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 28-30
21/02/2024, יום ד'
19:30
19:30 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 4
הראשונים- הרצליה בני הרצליה "נאפיס" מכבי אבישי קרית מוצקין 28-33
21/02/2024, יום ד'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מ.כ. יובלים חולון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 4
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מ.כ. יובלים חולון 32-28
22/02/2024, יום ה'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון
גביע המדינה ילדים ח, סיבוב 1
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 0-0
22/02/2024, יום ה'
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  מ.כ. חולון צעירים
לאומית בית תחתון, מחזור 2
נעם חיים דימונה מכבי דימונה מ.כ. חולון צעירים 0-0
23/02/2024, יום ו'
14:00
14:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 4
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
23/02/2024, יום ו'
14:30
14:30 א.כ. נס-ציונה  נגד  אס"א תל אביב
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 4
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס-ציונה אס"א תל אביב 0-0
23/02/2024, יום ו'
15:15
15:15 הפועל רמת גן  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 4
זיסמן-עירוני ר"ג הפועל רמת גן הפועל קרית אונו 0-0
24/02/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  הפועל "רועי" ראשון לציון
נוער עלית , מחזור 2
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א "חיליק" תל אביב הפועל "רועי" ראשון לציון 0-0
24/02/2024, יום ש'
16:00
16:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי תל אביב
נוער עלית , מחזור 2
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי תל אביב 0-0
24/02/2024, יום ש'
18:00
18:00 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית , מחזור 2
רביבים- ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון א.כ. עידו נס ציונה 0-0
24/02/2024, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית , מחזור 2
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 0-0
24/02/2024, יום ש'
20:30
20:30 הפועל ירושלים  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 9
מלחה (גולדנברג)- ירושלים הפועל ירושלים מכבי הולצמן הארזים 0-0
25/02/2024, יום א'
19:00
19:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי ארזים ר"ג
גביע המדינה ילדים ח, סיבוב 1
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי ארזים ר"ג 0-0
25/02/2024, יום א'
20:00
20:00 הפועל "קולסקי" פתח תקוה  נגד  הפועל אשדוד 2
לאומית בית עליון, מחזור 2
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל "קולסקי" פתח תקוה הפועל אשדוד 2 0-0
25/02/2024, יום א'
20:30
20:30 מ.כ.נתניה  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
ארצית צפון, מחזור 9
בן גוריון - נעמי שמר- נתניה מ.כ.נתניה הפועל קרית אונו/סביון 2 0-0
25/02/2024, יום א'
20:30
20:30 הפועל "יוסי אברהמי" ערד  נגד  מכבי אדום ירוק פתח תקוה
לאומית בית עליון, מחזור 2
אולם הפועל- ערד הפועל "יוסי אברהמי" ערד מכבי אדום ירוק פתח תקוה 0-0
25/02/2024, יום א'
20:30
20:30 עירוני רחובות  נגד  מ.כ. באר שבע
לאומית בית עליון, מחזור 2
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות מ.כ. באר שבע 0-0
25/02/2024, יום א'
20:45
20:45 מכבי רעננה 2  נגד  בני לפלר הרצליה 2
ארצית צפון, מחזור 4
תיכון אביב- רעננה מכבי רעננה 2 בני לפלר הרצליה 2 0-0
25/02/2024, יום א'
20:45
20:45 הפועל קרית אונו/סביון  נגד  מכבי דימונה
לאומית בית תחתון, מחזור 3
סביון הפועל קרית אונו/סביון מכבי דימונה 0-0
26/02/2024, יום ב'
18:15
18:15 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
גביע המדינה WINNER, חצי גמר
בית מכבי- ראשל"צ בני הרצליה "נאפיס" הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
26/02/2024, יום ב'
20:30
20:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
גביע המדינה WINNER, חצי גמר
בית מכבי- ראשל"צ א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. יובלים חולון 0-0

הודעות

קורס שופטי כדוריד
קורס שופטי כדוריד
22
פברואר
הודעות נוספות >

כתבות נוספות

רמת השרון לא עוצרת. אס"א ומוצקין מתקרבות להישארות

המחזור ה-3 בשלב הבתים: המוליכה חזרה עם ניצחון 24:29 מאשדוד, שלא מצליחה לעצור את רצף ההפסדים | ...
18/2/2024
רמת השרון לא עוצרת. אס"א ומוצקין מתקרבות להישארות

בשבת רגעי ההכרעה בנשים - חצאי גמר גביע המדינה

ביום שבת יארח היכל הספורט ברחובות את חצאי גמר גביע המדינה לנשים כהצגה כפולה I מכבי הארזים ר"ג ...
18/2/2024
בשבת רגעי ההכרעה בנשים  - חצאי גמר גביע המדינה

הדרך אל גמר גביע המדינה

צמד מפגשים מסקרנים בין בני הרצליה להפועל ראשל"צ, ובין רמת השרון לחולון - ייערכו בחצי גמר גביע ...
18/2/2024
הדרך אל גמר גביע המדינה
כדור יד TV

לקט השערים של יואב למברוזו בליגה הצרפתית לקט השערים של יואב למברוזו בליגה הצרפתית
לקט השערים של יואב למברוזו בליגה הצרפתית
איגוד כדור יד פייסבוק

×
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn