איגוד הכדוריד
מור שאול ממשיכה בארזים. שחר דגן בהפועל אשדוד
צילומים באדיבות הקבוצות 

קבוצות ליגת אתנה ממשיכות להיערך לקראת העונה הבאה ולאחר שבתחילת השבוע הודיעה האלופה בנות הרצליה נאפיס על שובה לקבוצה של קפטן נבחרת ישראל שיר וקרט, מגיעים העדכונים מכיוונן של שאר קבוצות הליגה.


סגנית האלופה מכבי הארזים ר״ג הודיעה שמקשרת נבחרת ישראל מור שאול תמשיך בשורות סגנית האלופה וזאת לאחר שהייתה קרובה ליציאה לליגה אירופאית אך בחרה להישאר במכבי הארזים ר״ג. לצידה ימשיך גרעין הקבוצה מהעונה שעברה הכולל את שני לוינקינד, קפטן הקבוצה יורטה זילינסקייט, שיר גבזה, קרן טפליצקי, המקשרת ג׳קלין אנסטסטיו והשוערת ברונה קאמבוים. לקבוצה יצטרפו מקשרת נבחרת ברזיל טליטה אלבס קאניירו והמקשרת הברזילאית - יהודייה קרול מילר שצפויה להשלים עליה עם בואה ארצה.
  
מור שאול ושני לוינקינד ממשיכות במכבי הארזים ר"ג

מכבי פ״ת, שמתכוונת להיאבק על פסגת הטבלה, התחזקה במקשרת נבחרת הנשים והעתודה רומי טל המסומנת כאחת ההבטחות של ענף הנשים. טל שיחקה בעונה שעברה במכבי הארזים ר״ג ולפני כן, בשורותיה של בנות הרצליה. בנוסף, החתימה פ״ת את השוערת הרוסיה ולריה (לרה) פיז'יקובה (1.75, בת 22) ששיחקה בשורות סטברופול מהליגה הבכירה ברוסיה. המאמן ג׳וני אולייניק ימשיך על הקווים ולקבוצה ישבו לקדנציה שנייה שחקניות הפינה קטיה מלניק, ששיחקה בעונות האחרונות בשורות מחזיקת גביע המדינה הפועל דלתות פנדור ראשל״צ ויעל שילדרמן.

 
רומי טל תעשה את המעבר מארזים לפ"ת 
 
הפועל אשדוד ממשיכה לבנות קבוצה מסקרנת והודיעה על החתמתה של שחקנית נבחרת הנערות והעתודה המוכשרת שחר דגן ששבה למועדון בו התחילה את דרכה בכדוריד לאחר מספר שנים בהן בלטה בשורות מכבי ראשל״צ. דגן תחבור למאמן הקבוצה שעשה גם הוא את המעבר ממכבי ראשל״צ  גלעד מאור. קודם לכן הודיעה אשדוד על הצטרפותה של השוערת קטרינה בנדוביץ׳ שהייתה שותפה לזכייתה של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ בדאבל ובגביע המדינה והפיבוט האנגולית לאופולדינה כריסטובאו שכבר חתמו בקבוצה.

שחר דגן ונוי בונבידה

מחזיקת גביע המדינה הפועל דלתות פנדור ראשל״צ שנפרדה משחקניתה המובילה שיר וקרט, הודיעה שמרכזת נבחרת ישראל המוכשרת יעל שהם תמשיך בקבוצה והיא מצטרפת לדיאנה צ׳רויאקובה שממשיכה לעונה שישית בשורות האדומה אותה ימשיך להדריך פז בן הרואה.
 
 
 


 
מולטןoryznסמל