איגוד הכדוריד
שיר וקרט סוגרת מעגל בהרצליה
תמונות באדיבות מכבי הארזים ר"ג, בני הרצליה והפועל ראשל"צ

האלופה בנות הרצליה נאפיס הודיעה על החתמתה של קפטן נבחרת ישראל שיר וקרט שתשוב להרצליה לקדנציה נוספת. עם וקרט תשוב לשורות האלופה המאמנת המיתולוגית נורית כהן שתשמש כעוזרת המאמן ז'בויאן מאקסיץ' שממשיך לעונה נוספת לאחר שהוביל את הרצליה לזכייה באליפות. בנוסף ביצעה בנות הרצליה שינוי בין הקורות והודיעה על החתמתה של השוערת אולה ניקיצינה (ששיחקה בעונה שעברה במ.כ יובלים חולון) שתחליף את קטרינה קוסנוביץ׳ בשער.


וקרט, שהגיעה להרצליה בגיל 14, הייתה שותפה לשרשרת התארים של בנות הרצליה בעשור הקודם ועזבה את הקבוצה לאחר שתי זכיות רצופות בדאבל של 2015/16 ו- 2016/17. וקרט שיחקה בעונות האחרונות בשורות מחזיקת גביע המדינה הפועל דלתות פנדור ראשל״צ עימה רשמה זכייה נוספת בדאבל בעונת 2022/23.

יו״ר בני הרצליה אדם פלטקביץ׳: אני שמח ששיר חוזרת הביתה ומקווה שתהיה לנו עונה טובה. שיר היא שחקנית מוכחת שעברה כברת דרך מאז ימיה בהרצליה וכעת היא שבה לקבוצה מגובשת שזכתה ביחד באליפות ואני מאמין שעם עבודה טובה נכונה לכולנו הסתגלות מוצלחת״ .

שיר וקרט: ״אני מאד מתרגשת לחזור למועדון בו גדלתי. מצפה לנו שנה מעניינת ומרגשת ואני מוכנה לכל האתגרים שיגיעו. שובה של נורית כהן להרצליה כעוזרת המאמן בהחלט מוסיפה מימד עצום של התרגשות עבורי. נורית כהן היא הסיבה שהגעתי להרצליה בגיל 14 ואחת מהסיבות העיקריות שאני חוזרת עכשיו״. 


שיר וקרט ויו"ר בני הרצליה אדם פלטקביץ'
 
סגנית האלופה מכבי הארזים ר"ג הודיעה על החתמתה של המקשרת היהודייה - ברזילאית קרול מילר שנולדה ושיחקה בריו דה ז'נרו. מילר מצטרפת למקשרת נבחרת ברזיל טליטה אלבס קאניירו שכבר חתמה בקבוצה ולשתי הברזילאיות הנוספות של ארזים, שבלטו במהלך העונה שעברה וממשיכות לעונה נוספת, המקשרת ג'קלין אינסטסניו והשוערת ברונה קאמבוים. במהשך הודיעה סגנית האלופה על המשכן בקבוצה של שחקניות הקבוצה האיכותיות הקפטן יוורטה זלינסקייט, קרן טפליצקי ושיר גבזה.
 

 המקשרת קרול מילר מתוך עמוד האינסטגרם של מכבי הארזים ר"ג

מחזיקת גביע המדינה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ שנפרדה משחקניתה המובילה שיר וקרט, הודיעה על המשכה בקבוצה של מצטיינת משחק גביע המדינה המקשרת ושחקנית הפינה דיאנה צ'רויאקובה שתפתח עונה שישית בקבוצה.  
 

דיאנה צ'רויאקובה מתוך עמוד הפייסבוק של הפועל ראשל"צ


 
מולטןoryznסמל