איגוד הכדוריד
הדאבל המרגש של קבוצת הנערים של הפועל רועי ראשל"צ
צילומים: הדר ואן קולא, איציק משיח
 
קבוצת הנערים של הפועל רועי ראשל"צ חתמה אמש עונה נהדרת, עם ניצחון במשחק השלישי והמכריע בגמר הפליאוף על א.כ נס ציונה - משחק שבסיומו היא זכתה באליפות המדינה - והשלימה דאבל לאחר הנפת גביע המדינה בשבת האחרונה, גם כן מול הטייגרים הצעירים והמוכשרים מנס ציונה.
זו הייתה סדרת גמר נהדרת. הפועל הוליכה. נס ציונה השוותה, ואמש זה נחתם - ובכלל עונה גדולה עבור האדומים שהשיגו בליגה הסדירה 12 ניצחונות במאזן מושלם (הקדימו את נס ציונה במקום השני). דרך יפה גם במפעל הגביע - עם ניצחונות על מ.כ חולון, אס"א ת"א (עליה גברה גם בחצי גמר הפליאוף), הפועל אשדוד ובגמר על נס ציונה.

 
וכמובן עם סיפור מרגש - כי רועי פלח ז"ל הספיק עוד להדריך את חלק משחקני הקבוצה, ואמש בן דודו יונתן פלח המוכשר, שחקן נבחרת הנוער, הניף את צלחת האליפות לאחר שעשה זאת גם בשבת עם חבריו לקבוצה במפעל הגביע. בשני המעמדים היא הוענקה על ידי אביו של רועי, דודי פלח, יו"ר הפועל ראשל"צ וסגן יו"ר איגוד הכדוריד.

בשורה התחתונה - לאחר שקבוצת הנוער של האדומים נושלה מהדאבל - בו זכתה שנתיים ברציפות (ע"י רמת השרון) - קבוצת הנערים - ששחקניה יובילו את הנוער (חלקם כבר שם) - רושמת הישג נהדר בהדרכתם של המאמן אסף סיטון ועוזרו תומר בן אדרת.

סגל הקבוצה כולל את הקפטנים יונתן פלח וינון בדש, השוערים עמית מרוז וסטפן סטראט ועימם עילי אלקיים, עידו עובדיה, מור חאמי, לירון לוי, יהלי יפרח, רואי לביא, תומר נודל, עידו זינו, יהב ברכה, מאור משיח, דור זיידן, איתי נחמיאס, עילאי חלמיש, נועם ורטש ונבו מסיקה. ברכות.
 
 

נס ציונה תסתפק בעונה נהדרת שבה פיתחה צעירים, ובזכייה של קבוצת נערים ט' בגביע המדינה. צילום הדר ואן קולא
מולטןoryznסמל