איגוד הכדוריד
בליינד דיי 24: פעילות מרגשת של העתודה עם "קשר עין"
צילום: הדר ואן קולא
 
 
מרגש: נבחרת העתודה של ישראל אירחה אמש פעילות משותפת עם קבוצת "קשר עין", המשמשת קבוצת ריצה לאנשים עם לקויות ראייה ועיוורון. הפעילות למען הקהילה והאימון המשותף התקיימו במגרש הסמוך ל"וולודרום" בהדר יוסף, לקראת "הבליינד דיי 2024", שהוא יום ההזדהות והעלאת המודעות לציבור האנשים עם עיוורון ולקויות ראייה, החל בכל שנה ב-6 ביוני.
 
נבחרת העתודה שמתכוננת לאליפות אירופה עד גיל 20 בחודש הבא הדריכה את הקבוצה בהדרכת ניר בן דב. קיימה עימם חימום שהועבר על ידי בזה נבבה, אצן ומורה מוסמך לספורט שהינו אדם עם עיוורון. בהמשך, הסביר ראובן ברון על ההתמודדויות היום יומיות של בעלי מגבלת ראייה בכלל ובעולם הספורט והריצה בפרט. לאחר מכן התנסתה קבוצת "קשר עין" בזריקות לשער ובריצה "עיוורת" משותפת כאשר שחקני נבחרת העתודה עוטים כיסויי עיניים. הערב המרגש והמעצים נחתם בארוחה משותפת, וברכות - ואיחולי הצלחה של הקבוצה לשחקני הנבחרת באליפות אירופה.
 
הפעילות למען הקהילה התקיימה בעזרתם של דורון בן עטייה, מנהל הנבחרת הבוגרת, ניר בן גב, מנהל קבוצת "קשר עין" וילון גינת, רכז הפרוייקטים של עמותת מרכז לעיוור בישראל, המהווה ארגון הגג של ציבור האנשים עם עיוורון ולקויות ראייה ואשר מקדם את זכויותיהם, איכות חייהם, מעמדם ושילובם בכל תחומי החיים.
 
פרסום הצילומים אושר על ידי העמותה ומשתתפי קבוצת "קשר עין". 
מולטןoryznסמל