איגוד הכדוריד
מחזיקות הגביע לצעירות ולצעירים
צילומים: הדר ואן קולא ואגם לוי
 
ביום שלישי ייערכו שני משחקי גמר גביע המדינה לנערים ולנערות - שיחתמו את מרתון משחקי הגמר שהתקיימו בימים האחרונים, בהדר יוסף - וסיפקו מותחנים, צבע ועניין.
 
זה התחיל עם הניצחון והזכייה של קבוצת נערות ט' של מכבי הארזים רמת גן מול מכבי ראשל"צ 29:36, ונמשך באותו ערב משחקים עם זה הדרמטי של מ.כ חולון מול מכבי ראשל"צ 30:31.
 
אמש, בשבת, התקיימו שלושה משחקי גמר בהדר יוסף. קבוצת ילדות ח' של מכבי פ"ת רשמה ניצחון דרמטי 24:25 על מכבי הארזים ר"ג, שתתנחם עם הזכייה באליפות. קבוצות הנערים של הפועל רועי ראשל"צ  וא.כ נס ציונה, שמתמודדות אחת מול השנייה בגמר פליאוף האליפות (ביום רביעי ייערך המשחק המכריע, לאחר שיוויון 1:1 בסדרה) - סיפקו תוצאה יוצאת דופן ברמת הסקור - כשידם של האדומים הייתה על העליונה עם 46:51 על הטייגרים הצעירים. קבוצת ילדים ח' של בני הרצליה ניצחה לאחר מכן 36:44 את א.ס רמת השרון, שכזכור קבוצת הנוער שלה זכתה לאחרונה בגביע המדינה לאחר ניצחון על נס ציונה - שהשלים גם זכייה בדאבל (בעקבות הניצחון 0:2 בסדרת הגמר מול הפועל קרית אונו).
 
ביום שלישי הוושלם מרתון משחקי הגמרים במחלקות הצעירות - קבוצת נערים ט' של א.כ נס ציונה גברה על מכבי דימונה 34:39 וזכתה בגביע. קבוצות הנערות י' מכבי פתח תקווה זכתה אף היא בגביע המדינה, לאחר ניצחון 24:31 על מכבי ראשון לציון שהבטיחה זכייה באליפות המדינה. ברכות!
 


קבוצות הנערים של נס ציונה והנערות של מכבי פ"ת - משלימות זכייה בגביע המדינה
 
גלריות התמונות המשחקים - הועלו לרשתות החברתיות של איגוד הכדוריד. מוזמנים.נות לעקוב.
 
מולטןoryznסמל