איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/01/2022, יום ש'
16:00
16:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מ.מ. מוצקין 42-39
02/01/2022, יום א'
16:00
16:00 הפועל ערד  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדות ז , מחזור 9
אולם הפ. ערד הפועל ערד מכבי ראשון לציון 23-8
02/01/2022, יום א'
17:15
17:15 הפועל ערד  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדות ח , מחזור 11
אולם הפ. ערד הפועל ערד מכבי ראשון לציון 24-12
02/01/2022, יום א'
18:30
18:30 הפועל ערד  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י' , מחזור 7
אולם הפ. ערד הפועל ערד מכבי ראשון לציון 31-19
02/01/2022, יום א'
18:30
18:30 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי רעננה
ילדים ז צפון, מחזור 13
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי רעננה 26-17
02/01/2022, יום א'
20:00
20:00 הפועל ערד  נגד  ראשון לציון "טייגרס"
לאומית 2 נשים, מחזור 3
אולם הפ. ערד הפועל ערד ראשון לציון "טייגרס" 20-16
03/01/2022, יום ב'
17:00
17:00 עירוני רחובות  נגד  א.כ. נס ציונה
גביע המדינה נערים ט, שמינית גמר
אולם ברזילי עירוני רחובות א.כ. נס ציונה 47-40
03/01/2022, יום ב'
17:30
17:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 6
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי גדי ראשון לציון 24-41
04/01/2022, יום ג'
17:30
17:30 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ערד
ילדות ז , מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ערד 13-21
04/01/2022, יום ג'
18:45
18:45 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ערד
נערות י' , מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ערד 14-29
04/01/2022, יום ג'
20:15
20:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית צפון, מחזור 9
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן מכבי הולצמן הארזים 29-35
04/01/2022, יום ג'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  אס"א טכניון חיפה
ארצית צפון, מחזור 9
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 אס"א טכניון חיפה 33-24
04/01/2022, יום ג'
21:00
21:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  עירוני מיסדים רחובות
ארצית דרום, מחזור 9
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 עירוני מיסדים רחובות 34-32
05/01/2022, יום ד'
17:30
17:30 הפועל חבל אילות  נגד  מכבי דימונה
ילדים ח דרום, מחזור 1
יטבתה הפועל חבל אילות מכבי דימונה 32-22
05/01/2022, יום ד'
19:00
19:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז צפון, מחזור 2
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 17-18
05/01/2022, יום ד'
19:30
19:30 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
גביע המדינה ילדים ח, סיבוב 1
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל "רועי" ראשון לציון הפועל אשדוד 31-36
06/01/2022, יום ה'
18:00
18:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל אשדוד
נערים ט דרום, מחזור 7
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל אשדוד 24-13
08/01/2022, יום ש'
10:00
10:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  מכבי תל אביב 2
ילדים ז דן, מחזור 6
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 מכבי תל אביב 2 33-21
08/01/2022, יום ש'
10:00
10:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז , מחזור 6
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי בית"ר ארזים ר"ג 20-16
08/01/2022, יום ש'
12:00
12:00 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים ט דרום, מחזור 9
רביבים ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון א.כ. נס ציונה 39-31
08/01/2022, יום ש'
18:00
18:00 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  מכבי ראשון לציון
ליגה נערות, מחזור 6
אולם נחלת יהודה הפועל "רועי" ראשון לציון מכבי ראשון לציון 27-21
08/01/2022, יום ש'
20:00
20:00 הפועל ירושלים  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
ארצית דרום, מחזור 2
היכל הספורט גולדנברג מלחה הפועל ירושלים הפועל ראשל"צ ב טוביה 31-25
09/01/2022, יום א'
20:00
20:00 הפועל "קולסקי" פתח תקוה  נגד  מ.כ. חולון צעירים
לאומית גברים, מחזור 10
אולם עירוני פ"ת הפועל "קולסקי" פתח תקוה מ.כ. חולון צעירים 17-32
09/01/2022, יום א'
20:30
20:30 מכבי ראשון לציון 2  נגד  עירוני רחובות
לאומית גברים, מחזור 10
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 עירוני רחובות 37-26
09/01/2022, יום א'
20:45
20:45 מכבי רעננה  נגד  אס"א תל אביב
לאומית גברים, מחזור 10
אולם תיכון אביב מכבי רעננה אס"א תל אביב 31-20
09/01/2022, יום א'
21:00
21:00 מכבי הקרייתים  נגד  א.ס. רמת השרון 2
לאומית גברים, מחזור 10
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים א.ס. רמת השרון 2 32-31
09/01/2022, יום א'
21:15
21:15 מ.כ. ותיקים חולון  נגד  מכבי "אדום ירוק" פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 10
אולם קציר מ.כ. ותיקים חולון מכבי "אדום ירוק" פתח תקוה 38-29
11/01/2022, יום ג'
20:30
20:30 הפועל נתניה  נגד  הפועל ערד
לאומית 2 נשים, מחזור 4
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה הפועל ערד 13-24
20/01/2022, יום ה'
20:30
20:30 הפועל "דלתות פנדור" ראשון לציון  נגד  מכביICL ראשון לציון
ליגת על אתנה נשים, מחזור 9
אולם נחלת יהודה הפועל "דלתות פנדור" ראשון לציון מכביICL ראשון לציון 0-0
20/01/2022, יום ה'
20:30
20:30 מ.כ.חולון  נגד  מכבי אדום ירוק פתח תקוה
ליגת על אתנה נשים, מחזור 9
אולם קציר מ.כ.חולון מכבי אדום ירוק פתח תקוה 0-0
20/01/2022, יום ה'
20:30
20:30 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת על אתנה נשים, מחזור 9
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה "נאפיס" הפועל קרית אונו 0-0
22/01/2022, יום ש'
13:00
13:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נוער מחוזי, מחזור 2
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.ס.רמת השרון 2 0-0
22/01/2022, יום ש'
16:00
16:00 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
נוער עלית, מחזור 2
אולם נחלת יהודה הפועל "רועי" ראשון לציון בני הרצליה 0-0
22/01/2022, יום ש'
17:30
17:30 מ.כ. חולון  נגד  מכבי תל אביב
נוער עלית, מחזור 2
אולם קציר מ.כ. חולון מכבי תל אביב 0-0
22/01/2022, יום ש'
18:00
18:00 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית, מחזור 2
רביבים ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון א.כ. עידו נס ציונה 0-0
22/01/2022, יום ש'
18:45
18:45 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל אשדוד
נוער מחוזי, מחזור 2
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל אשדוד 0-0
22/01/2022, יום ש'
19:30
19:30 א.ס. רמת השרון  נגד  עירוני רחובות
נוער מחוזי, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון עירוני רחובות 0-0
22/01/2022, יום ש'
20:00
20:00 הפועל קרית אונו  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו אס"א "חיליק" תל אביב 0-0
26/01/2022, יום ד'
21:00
21:00 מכביICL ראשון לציון  נגד  מ.כ.חולון
ליגת על אתנה נשים, מחזור 10
אולם בית מכבי ראשל"צ מכביICL ראשון לציון מ.כ.חולון 0-0
27/01/2022, יום ה'
20:00
20:00 מכבי אדום ירוק פתח תקוה  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
ליגת על אתנה נשים, מחזור 10
אולם גולדה פ"ת מכבי אדום ירוק פתח תקוה בני הרצליה "נאפיס" 0-0
27/01/2022, יום ה'
20:15
20:15 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  הפועל "דלתות פנדור" ראשון לציון
ליגת על אתנה נשים, מחזור 10
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג הפועל "דלתות פנדור" ראשון לציון 0-0
28/01/2022, יום ו'
14:00
14:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 1
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי ראשון לציון 0-0
28/01/2022, יום ו'
14:00
14:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל "דוראל" חבל אילות
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 1
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל "דוראל" חבל אילות 0-0
28/01/2022, יום ו'
15:00
15:00 א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה  נגד  מכבי דימונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 1
צימרמן החדש א.כ. "ביטס אוף גולד" נס-ציונה מכבי דימונה 0-0
28/01/2022, יום ו'
15:00
15:00 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  מ.כ. באר שבע
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 1
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה "נאפיס" מ.כ. באר שבע 0-0
28/01/2022, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. יובלים חולון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. יובלים חולון 0-0
28/01/2022, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
29/01/2022, יום ש'
09:00
09:00 מ.כ. חולון 2  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדות ז , מחזור 2
אולם קציר מ.כ. חולון 2 א.כ. נס ציונה 0-0
29/01/2022, יום ש'
09:00
09:00 מ.כ. חולון 2  נגד  מכבי תל אביב 2
ילדים ז דן, מחזור 12
אולם קציר מ.כ. חולון 2 מכבי תל אביב 2 0-0
29/01/2022, יום ש'
11:00
11:00 מכבי רעננה 2  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז דן, מחזור 6
אולם תיכון אביב מכבי רעננה 2 הפועל קרית אונו 3 0-0
29/01/2022, יום ש'
12:00
12:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 7
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל אשדוד 0-0
29/01/2022, יום ש'
12:00
12:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח , מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי "הארזים" ר"ג 0-0
29/01/2022, יום ש'
13:00
13:00 הפועל אשדוד  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נוער מחוזי, מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.ס.רמת השרון 2 0-0
29/01/2022, יום ש'
13:00
13:00 הפועל ערד  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז , מחזור 4
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל קרית אונו 0-0
29/01/2022, יום ש'
13:30
13:30 מ.כ.חולון 2  נגד  הפועל אשדוד
נערות י' , מחזור 12
אולם קציר מ.כ.חולון 2 הפועל אשדוד 0-0
29/01/2022, יום ש'
15:00
15:00 עירוני רחובות  נגד  מכבי תל אביב
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי תל אביב 0-0
29/01/2022, יום ש'
15:30
15:30 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 9
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 0-0
29/01/2022, יום ש'
16:00
16:00 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
אולם נחלת יהודה הפועל "רועי" ראשון לציון מכבי אידן ראשון לציון 0-0
29/01/2022, יום ש'
17:30
17:30 מ.כ.חולון  נגד  מכבי ראשון לציון
ליגה נערות, מחזור 12
אולם קציר מ.כ.חולון מכבי ראשון לציון 0-0
29/01/2022, יום ש'
18:30
18:30 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה
ילדות ח , מחזור 8
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה 0-0
29/01/2022, יום ש'
19:00
19:00 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  מ.כ. חולון
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה מ.כ. חולון 0-0
29/01/2022, יום ש'
19:30
19:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א "חיליק" תל אביב 0-0
29/01/2022, יום ש'
20:00
20:00 הפועל ירושלים  נגד  א.כ. נס ציונה הפיראטים
ארצית דרום, מחזור 5
היכל הספורט גולדנברג מלחה הפועל ירושלים א.כ. נס ציונה הפיראטים 0-0
29/01/2022, יום ש'
20:00
20:00 הפועל כפר מנחם  נגד  א.כ. נס ציונה 2
ארצית דרום, מחזור 12
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם א.כ. נס ציונה 2 0-0
30/01/2022, יום א'
00::20
00::20 מכבי "אדום ירוק" פתח תקוה  נגד  עירוני רחובות
לאומית גברים, מחזור 13
אולם עירוני פ"ת מכבי "אדום ירוק" פתח תקוה עירוני רחובות 0-0
30/01/2022, יום א'
19:00
19:00 מכבי ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
נערים דרום, מחזור 11
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון עירוני רחובות 0-0
30/01/2022, יום א'
19:15
19:15 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס-ציונה
ילדות ח , מחזור 8
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס-ציונה 0-0
30/01/2022, יום א'
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
לאומית גברים, מחזור 13
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי תל אביב 0-0
30/01/2022, יום א'
20:30
20:30 קרית אונו/סביון  נגד  הפועל רמת גן
לאומית גברים, מחזור 13
אולם חדש סביון קרית אונו/סביון הפועל רמת גן 0-0
30/01/2022, יום א'
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
לאומית גברים, מחזור 13
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מ.כ. ותיקים חולון 0-0
30/01/2022, יום א'
21:00
21:00 מכבי הקרייתים  נגד  הפועל "קולסקי" פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 13
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים הפועל "קולסקי" פתח תקוה 0-0
30/01/2022, יום א'
21:00
21:00 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ראשון לציון 2
לאומית גברים, מחזור 13
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי ראשון לציון 2 0-0
30/01/2022, יום א'
21:15
21:15 מ.כ. חולון צעירים  נגד  מכבי רעננה
לאומית גברים, מחזור 13
אולם קציר מ.כ. חולון צעירים מכבי רעננה 0-0
31/01/2022, יום ב'
17:30
17:30 עירוני רחובות 2  נגד  הפועל אשדוד
נערים ט דרום, מחזור 10
אולם ברזילי עירוני רחובות 2 הפועל אשדוד 0-0
31/01/2022, יום ב'
17:45
17:45 מ.כ. חולון  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 11
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל אשדוד 0-0
31/01/2022, יום ב'
18:45
18:45 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 7
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב א.ס. רמת השרון 0-0
31/01/2022, יום ב'
19:15
19:15 הפועל קרית אונו  נגד  מכ. גנדי הארזים ר"ג
נערים צפון, מחזור 13
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו מכ. גנדי הארזים ר"ג 0-0
31/01/2022, יום ב'
21:00
21:00 ראשון לציון "טייגרס"  נגד  מכבי ארזים ר"ג 2
לאומית 2 נשים, מחזור 4
אולם עירוני גן נחום ראשל"צ ראשון לציון "טייגרס" מכבי ארזים ר"ג 2 0-0
01/02/2022, יום ג'
20:15
20:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  מכבי עוזר פתח תקוה
ארצית צפון, מחזור 12
אולם אוהל שם מכבי הולצמן הארזים מכבי עוזר פתח תקוה 0-0
01/02/2022, יום ג'
20:30
20:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  הפועל ערד
ארצית דרום, מחזור 12
אולם ברזילי עירוני מיסדים רחובות הפועל ערד 0-0
01/02/2022, יום ג'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  מ.כ.נתניה
ארצית צפון, מחזור 12
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מ.כ.נתניה 0-0
01/02/2022, יום ג'
21:00
21:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
ארצית דרום, מחזור 12
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 הפועל ראשל"צ ב טוביה 0-0
01/02/2022, יום ג'
21:15
21:15 אס"א טכניון חיפה  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
ארצית צפון, מחזור 12
אולם חורב קרית הטכניון חיפה אס"א טכניון חיפה הפועל קרית אונו/סביון 2 0-0
01/02/2022, יום ג'
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה הפיראטים  נגד  הפועל ירושלים
ארצית דרום, מחזור 12
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפיראטים הפועל ירושלים 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn