איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה


בעלי תפקידים באגודה

רותם גרבר
מנכ"ל אגודה: רותם גרבר

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/11/2019
13:30
13:30 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 5
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי דימונה 24-29
01/11/2019
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל אשדוד 26-23
01/11/2019
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 5
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל קרית אונו 28-26
01/11/2019
16:00
16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 5
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 31-34
01/11/2019
16:00
16:00 בני הרצליה  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 5
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה עירוני רחובות 25-28
01/11/2019
14:30
14:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 1
אולם ברזילי עירוני מיסדים רחובות מכבי הולצמן הארזים 19-32
01/11/2019
14:00
14:00 מכביICL ראשון לציון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
לאומית נשים, מחזור 5
אולם בית מכבי ראשל"צ מכביICL ראשון לציון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 27-35
01/11/2019
15:00
15:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 5
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מ.כ. יובלים חולון 21-21
02/11/2019
17:00
17:00 בני הרצליה  נגד  הפועל ראשון לציון
נערות י', מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל ראשון לציון 13-24
02/11/2019
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
נוער מחוזי, מחזור 5
נעם חיים דימונה מכבי דימונה מכבי עירוני פתח תקוה 17-32
02/11/2019
11:00
11:00 עירוני רחובות  נגד  מכבי ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 2
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי ראשון לציון 27-25
02/11/2019
12:00
12:00 מ.כ. חולון 2  נגד  בני הרצליה
ילדים ח מרכז, מחזור 2
אולם קציר מ.כ. חולון 2 בני הרצליה 34-32
02/11/2019
10:00
10:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 2
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 מכבי ראשון לציון 32-7
02/11/2019
12:30
12:30 הפועל ערד  נגד  מ.כ.חולון
ליגה נערות, מחזור 3
אולם הפ. ערד הפועל ערד מ.כ.חולון 37-15
02/11/2019
12:30
12:30 עירוני רחובות 2  נגד  מכבי ארזים ר"ג
ילדים ח מרכז, מחזור 2
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 מכבי ארזים ר"ג 28-39
02/11/2019
11:00
11:00 הפועל ערד  נגד  מ.כ. חולון
ילדות ח', מחזור 3
אולם הפ. ערד הפועל ערד מ.כ. חולון 35-15
02/11/2019
12:00
12:00 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח', מחזור 1
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 11-18
02/11/2019
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל ראשון לציון 31-26
02/11/2019
19:00
19:00 הפועל כפר מנחם  נגד  הפועל ערד
ארצית דרום, מחזור 2
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם הפועל ערד 34-19
02/11/2019
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  הפועל ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 הפועל ראשון לציון 2 24-23
02/11/2019
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י', מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ראשון לציון 23-24
02/11/2019
19:30
19:30 הפועל קרית אונו  נגד  אס"א תל אביב
נוער עלית, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו אס"א תל אביב 21-35
02/11/2019
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית, מחזור 4
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.כ. עידו נס ציונה 31-34
02/11/2019
17:00
17:00 מכבי תל אביב  נגד  הפועל חבל אילות
לאומית גברים, מחזור 2
אולם תיכונט מכבי תל אביב הפועל חבל אילות 18-28
02/11/2019
17:30
17:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
ילדים ז צפון, מחזור 2
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי ארזים אהל שם ר"ג 23-35
02/11/2019
14:00
14:00 מ.מ. מוצקין  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים צפון, מחזור 15
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.כ. נס ציונה 32-32
02/11/2019
16:30
16:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי ראשון לציון 20-25
02/11/2019
14:00
14:00 הפועל ערד  נגד  מ.כ. חולון
נערות י', מחזור 2
אולם הפ. ערד הפועל ערד מ.כ. חולון 21-15
02/11/2019
16:00
16:00 מ.כ. חולון  נגד  עירוני רחובות
נוער עלית, מחזור 4
אולם קציר מ.כ. חולון עירוני רחובות 31-36
02/11/2019
10:00
10:00 הפועל יואב כפר מנחם  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים ט דרום, מחזור 2
קיבוץ כפר מנחם הפועל יואב כפר מנחם א.כ. נס ציונה 27-21
02/11/2019
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי הקרייתים
נוער מחוזי, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 מכבי הקרייתים 23-27
02/11/2019
14:45
14:45 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 2
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל ראשון לציון 27-20
02/11/2019
12:30
12:30 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 2
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 40-14
02/11/2019
11:30
11:30 מכבי הקרייתים  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 2
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים הפועל קרית אונו 44-30
02/11/2019
10:00
10:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי נצרת
נערים ט צפון, מחזור 2
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי נצרת 18-33
02/11/2019
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו/סביון
ילדים ח צפון, מחזור 2
אולם גושן מ.מ. מוצקין הפועל קרית אונו/סביון 25-21
02/11/2019
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי הקרייתים
ילדים ח צפון, מחזור 2
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי הקרייתים 29-34
02/11/2019
12:00
12:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדות ז', מחזור 1
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 מ.כ. חולון 2 6-17
02/11/2019
14:30
14:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער מחוזי, מחזור 5
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי ארזים אהל שם ר"ג 22-25
02/11/2019
13:30
13:30 בני הרצליה 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז', מחזור 1
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 א.ס. רמת השרון 7-16
02/11/2019
15:00
15:00 בני הרצליה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.מ. מוצקין 25-21
02/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו 3  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 4
ילדים ז' דן, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 הפועל קרית אונו/סביון 4 24-13
02/11/2019
18:15
18:15 הפועל אשדוד  נגד  א.כ. נס ציונה
ליגה נערות, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.כ. נס ציונה 27-29
02/11/2019
09:00
09:00 הפועל אשדוד 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ח מרכז, מחזור 2
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 א.ס. רמת השרון 35-22
03/11/2019
21:15
21:15 מ.כ. חולון צעירים  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
לאומית גברים, מחזור 2
אולם קציר מ.כ. חולון צעירים קרית אונו/א.ס.סביון 40-28
03/11/2019
17:30
17:30 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 2
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו הפועל אשדוד 2 23-31
03/11/2019
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 2
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי עירוני פתח תקוה 27-30
03/11/2019
20:30
20:30 מכבי רעננה  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
לאומית גברים, מחזור 2
אולם תיכון אביב מכבי רעננה מ.כ. ותיקים חולון 34-35
03/11/2019
20:00
20:00 הפועל "קולסקי" פתח תקוה  נגד  הפועל רמת גן
לאומית גברים, מחזור 2
אולם עירוני פ"ת הפועל "קולסקי" פתח תקוה הפועל רמת גן 23-24
03/11/2019
18:45
18:45 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ח מרכז, מחזור 1
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל אשדוד 2 25-25
03/11/2019
19:00
19:00 הפועל ערד  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 2
אולם הפ. ערד הפועל ערד עירוני רחובות 44-22
04/11/2019
18:00
18:00 הפועל ערד  נגד  הפועל אשדוד
ליגה נערות, מחזור 1
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל אשדוד 35-28
04/11/2019
21:00
21:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
לאומית נשים, מחזור 3
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו מכבי ארזים אהל שם ר"ג 38-21
04/11/2019
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ח דרום, מחזור 5
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה א.כ. נס ציונה 31-26
04/11/2019
19:00
19:00 מכבי דימונה  נגד  א.כ נס ציונה 2
נערים דרום, מחזור 2
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה א.כ נס ציונה 2 31-31
04/11/2019
18:45
18:45 מכבי תל אביב  נגד  בני הרצליה
נוער מחוזי, מחזור 6
אולם תיכונט מכבי תל אביב בני הרצליה 24-22
05/11/2019
19:45
19:45 הפועל קרית אונו 2  נגד  מ.כ. חולון
נערים דרום, מחזור 2
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 מ.כ. חולון 40-21
05/11/2019
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה דייגים  נגד  הפועל אשדוד 2
ארצית דרום, מחזור 2
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה דייגים הפועל אשדוד 2 32-29
05/11/2019
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 2
אולם גולדה פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 א.ס. רמת השרון 2 35-16
05/11/2019
21:15
21:15 מכבי ראשון לציון 2  נגד  א.כ. נס ציונה 2
ארצית דרום, מחזור 2
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 א.כ. נס ציונה 2 22-30
05/11/2019
21:00
21:00 מכבי הולצמן הארזים  נגד  מכבי דימונה 2
ארצית דרום, מחזור 2
אולם אוהל שם מכבי הולצמן הארזים מכבי דימונה 2 26-20
05/11/2019
21:15
21:15 אס"א טכניון חיפה  נגד  מכבי ארזים רמת גן
ארצית צפון, מחזור 2
אולם חט. ביניים ק. חיים אס"א טכניון חיפה מכבי ארזים רמת גן 28-22
05/11/2019
20:30
20:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
ארצית דרום, מחזור 2
אולם ברזילי עירוני מיסדים רחובות הפועל ראשל"צ ב טוביה 21-21
05/11/2019
21:15
21:15 מכבי עוזר פתח תקוה 2  נגד  מכבי ראשון לציון 3
ארצית צפון, מחזור 2
אולם עירוני פ"ת מכבי עוזר פתח תקוה 2 מכבי ראשון לציון 3 28-24
06/11/2019
18:15
18:15 הפועל אשדוד  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי אידן ראשון לציון 34-24
06/11/2019
21:00
21:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
לאומית נשים, מחזור 6
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון הפועל קרית אונו 21-38
06/11/2019
21:00
21:00 מ.כ.חולון  נגד  מכבי פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 6
אולם קציר מ.כ.חולון מכבי פתח תקוה 28-39
07/11/2019
20:00
20:00 הפועל פתח תקוה  נגד  מכביICL ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 6
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה מכביICL ראשון לציון 40-23
07/11/2019
16:30
16:30 הפועל ערד  נגד  הפועל חבל אילות
ילדים ז דרום, מחזור 1
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל חבל אילות 20-10
07/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה
נערות י', מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 15-16
07/11/2019
21:00
21:00 א.כ. נס ציונה  נגד  בני הרצליה
לאומית נשים, מחזור 6
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה בני הרצליה 48-24
07/11/2019
19:00
19:00 הפועל קרית אונו/סביון  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח צפון, מחזור 3
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון א.ס. רמת השרון 2 26-36
07/11/2019
18:00
18:00 הפועל ערד  נגד  הפועל חבל אילות
ילדים ח דרום, מחזור 1
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל חבל אילות 24-35
07/11/2019
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי הקרייתים
ארצית צפון, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי הקרייתים 36-29
07/11/2019
19:15
19:15 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י', מחזור 2
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה מכבי פתח תקוה 20-13
07/11/2019
21:00
21:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 6
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון מכבי דימונה 24-35
08/11/2019
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 29-31
08/11/2019
16:00
16:00 עירוני רחובות  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 6
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.כ. נס-ציונה 22-28
08/11/2019
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 6
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי סרוגו ראשון לציון 22-30
08/11/2019
16:00
16:00 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 6
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 26-30
08/11/2019
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 6
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 31-28
09/11/2019
13:00
13:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל יואב כפר מנחם
נערים ט דרום, מחזור 3
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל יואב כפר מנחם 25-26
09/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו 5  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2
ילדים ז מרכז, מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 5 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 26-31
09/11/2019
10:00
10:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 א.ס. רמת השרון 3 50-18
09/11/2019
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה 2
ילדים ז' דן, מחזור 3
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 מכבי עירוני פתח תקוה 2 27-33
09/11/2019
16:00
16:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. יניב חולון
ילדים ז מרכז, מחזור 3
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מ.כ. יניב חולון 20-41
09/11/2019
14:45
14:45 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
ילדים ז מרכז, מחזור 3
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 19-26
09/11/2019
16:00
16:00 הפועל חבל אילות  נגד  הפועל "קולסקי" פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 3
אולם בגין אילת הפועל חבל אילות הפועל "קולסקי" פתח תקוה 25-27
09/11/2019
13:00
13:00 מכבי הקרייתים  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
נערים צפון, מחזור 3
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מכבי עירוני פתח תקוה 22-36
09/11/2019
16:30
16:30 א.כ נס ציונה 2  נגד  עירוני רחובות
נערים דרום, מחזור 3
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 עירוני רחובות 28-24
09/11/2019
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ח מרכז, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ראשון לציון 26-36
09/11/2019
10:00
10:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ערד
ילדות ח', מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ערד 13-24
09/11/2019
14:00
14:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח', מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי "הארזים" ר"ג 29-15
09/11/2019
12:00
12:00 מ.כ. חולון  נגד  בני הרצליה
ילדות ח', מחזור 2
אולם קציר מ.כ. חולון בני הרצליה 14-22
09/11/2019
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מ.כ. חולון 2 41-25
09/11/2019
17:30
17:30 מכבי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י', מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.כ. נס ציונה 11-26
09/11/2019
18:45
18:45 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 5
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה הפועל אשדוד 22-22
09/11/2019
19:30
19:30 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
נוער עלית, מחזור 5
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל קרית אונו 23-29
09/11/2019
20:00
20:00 הפועל ערד  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ארצית דרום, מחזור 3
אולם הפ. ערד הפועל ערד מכבי ראשון לציון 2 28-23
09/11/2019
10:00
10:00 מ.מ. מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 3
אולם גושן מ.מ. מוצקין אס"א תל אביב 14-38
09/11/2019
11:45
11:45 הפועל אשדוד  נגד  הפועל יואב כפר מנחם
ילדים ח דרום, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל יואב כפר מנחם 16-18
09/11/2019
17:30
17:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
נערים צפון, מחזור 3
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי תל אביב 28-34
09/11/2019
11:30
11:30 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 27-42
09/11/2019
15:30
15:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו 2
נערים דרום, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל קרית אונו 2 35-51
09/11/2019
13:00
13:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' דן, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 הפועל קרית אונו 3 35-15
09/11/2019
10:00
10:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכבי רעננה
ילדים ז צפון, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכבי רעננה 17-23
09/11/2019
19:00
19:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער מחוזי, מחזור 6
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מ.כ. באר שבע 21-34
09/11/2019
14:30
14:30 מכבי הקרייתים  נגד  מכבי דימונה
נוער מחוזי, מחזור 6
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מכבי דימונה 40-28
09/11/2019
14:00
14:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 6
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג הפועל ראשון לציון 2 43-17
09/11/2019
10:00
10:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י', מחזור 3
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון א.ס. רמת השרון 20-17
09/11/2019
14:00
14:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 3
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל אשדוד 20-28
09/11/2019
10:00
10:00 הפועל אשדוד 2  נגד  עירוני רחובות 2
ילדים ז מרכז, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 עירוני רחובות 2 29-24
09/11/2019
14:00
14:00 בני הרצליה  נגד  עירוני רחובות 2
ילדים ח מרכז, מחזור 3
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה עירוני רחובות 2 31-36
09/11/2019
12:00
12:00 מכבי ארזים ר"ג  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ח מרכז, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי ארזים ר"ג הפועל אשדוד 2 22-29
09/11/2019
12:00
12:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז', מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 א.ס. רמת השרון 9-11
09/11/2019
15:45
15:45 בני הרצליה  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 3
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.מ. מוצקין 15-37
09/11/2019
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער עלית, מחזור 5
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי אבישי קרית מוצקין 30-31
10/11/2019
21:15
21:15 מ.כ. ותיקים חולון  נגד  אס"א תל אביב
לאומית גברים, מחזור 3
אולם קציר מ.כ. ותיקים חולון אס"א תל אביב 30-21
10/11/2019
16:30
16:30 בני הרצליה 2  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדות ז', מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 א.כ. נס ציונה 12-15
10/11/2019
20:30
20:30 קרית אונו/א.ס.סביון  נגד  מכבי רעננה
לאומית גברים, מחזור 3
אולם חדש סביון קרית אונו/א.ס.סביון מכבי רעננה 24-37
10/11/2019
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מכבי תל אביב
לאומית גברים, מחזור 3
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מכבי תל אביב 27-24
10/11/2019
20:00
20:00 הפועל רמת גן  נגד  מ.כ. חולון צעירים
לאומית גברים, מחזור 3
אולם עירוני ר"ג הפועל רמת גן מ.כ. חולון צעירים 24-35
10/11/2019
20:15
20:15 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכבי פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 2
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכבי פתח תקוה 0-12
10/11/2019
19:00
19:00 מכבי דימונה  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 1
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מ.כ. באר שבע 30-26
10/11/2019
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  מ.כ. באר שבע רמות
ילדים ז דרום, מחזור 5
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מ.כ. באר שבע רמות 20-24
11/11/2019
16:30
16:30 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מכבי נצרת
ילדים ז צפון, מחזור 3
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מכבי נצרת 26-19
11/11/2019
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 7
נעם חיים דימונה מכבי דימונה עירוני רחובות 31-25
11/11/2019
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 3
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 35-37
11/11/2019
19:30
19:30 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 7
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מ.כ. באר שבע 27-25
11/11/2019
19:30
19:30 א.כ. נס-ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 7
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל קרית אונו 23-29
11/11/2019
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 7
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מ.כ. יובלים חולון 25-26
11/11/2019
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 7
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אשדוד 34-30
11/11/2019
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 7
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. SGS רמת השרון 34-33
12/11/2019
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  אס"א טכניון חיפה
ארצית צפון, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 אס"א טכניון חיפה 27-32
12/11/2019
21:15
21:15 מכבי הקרייתים  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
ארצית צפון, מחזור 3
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מכבי מנדל פתח תקוה 3 11-34
13/11/2019
16:30
16:30 עירוני רחובות 2  נגד  הפועל קרית אונו 5
ילדים ז מרכז, מחזור 2
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 הפועל קרית אונו 5 17-51
13/11/2019
19:00
19:00 הפועל קרית אונו/סביון 4  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה 2
ילדים ז' דן, מחזור 1
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 4 מכבי עירוני פתח תקוה 2 18-40
13/11/2019
18:45
18:45 עירוני רחובות  נגד  מ.כ. חולון
ילדים ח דרום, מחזור 3
אולם ברזילי עירוני רחובות מ.כ. חולון 39-25
14/11/2019
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  הפועל ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 7
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל ראשון לציון 33-25
14/11/2019
20:15
20:15 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  הפועל פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 7
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג הפועל פתח תקוה 15-33
14/11/2019
21:15
21:15 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ.חולון
לאומית נשים, מחזור 7
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ.חולון 31-19
14/11/2019
19:30
19:30 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 8
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי דימונה 25-36
15/11/2019
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 8
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי אבישי קרית מוצקין 28-26
15/11/2019
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 8
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד בני הרצליה 19-32
15/11/2019
15:45
15:45 מ.כ. יובלים חולון  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 8
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון עירוני רחובות 27-32
15/11/2019
16:00
16:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 8
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי סרוגו ראשון לציון 31-29
16/11/2019
16:00
16:00 א.כ. נס ציונה  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 4
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה עירוני רחובות 27-50
16/11/2019
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי רעננה
ילדים ז צפון, מחזור 4
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי רעננה 18-23
16/11/2019
16:00
16:00 מ.כ. חולון  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית, מחזור 6
אולם קציר מ.כ. חולון א.כ. עידו נס ציונה 27-39
16/11/2019
12:00
12:00 הפועל ערד  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
נערות י', מחזור 4
אולם הפ. ערד הפועל ערד מכבי "הארזים" ר"ג 19-17
16/11/2019
11:30
11:30 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי רעננה
ילדים ח צפון, מחזור 4
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי רעננה 24-29
16/11/2019
11:30
11:30 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל ראשון לציון 35-29
16/11/2019
14:30
14:30 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
נערים דרום, מחזור 4
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מ.כ. חולון 21-27
16/11/2019
16:30
16:30 בני הרצליה  נגד  מכבי הקרייתים
נערים צפון, מחזור 4
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי הקרייתים 25-31
16/11/2019
12:30
12:30 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים ט דרום, מחזור 4
רביבים ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון א.כ. נס ציונה 27-29
16/11/2019
12:00
12:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי אפרים פתח תקוה
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי אפרים פתח תקוה 0-12
16/11/2019
13:00
13:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי גנדי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי גנדי ארזים ר"ג 31-24
16/11/2019
10:00
10:00 מכבי תל אביב 2  נגד  מכבי רעננה 2
ילדים ז' דן, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב 2 מכבי רעננה 2 24-21
16/11/2019
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י', מחזור 13
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון א.כ. נס ציונה 15-19
16/11/2019
18:15
18:15 בני הרצליה  נגד  מ.כ. חולון
נערות י', מחזור 4
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.כ. חולון 28-23
16/11/2019
10:00
10:00 עירוני רחובות 2  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ז מרכז, מחזור 4
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 א.כ. נס ציונה 34-31
16/11/2019
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער מחוזי, מחזור 7
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מכבי ארזים אהל שם ר"ג 25-40
16/11/2019
10:00
10:00 מ.כ. חולון 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ח מרכז, מחזור 4
אולם קציר מ.כ. חולון 2 א.ס. רמת השרון 33-41
16/11/2019
12:00
12:00 עירוני רחובות 2  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ח מרכז, מחזור 4
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 הפועל אשדוד 2 14-38
16/11/2019
12:30
12:30 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
נערים ט דרום, מחזור 4
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מ.כ. חולון 33-41
16/11/2019
19:00
19:00 הפועל קרית אונו  נגד  עירוני רחובות
נוער עלית, מחזור 6
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו עירוני רחובות 25-25
16/11/2019
13:30
13:30 א.כ. נס ציונה  נגד  אס"א תל אביב
נערים צפון, מחזור 4
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה אס"א תל אביב 32-34
16/11/2019
16:00
16:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
ילדים ז צפון, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי ארזים אהל שם ר"ג 26-50
16/11/2019
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 6
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אשדוד 27-26
16/11/2019
11:00
11:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מ.כ. יניב חולון
ילדים ז מרכז, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מ.כ. יניב חולון 17-20
16/11/2019
13:30
13:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל ראשון לציון 25-20
16/11/2019
14:00
14:00 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 22-28
16/11/2019
15:30
15:30 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל ערד
ילדות ז', מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל ערד 17-16
16/11/2019
14:30
14:30 מכבי נצרת  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ז צפון, מחזור 4
מרכז פיס נצרת מכבי נצרת הפועל קרית אונו 2 53-10
16/11/2019
18:00
18:00 מ.כ. חולון צעירים  נגד  הפועל חבל אילות
לאומית גברים, מחזור 4
אולם קציר מ.כ. חולון צעירים הפועל חבל אילות 36-25
16/11/2019
13:00
13:00 בני הרצליה  נגד  מכבי הקרייתים
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי הקרייתים 15-36
16/11/2019
13:00
13:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדות ז', מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 2 9-6
16/11/2019
14:45
14:45 בני הרצליה 2  נגד  מכבי הקרייתים
ילדים ח צפון, מחזור 8
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 מכבי הקרייתים 31-31
16/11/2019
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  הפועל ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 הפועל ראשון לציון 2 16-24
16/11/2019
11:30
11:30 בני הרצליה  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
ילדים ז צפון, מחזור 4
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי עירוני פתח תקוה 10-47
16/11/2019
14:00
14:00 מכבי ראשון לציון  נגד  מכבי ארזים ר"ג
ילדים ח מרכז, מחזור 4
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מכבי ארזים ר"ג 23-31
17/11/2019
21:15
21:15 מכבי תל אביב  נגד  הפועל "קולסקי" פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב הפועל "קולסקי" פתח תקוה 26-28
17/11/2019
20:30
20:30 מכבי רעננה  נגד  הפועל רמת גן
לאומית גברים, מחזור 4
אולם תיכון אביב מכבי רעננה הפועל רמת גן 30-23
17/11/2019
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
לאומית גברים, מחזור 4
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב קרית אונו/א.ס.סביון 31-27
17/11/2019
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
לאומית גברים, מחזור 4
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מ.כ. ותיקים חולון 32-40
18/11/2019
18:30
18:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי ארזים יהלום רג
ילדות ח', מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי ארזים יהלום רג 28-30
18/11/2019
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מכביICL ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 1
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה מכביICL ראשון לציון 38-37
18/11/2019
18:00
18:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  הפועל קרית אונו
נערים צפון, מחזור 4
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה הפועל קרית אונו 39-23
18/11/2019
19:15
19:15 א.ס. רמת השרון 2  נגד  בני הרצליה 2
ילדים ח צפון, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 בני הרצליה 2 34-38
18/11/2019
17:30
17:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
ילדים ז צפון, מחזור 2
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי עירוני פתח תקוה 8-49
18/11/2019
20:30
20:30 הפועל פתח תקוה  נגד  מ.כ.חולון
לאומית נשים, מחזור 2
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה מ.כ.חולון 30-25
18/11/2019
19:15
19:15 מ.כ. חולון 2  נגד  הפועל ראשון לציון
ליגה נערות, מחזור 3
אולם קציר מ.כ. חולון 2 הפועל ראשון לציון 18-36
18/11/2019
17:30
17:30 מ.כ. חולון 2  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז', מחזור 2
מגרש פתוח קציר מ.כ. חולון 2 הפועל קרית אונו 15-9
19/11/2019
21:15
21:15 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  הפועל אשדוד 2
ארצית דרום, מחזור 4
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה הפועל אשדוד 2 30-30
19/11/2019
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה דייגים  נגד  הפועל ערד
ארצית דרום, מחזור 4
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה דייגים הפועל ערד 26-17
19/11/2019
21:00
21:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 4
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 2 א.ס. רמת השרון 2 37-19
19/11/2019
21:15
21:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  הפועל כפר מנחם
ארצית דרום, מחזור 4
אולם אוהל שם מכבי הולצמן הארזים הפועל כפר מנחם 17-31
19/11/2019
21:15
21:15 מכבי הקרייתים  נגד  מכבי ראשון לציון 3
ארצית צפון, מחזור 4
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מכבי ראשון לציון 3 24-31
19/11/2019
20:30
20:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  א.כ. נס ציונה 2
ארצית דרום, מחזור 4
אולם ברזילי עירוני מיסדים רחובות א.כ. נס ציונה 2 17-24
19/11/2019
21:15
21:15 מכבי עוזר פתח תקוה 2  נגד  מכבי ארזים רמת גן
ארצית צפון, מחזור 4
אולם עירוני פ"ת מכבי עוזר פתח תקוה 2 מכבי ארזים רמת גן 35-24
20/11/2019
16:00
16:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל חבל אילות
ילדים ז דרום, מחזור 3
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה הפועל חבל אילות 26-22
20/11/2019
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  הפועל חבל אילות
ילדים ח דרום, מחזור 3
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה הפועל חבל אילות 24-35
20/11/2019
19:00
19:00 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י', מחזור 4
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי ראשון לציון 0-0
21/11/2019
21:00
21:00 מכביICL ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
לאומית נשים, מחזור 2
אולם עירוני גן נחום ראשל"צ מכביICL ראשון לציון הפועל קרית אונו 18-35
21/11/2019
21:00
21:00 מ.כ.חולון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
ליגה נערות, מחזור 2
אולם קציר מ.כ.חולון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 0-0
21/11/2019
18:45
18:45 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 4
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 הפועל אשדוד 2 38-9
21/11/2019
19:30
19:30 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי הקרייתים
נוער מחוזי, מחזור 7
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי הקרייתים 43-20
21/11/2019
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל נתניה
ארצית צפון, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל נתניה 0-0
21/11/2019
17:00
17:00 מכבי רעננה 2  נגד  הפועל פתח תקוה
ילדים ז' דן, מחזור 3
אולם תיכון אביב מכבי רעננה 2 הפועל פתח תקוה 18-30
22/11/2019
14:00
14:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  הפועל חבל אילות
נוער מחוזי, מחזור 8
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה הפועל חבל אילות 0-0
22/11/2019
13:30
13:30 מכבי ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
ילדות ח', מחזור 12
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מ.כ. חולון 27-16
22/11/2019
14:45
14:45 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. יובלים חולון 25-24
22/11/2019
16:00
16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 3
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון עירוני רחובות 24-34
22/11/2019
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון א.כ. נס-ציונה 22-30
22/11/2019
15:00
15:00 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 1
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
23/11/2019
11:45
11:45 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 5
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי ראשון לציון 0-0
23/11/2019
10:00
10:00 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ח מרכז, מחזור 5
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי ראשון לציון 0-0
23/11/2019
12:30
12:30 בני הרצליה 2  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ח צפון, מחזור 5
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 אס"א תל אביב 0-0
23/11/2019
14:30
14:30 בני הרצליה  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל קרית אונו 0-0
23/11/2019
15:00
15:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי תל אביב
נערים צפון, מחזור 5
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי תל אביב 0-0
23/11/2019
18:45
18:45 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 7
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה א.ס. רמת השרון 0-0
23/11/2019
19:00
19:00 מכבי אפרים פתח תקוה  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם גולדה פ"ת מכבי אפרים פתח תקוה א.ס.רמת השרון 2 0-0
23/11/2019
17:00
17:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 5
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל ראשון לציון 0-0
23/11/2019
09:30
09:30 הפועל קרית אונו/סביון 4  נגד  מכבי תל אביב 2
ילדים ז' דן, מחזור 5
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 4 מכבי תל אביב 2 0-0
23/11/2019
13:00
13:00 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 0-0
23/11/2019
16:00
16:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכבי נצרת
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכבי נצרת 0-0
23/11/2019
13:00
13:00 מ.כ. יניב חולון  נגד  הפועל קרית אונו
ילדים ז מרכז, מחזור 5
מגרש פתוח קציר מ.כ. יניב חולון הפועל קרית אונו 0-0
23/11/2019
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ח דרום, מחזור 7
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון א.כ. נס ציונה 0-0
23/11/2019
12:00
12:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 בני הרצליה 0-0
23/11/2019
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית, מחזור 7
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. חולון 0-0
23/11/2019
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 0-0
23/11/2019
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי דימונה
נוער מחוזי, מחזור 8
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 מכבי דימונה 0-0
23/11/2019
18:15
18:15 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה
נערים צפון, מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 0-0
23/11/2019
14:00
14:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל יואב כפר מנחם
נערים ט דרום, מחזור 5
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל יואב כפר מנחם 0-0
23/11/2019
12:00
12:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ז דרום, מחזור 5
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מ.כ. חולון 2 0-0
23/11/2019
16:30
16:30 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2
ילדים ז מרכז, מחזור 5
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 0-0
23/11/2019
10:00
10:00 מכבי רעננה  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם תיכון אביב מכבי רעננה מכבי תל אביב 0-0
23/11/2019
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות 2
ילדים ז מרכז, מחזור 5
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון עירוני רחובות 2 0-0
23/11/2019
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  א.כ נס ציונה 2
ילדים ז' דן, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 א.כ נס ציונה 2 0-0
23/11/2019
15:30
15:30 מכבי ראשון לציון 3  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' דן, מחזור 5
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 הפועל קרית אונו 3 0-0
23/11/2019
14:30
14:30 הפועל חבל אילות  נגד  מכבי רעננה
לאומית גברים, מחזור 5
אולם בגין אילת הפועל חבל אילות מכבי רעננה 0-0
23/11/2019
15:00
15:00 א.כ נס ציונה 2  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 5
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 הפועל אשדוד 0-0
23/11/2019
17:00
17:00 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
ילדים ח מרכז, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 0-0
23/11/2019
19:30
19:30 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
נוער עלית, מחזור 7
רביבים ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון הפועל קרית אונו 0-0
23/11/2019
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  עירוני רחובות 2
ילדים ח מרכז, מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 עירוני רחובות 2 0-0
24/11/2019
15:45
15:45 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  מכבי ארזים יהלום רג
ילדות ח', מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג מכבי ארזים יהלום רג 0-0
24/11/2019
20:00
20:00 הפועל "קולסקי" פתח תקוה  נגד  אס"א תל אביב
לאומית גברים, מחזור 7
אולם עירוני פ"ת הפועל "קולסקי" פתח תקוה אס"א תל אביב 0-0
24/11/2019
17:30
17:30 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל ערד
ילדים ח דרום, מחזור 17
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל ערד 0-0
24/11/2019
19:00
19:00 הפועל ערד  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 5
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל ראשון לציון 0-0
24/11/2019
17:45
17:45 עירוני רחובות  נגד  הפועל קרית אונו 2
נערים דרום, מחזור 5
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל קרית אונו 2 0-0
24/11/2019
18:30
18:30 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ערד
ילדים ח דרום, מחזור 4
אולם י"א אשדוד הפועל אשדוד הפועל ערד 0-0
24/11/2019
21:00
21:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
גביע המדינה ע"ש ברנר, רבע גמר
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מ.כ. ותיקים חולון 0-0
24/11/2019
20:15
20:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  הפועל רמת גן
גביע המדינה ע"ש ברנר, רבע גמר
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן הפועל רמת גן 0-0
24/11/2019
21:00
21:00 מכבי הקרייתים  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
גביע המדינה ע"ש ברנר, רבע גמר
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים קרית אונו/א.ס.סביון 0-0
24/11/2019
17:30
17:30 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ז', מחזור 3
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 2 0-0
25/11/2019
16:30
16:30 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מ.מ. מוצקין 0-0
25/11/2019
18:15
18:15 הפועל פתח תקוה  נגד  מכבי תל אביב 2
ילדים ז' דן, מחזור 2
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה מכבי תל אביב 2 0-0
25/11/2019
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 9
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.כ. באר שבע 0-0
25/11/2019
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 9
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל אשדוד 0-0
25/11/2019
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 9
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
25/11/2019
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 9
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל קרית אונו 0-0
25/11/2019
19:30
19:30 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 9
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מ.כ. יובלים חולון 0-0
25/11/2019
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 9
נעם חיים דימונה מכבי דימונה א.ס. SGS רמת השרון 0-0
26/11/2019
21:15
21:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
ארצית צפון, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן הפועל קרית אונו/סביון 2 0-0
26/11/2019
21:00
21:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 הפועל קרית אונו 2 0-0
26/11/2019
20:30
20:30 מכבי דימונה 2  נגד  הפועל כפר מנחם
ארצית דרום, מחזור 3
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה 2 הפועל כפר מנחם 0-0
26/11/2019
20:30
20:30 א.ס.רמת השרון  נגד  א.כ. נס ציונה
ליגה נערות, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון א.כ. נס ציונה 0-0
26/11/2019
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ז דרום, מחזור 15
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה הפועל אשדוד 0-0
26/11/2019
20:30
20:30 הפועל נתניה  נגד  מכבי עוזר פתח תקוה 2
ארצית צפון, מחזור 3
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה מכבי עוזר פתח תקוה 2 0-0
26/11/2019
19:00
19:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל אשדוד
ילדות ח', מחזור 2
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה הפועל אשדוד 0-0
26/11/2019
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה 2  נגד  א.כ. נס ציונה דייגים
ארצית דרום, מחזור 3
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה 2 א.כ. נס ציונה דייגים 0-0
26/11/2019
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  אס"א טכניון חיפה
ארצית צפון, מחזור 4
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 אס"א טכניון חיפה 0-0
26/11/2019
17:30
17:30 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 2
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
26/11/2019
21:15
21:15 מכבי ראשון לציון 2  נגד  מכבי תל אביב
גביע המדינה ע"ש ברנר, רבע גמר
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 מכבי תל אביב 0-0
26/11/2019
21:15
21:15 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 3
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה מכבי הולצמן הארזים 0-0
27/11/2019
18:45
18:45 מכבי תל אביב  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 7
אולם תיכונט מכבי תל אביב הפועל ראשון לציון 2 0-0
27/11/2019
19:15
19:15 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ח דרום, מחזור 2
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה הפועל אשדוד 0-0
27/11/2019
18:45
18:45 אס"א תל אביב  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
נערים צפון, מחזור 5
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי עירוני פתח תקוה 0-0
27/11/2019
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי אידן ראשון לציון 0-0
27/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו 5  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז מרכז, מחזור 5
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 5 א.ס. רמת השרון 2 0-0
28/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י', מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס ציונה 0-0
28/11/2019
21:00
21:00 מכביICL ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
לאומית נשים, מחזור 7
אולם בית מכבי ראשל"צ מכביICL ראשון לציון א.כ. נס ציונה 0-0
28/11/2019
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 9
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 2 0-0
28/11/2019
17:45
17:45 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 2
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל ראשון לציון 0-0
28/11/2019
18:45
18:45 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נערים ט צפון, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג א.ס.רמת השרון 2 0-0
28/11/2019
18:30
18:30 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  הפועל פתח תקוה
נערים ט דרום, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון הפועל פתח תקוה 0-0
28/11/2019
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 3
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל פתח תקוה 0-0
28/11/2019
19:00
19:00 הפועל ערד  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 6
אולם הפ. ערד הפועל ערד עירוני רחובות 0-0
28/11/2019
18:45
18:45 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  בני הרצליה
ליגה נערות, מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג בני הרצליה 0-0
28/11/2019
20:00
20:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 10
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי דימונה 0-0
28/11/2019
21:00
21:00 מ.כ. חולון  נגד  אס"א תל אביב
נוער עלית, מחזור 2
אולם קציר מ.כ. חולון אס"א תל אביב 0-0
29/11/2019
16:00
16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 10
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
29/11/2019
15:45
15:45 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 10
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון הפועל קרית אונו 0-0
29/11/2019
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 10
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון עירוני רחובות 0-0
29/11/2019
16:00
16:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 10
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון בני הרצליה 0-0
29/11/2019
14:30
14:30 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו 2
נערים דרום, מחזור 1
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל קרית אונו 2 0-0
29/11/2019
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 10
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע א.כ. נס-ציונה 0-0
30/11/2019
11:00
11:00 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  בני הרצליה
נערות י', מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג בני הרצליה 0-0
30/11/2019
12:00
12:00 מכבי דימונה  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח', מחזור 4
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מכבי "הארזים" ר"ג 0-0
30/11/2019
16:00
16:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  בני הרצליה
ילדות ח', מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 בני הרצליה 0-0
30/11/2019
19:00
19:00 הפועל כפר מנחם  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ארצית דרום, מחזור 5
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם מכבי ראשון לציון 2 0-0
30/11/2019
10:00
10:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ו', מחזור 1
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
30/11/2019
11:30
11:30 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס.רמת השרון 2
ילדים ו', מחזור 1
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס.רמת השרון 2 0-0
30/11/2019
12:30
12:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדים ו', מחזור 0
אולם אורנים רמה"ש אס"א תל אביב מכבי ראשון לציון 2 0-0
30/11/2019
10:45
10:45 הפועל אשדוד  נגד  א.ס.רמת השרון 2
ילדים ו', מחזור 1
רביבים ראשל"צ הפועל אשדוד א.ס.רמת השרון 2 0-0
30/11/2019
11:30
11:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ו', מחזור 0
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 0-0
30/11/2019
10:00
10:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ו', מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 0-0
30/11/2019
10:00
10:00 מכבי ארזים יהלום רג  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 4
אולם אוהל שם מכבי ארזים יהלום רג הפועל ראשון לציון 0-0
30/11/2019
12:30
12:30 מכבי ראשון לציון 2  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז', מחזור 4
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 הפועל קרית אונו 0-0
30/11/2019
17:30
17:30 א.ס.רמת השרון  נגד  מ.כ.חולון
ליגה נערות, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון מ.כ.חולון 0-0
30/11/2019
10:45
10:45 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדים ו', מחזור 0
אולם אורנים רמה"ש מכבי תל אביב מכבי ראשון לציון 2 0-0
30/11/2019
14:00
14:00 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  מכבי הקרייתים
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג מכבי הקרייתים 0-0
30/11/2019
12:00
12:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער מחוזי, מחזור 8
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מ.כ. באר שבע 0-0
30/11/2019
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י', מחזור 5
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי פתח תקוה 0-0
30/11/2019
14:00
14:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ח', מחזור 1
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל קרית אונו 2 0-0
30/11/2019
20:00
20:00 הפועל ערד  נגד  עירוני מיסדים רחובות
ארצית דרום, מחזור 5
אולם הפ. ערד הפועל ערד עירוני מיסדים רחובות 0-0
30/11/2019
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל ערד
נערות י', מחזור 5
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל ערד 0-0
30/11/2019
15:00
15:00 הפועל ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
ליגה נערות, מחזור 2
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון בני הרצליה 0-0
30/11/2019
19:15
19:15 מכבי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
ליגה נערות, מחזור 6
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.כ. נס ציונה 0-0
30/11/2019
14:00
14:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדות ז', מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 מ.כ. באר שבע 0-0
30/11/2019
12:00
12:00 מ.כ. חולון 2  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
ליגה נערות, מחזור 6
אולם קציר מ.כ. חולון 2 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 0-0
30/11/2019
16:00
16:00 א.ס.רמת השרון 2  נגד  מכבי נצרת
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון 2 מכבי נצרת 0-0
30/11/2019
18:30
18:30 מ.כ. חולון 2  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדות ז', מחזור 4
מגרש פתוח קציר מ.כ. חולון 2 א.כ. נס ציונה 0-0
30/11/2019
15:00
15:00 הפועל ערד  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז', מחזור 4
אולם הפ. ערד הפועל ערד א.ס. רמת השרון 0-0
30/11/2019
17:30
17:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
01/12/2019
21:15
21:15 מ.כ. ותיקים חולון  נגד  מכבי תל אביב
לאומית גברים, מחזור 5
אולם קציר מ.כ. ותיקים חולון מכבי תל אביב 0-0
01/12/2019
20:30
20:30 קרית אונו/א.ס.סביון  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 5
אולם חדש סביון קרית אונו/א.ס.סביון מכבי עירוני פתח תקוה 0-0
01/12/2019
19:00
19:00 הפועל ערד  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 8
אולם הפ. ערד הפועל ערד מ.כ. באר שבע 0-0
01/12/2019
17:00
17:00 מכבי רעננה  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ח צפון, מחזור 3
אולם תיכון אביב מכבי רעננה אס"א תל אביב 0-0
01/12/2019
18:30
18:30 הפועל קרית אונו  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים צפון, מחזור 1
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.מ. מוצקין 0-0
01/12/2019
20:00
20:00 הפועל רמת גן  נגד  אס"א תל אביב
לאומית גברים, מחזור 5
אולם עירוני ר"ג הפועל רמת גן אס"א תל אביב 0-0
01/12/2019
20:00
20:00 הפועל "קולסקי" פתח תקוה  נגד  מ.כ. חולון צעירים
לאומית גברים, מחזור 5
אולם עירוני פ"ת הפועל "קולסקי" פתח תקוה מ.כ. חולון צעירים 0-0
01/12/2019
17:30
17:30 הפועל ערד  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ז דרום, מחזור 8
אולם הפ. ערד הפועל ערד מ.כ. באר שבע 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב