איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

מ.כ. באר שבע (ילדים)
מ.כ. באר שבע (ילדים)
מ.כ. באר שבע רמות (ילדים)
מ.כ. באר שבע (נערים)
מ.כ. באר שבע (נוער)
מ.כ. באר שבע (על גברים)
מ.כ. באר שבע (ילדות)

בעלי תפקידים באגודה

אמנון איצקוביץ
מנכ"ל אגודה: אמנון איצקוביץ
אריאל עזריאייב
מנכ"ל אגודה: אריאל עזריאייב
רוני טסלר
מנכ"ל אגודה: רוני טסלר

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/11/2019
15:00
15:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 5
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מ.כ. יובלים חולון 21-21
08/11/2019
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 6
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 31-28
09/11/2019
19:00
19:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער מחוזי, מחזור 6
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מ.כ. באר שבע 21-34
09/11/2019
13:00
13:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל יואב כפר מנחם
נערים ט דרום, מחזור 3
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל יואב כפר מנחם 25-26
10/11/2019
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  מ.כ. באר שבע רמות
ילדים ז דרום, מחזור 5
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מ.כ. באר שבע רמות 20-24
10/11/2019
19:00
19:00 מכבי דימונה  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 1
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מ.כ. באר שבע 30-26
11/11/2019
19:30
19:30 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 7
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מ.כ. באר שבע 27-25
15/11/2019
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 8
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי אבישי קרית מוצקין 28-26
21/11/2019
19:30
19:30 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי הקרייתים
נוער מחוזי, מחזור 7
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי הקרייתים 43-20
23/11/2019
12:00
12:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ז דרום, מחזור 5
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מ.כ. חולון 2 0-0
24/11/2019
17:30
17:30 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל ערד
ילדים ח דרום, מחזור 17
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל ערד 0-0
25/11/2019
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 9
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.כ. באר שבע 0-0
26/11/2019
17:30
17:30 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 2
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
29/11/2019
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 10
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע א.כ. נס-ציונה 0-0
30/11/2019
12:00
12:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער מחוזי, מחזור 8
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מ.כ. באר שבע 0-0
30/11/2019
14:00
14:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדות ז', מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 מ.כ. באר שבע 0-0
01/12/2019
17:30
17:30 הפועל ערד  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ז דרום, מחזור 8
אולם הפ. ערד הפועל ערד מ.כ. באר שבע 0-0
01/12/2019
19:00
19:00 הפועל ערד  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 8
אולם הפ. ערד הפועל ערד מ.כ. באר שבע 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב