איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

הפועל אשדוד (על גברים)
הפועל אשדוד 2 (ילדים)
הפועל אשדוד (ילדות)
הפועל אשדוד (ילדים)
הפועל אשדוד (נוער עלית)
הפועל אשדוד (נערים)
הפועל אשדוד (ילדים)
הפועל אשדוד 2 (ארצית גברים)
הפועל אשדוד 2 (ילדים)
הפועל אשדוד (נערות)
הפועל אשדוד (ילדים)
הפועל אשדוד (ילדות)

בעלי תפקידים באגודה

עופר קושמרו
מנכ"ל אגודה: עופר קושמרו

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/11/2019
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל אשדוד 26-23
02/11/2019
14:45
14:45 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 2
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל ראשון לציון 27-20
02/11/2019
18:15
18:15 הפועל אשדוד  נגד  א.כ. נס ציונה
ליגה נערות, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.כ. נס ציונה 27-29
02/11/2019
09:00
09:00 הפועל אשדוד 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ח מרכז, מחזור 2
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 א.ס. רמת השרון 35-22
02/11/2019
16:30
16:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי ראשון לציון 20-25
03/11/2019
17:30
17:30 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 2
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו הפועל אשדוד 2 23-31
03/11/2019
18:45
18:45 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ח מרכז, מחזור 1
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל אשדוד 2 25-25
04/11/2019
18:00
18:00 הפועל ערד  נגד  הפועל אשדוד
ליגה נערות, מחזור 1
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל אשדוד 35-28
05/11/2019
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה דייגים  נגד  הפועל אשדוד 2
ארצית דרום, מחזור 2
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה דייגים הפועל אשדוד 2 32-29
06/11/2019
18:15
18:15 הפועל אשדוד  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי אידן ראשון לציון 34-24
08/11/2019
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 6
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי סרוגו ראשון לציון 22-30
09/11/2019
18:45
18:45 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 5
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה הפועל אשדוד 22-22
09/11/2019
14:00
14:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 3
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל אשדוד 20-28
09/11/2019
12:00
12:00 מכבי ארזים ר"ג  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ח מרכז, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי ארזים ר"ג הפועל אשדוד 2 22-29
09/11/2019
11:45
11:45 הפועל אשדוד  נגד  הפועל יואב כפר מנחם
ילדים ח דרום, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל יואב כפר מנחם 16-18
09/11/2019
10:00
10:00 הפועל אשדוד 2  נגד  עירוני רחובות 2
ילדים ז מרכז, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 עירוני רחובות 2 29-24
11/11/2019
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 7
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אשדוד 34-30
15/11/2019
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 8
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד בני הרצליה 19-32
16/11/2019
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 6
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אשדוד 27-26
16/11/2019
12:00
12:00 עירוני רחובות 2  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ח מרכז, מחזור 4
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 הפועל אשדוד 2 14-38
18/11/2019
18:30
18:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי ארזים יהלום רג
ילדות ח', מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי ארזים יהלום רג 28-30
19/11/2019
21:15
21:15 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  הפועל אשדוד 2
ארצית דרום, מחזור 4
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה הפועל אשדוד 2 30-30
21/11/2019
18:45
18:45 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 4
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 הפועל אשדוד 2 38-9
22/11/2019
14:45
14:45 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. יובלים חולון 25-24
23/11/2019
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית, מחזור 7
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. חולון 0-0
23/11/2019
15:00
15:00 א.כ נס ציונה 2  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 5
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 הפועל אשדוד 0-0
23/11/2019
11:45
11:45 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 5
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי ראשון לציון 0-0
23/11/2019
10:00
10:00 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ח מרכז, מחזור 5
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי ראשון לציון 0-0
24/11/2019
18:30
18:30 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ערד
ילדים ח דרום, מחזור 4
אולם י"א אשדוד הפועל אשדוד הפועל ערד 0-0
25/11/2019
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 9
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל אשדוד 0-0
26/11/2019
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ז דרום, מחזור 15
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה הפועל אשדוד 0-0
26/11/2019
19:00
19:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל אשדוד
ילדות ח', מחזור 2
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה הפועל אשדוד 0-0
27/11/2019
19:15
19:15 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ח דרום, מחזור 2
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה הפועל אשדוד 0-0
28/11/2019
20:00
20:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 10
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי דימונה 0-0
28/11/2019
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 9
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 2 0-0
30/11/2019
10:00
10:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ו', מחזור 1
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
30/11/2019
10:45
10:45 הפועל אשדוד  נגד  א.ס.רמת השרון 2
ילדים ו', מחזור 1
רביבים ראשל"צ הפועל אשדוד א.ס.רמת השרון 2 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב