איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

הפועל אשדוד (על גברים)
הפועל אשדוד 2 (ילדים)
הפועל אשדוד (ילדות)
הפועל אשדוד (ילדים)
הפועל אשדוד (נוער עלית)
הפועל אשדוד (נערים)
הפועל אשדוד (ילדים)
הפועל אשדוד 2 (ארצית גברים)
הפועל אשדוד 2 (ילדים)
הפועל אשדוד ()
הפועל אשדוד (ילדות)
הפועל אשדוד (נערות)
הפועל אשדוד (ילדים)
הפועל אשדוד (ילדות)

בעלי תפקידים באגודה

עופר קושמרו
מנכ"ל אגודה: עופר קושמרו

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/03/2020
18:30
18:30 הפועל אשדוד  נגד  בני הרצליה
ליגה נערות, מחזור 7
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד בני הרצליה 40-37
03/03/2020
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 18
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי אבישי קרית מוצקין 27-29
04/03/2020
19:30
19:30 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 11
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 31-29
04/03/2020
21:15
21:15 הפועל אשדוד 2  נגד  הפועל ערד
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 6
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 הפועל ערד 25-24
05/03/2020
17:30
17:30 הפועל ערד  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ז דרום, מחזור 13
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל אשדוד 21-9
05/03/2020
18:30
18:30 הפועל ערד  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ח דרום, מחזור 13
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל אשדוד 17-18
05/03/2020
19:30
19:30 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2
ילדים ז מרכז, מחזור 13
אולם י"א אשדוד הפועל אשדוד 2 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 11-33
06/03/2020
15:00
15:00 בני הרצליה  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 19
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל אשדוד 36-38
07/03/2020
18:30
18:30 מ.כ. חולון  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 16
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל אשדוד 29-32
07/03/2020
10:30
10:30 הפועל אשדוד 2  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 13
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מ.כ. חולון 2 34-21
07/03/2020
16:00
16:00 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ראשון לציון
ליגה נערות, מחזור 15
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל ראשון לציון 30-29
07/03/2020
13:15
13:15 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 16
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. באר שבע 26-22
07/03/2020
17:30
17:30 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 6
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל ראשון לציון 27-35
07/03/2020
12:00
12:00 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ז דרום, מחזור 11
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. באר שבע 5-36
10/03/2020
17:00
17:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 12
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי פתח תקוה 18-28
12/03/2020
20:30
20:30 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 17
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.ס. רמת השרון 22-37
13/03/2020
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 20
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.כ. נס-ציונה 0-0
14/03/2020
11:45
11:45 הפועל אשדוד  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 14
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד עירוני רחובות 0-0
14/03/2020
13:30
13:30 בני הרצליה  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ח מרכז, מחזור 14
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל אשדוד 2 0-0
14/03/2020
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 14
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל אשדוד 2 0-0
17/03/2020
19:00
19:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
גביע המדינה WINNER, גמר
אולם עירוני רעננה מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
17/03/2020
18:00
18:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער עלית, מחזור 15
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
18/03/2020
19:00
19:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 9
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
18/03/2020
18:30
18:30 הפועל אשדוד 2  נגד  הפועל קרית אונו 5
ילדים ז מרכז, מחזור 15
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 הפועל קרית אונו 5 0-0
20/03/2020
14:00
14:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 21
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל אשדוד 0-0
21/03/2020
20:15
20:15 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 18
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל אשדוד 0-0
21/03/2020
14:45
14:45 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. חולון
נערים דרום, מחזור 10
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. חולון 0-0
22/03/2020
18:45
18:45 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 11
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
23/03/2020
19:00
19:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ח דרום, מחזור 10
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל אשדוד 0-0
24/03/2020
20:15
20:15 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  הפועל אשדוד
ילדות ח', מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג הפועל אשדוד 0-0
24/03/2020
21:00
21:00 הפועל אשדוד 2  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 8
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 הפועל ראשל"צ ב טוביה 0-0
25/03/2020
17:45
17:45 עירוני רחובות  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 13
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל אשדוד 0-0
27/03/2020
15:30
15:30 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל אשדוד
ליגה נערות, מחזור 12
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל אשדוד 0-0
27/03/2020
16:00
16:00 הפועל אשדוד  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 22
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד עירוני רחובות 0-0
28/03/2020
13:30
13:30 בני הרצליה  נגד  הפועל אשדוד
ליגה נערות, מחזור 16
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל אשדוד 0-0
31/03/2020
13:30
13:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי דימונה
ילדים ז דרום, מחזור 6
אולם י"א אשדוד הפועל אשדוד מכבי דימונה 0-0
31/03/2020
14:45
14:45 הפועל אשדוד  נגד  מכבי דימונה
נערים דרום, מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי דימונה 0-0
31/03/2020
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי דימונה
ילדים ח דרום, מחזור 6
אולם י"א אשדוד הפועל אשדוד מכבי דימונה 0-0
01/04/2020
19:15
19:15 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 7
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל אשדוד 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב