איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

א.ס. SGS רמת השרון (על גברים)
א.ס. רמת השרון (נוער עלית)
א.ס. רמת השרון (נערים)
א.ס. רמת השרון (נערות)
א.ס. רמת השרון 2 (ילדים)
א.ס. רמת השרון  (ילדות)
א.ס. רמת השרון (ילדים)
א.ס. רמת השרון 2 (ילדים)
א.ס. רמת השרון 2 (ארצית גברים)
א.ס. רמת השרון (נערים)
א.ס. רמת השרון (ילדים)
א.ס. רמת השרון (ילדות)
א.ס. רמת השרון 3 (ילדים)
א.ס. רמת השרון (ילדים)
א.ס.רמת השרון (נערות)
א.ס.רמת השרון 2 (נערים)
א.ס.רמת השרון 2 (ילדים)
א.ס.רמת השרון (ילדים)

בעלי תפקידים באגודה

אבי כחלון
מנכ"ל אגודה: אבי כחלון
ראובן יספולסקי
מנכ"ל אגודה: ראובן יספולסקי

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/11/2019
16:00
16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 5
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 31-34
02/11/2019
12:30
12:30 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 2
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 40-14
02/11/2019
09:00
09:00 הפועל אשדוד 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ח מרכז, מחזור 2
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 א.ס. רמת השרון 35-22
02/11/2019
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י', מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ראשון לציון 23-24
02/11/2019
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל ראשון לציון 31-26
02/11/2019
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  הפועל ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 הפועל ראשון לציון 2 24-23
02/11/2019
13:30
13:30 בני הרצליה 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז', מחזור 1
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 א.ס. רמת השרון 7-16
02/11/2019
12:00
12:00 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח', מחזור 1
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 11-18
05/11/2019
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 2
אולם גולדה פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 א.ס. רמת השרון 2 35-16
07/11/2019
19:00
19:00 הפועל קרית אונו/סביון  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח צפון, מחזור 3
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון א.ס. רמת השרון 2 26-36
08/11/2019
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 29-31
09/11/2019
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ח מרכז, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ראשון לציון 26-36
09/11/2019
10:00
10:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י', מחזור 3
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון א.ס. רמת השרון 20-17
09/11/2019
11:30
11:30 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 27-42
09/11/2019
10:00
10:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 א.ס. רמת השרון 3 50-18
09/11/2019
12:00
12:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז', מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 א.ס. רמת השרון 9-11
09/11/2019
10:00
10:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ערד
ילדות ח', מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ערד 13-24
11/11/2019
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 7
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. SGS רמת השרון 34-33
12/11/2019
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  אס"א טכניון חיפה
ארצית צפון, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 אס"א טכניון חיפה 27-32
16/11/2019
14:00
14:00 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 22-28
16/11/2019
10:00
10:00 מ.כ. חולון 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ח מרכז, מחזור 4
אולם קציר מ.כ. חולון 2 א.ס. רמת השרון 33-41
16/11/2019
13:00
13:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדות ז', מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 2 9-6
16/11/2019
11:00
11:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מ.כ. יניב חולון
ילדים ז מרכז, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מ.כ. יניב חולון 17-20
18/11/2019
19:15
19:15 א.ס. רמת השרון 2  נגד  בני הרצליה 2
ילדים ח צפון, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 בני הרצליה 2 34-38
19/11/2019
21:00
21:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 4
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 2 א.ס. רמת השרון 2 37-19
22/11/2019
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון א.כ. נס-ציונה 22-30
23/11/2019
18:45
18:45 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 7
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה א.ס. רמת השרון 0-0
23/11/2019
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 0-0
23/11/2019
17:00
17:00 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
ילדים ח מרכז, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 0-0
23/11/2019
19:00
19:00 מכבי אפרים פתח תקוה  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם גולדה פ"ת מכבי אפרים פתח תקוה א.ס.רמת השרון 2 0-0
23/11/2019
13:00
13:00 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 0-0
25/11/2019
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 9
נעם חיים דימונה מכבי דימונה א.ס. SGS רמת השרון 0-0
26/11/2019
20:30
20:30 א.ס.רמת השרון  נגד  א.כ. נס ציונה
ליגה נערות, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון א.כ. נס ציונה 0-0
27/11/2019
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי אידן ראשון לציון 0-0
27/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו 5  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז מרכז, מחזור 5
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 5 א.ס. רמת השרון 2 0-0
28/11/2019
18:45
18:45 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נערים ט צפון, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג א.ס.רמת השרון 2 0-0
29/11/2019
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 10
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון עירוני רחובות 0-0
30/11/2019
17:30
17:30 א.ס.רמת השרון  נגד  מ.כ.חולון
ליגה נערות, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון מ.כ.חולון 0-0
30/11/2019
16:00
16:00 א.ס.רמת השרון 2  נגד  מכבי נצרת
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון 2 מכבי נצרת 0-0
30/11/2019
15:00
15:00 הפועל ערד  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז', מחזור 4
אולם הפ. ערד הפועל ערד א.ס. רמת השרון 0-0
30/11/2019
10:45
10:45 הפועל אשדוד  נגד  א.ס.רמת השרון 2
ילדים ו', מחזור 1
רביבים ראשל"צ הפועל אשדוד א.ס.רמת השרון 2 0-0
30/11/2019
11:30
11:30 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס.רמת השרון 2
ילדים ו', מחזור 1
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס.רמת השרון 2 0-0
30/11/2019
10:00
10:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ו', מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 0-0
30/11/2019
11:30
11:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ו', מחזור 0
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב