איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה


בעלי תפקידים באגודה

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/03/2020
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  הפועל רמת גן
לאומית גברים, מחזור 14
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב הפועל רמת גן 25-27
01/03/2020
20:30
20:30 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
לאומית גברים, מחזור 14
אולם עירוני פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה קרית אונו/א.ס.סביון 38-33
01/03/2020
18:45
18:45 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל ערד
ילדים ח דרום, מחזור 12
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל ערד 22-31
01/03/2020
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
לאומית גברים, מחזור 14
אולם תיכונט מכבי תל אביב מ.כ. ותיקים חולון 27-32
01/03/2020
18:45
18:45 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 13
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 23-5
01/03/2020
18:30
18:30 הפועל אשדוד  נגד  בני הרצליה
ליגה נערות, מחזור 7
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד בני הרצליה 40-37
01/03/2020
17:45
17:45 עירוני רחובות  נגד  הפועל קרית אונו
גביע המדינה נערים ט', רבע גמר
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל קרית אונו 31-34
02/03/2020
16:00
16:00 אס"א תל אביב  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית, מחזור 11
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מ.כ. חולון 28-19
03/03/2020
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 18
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס-ציונה 31-28
03/03/2020
19:00
19:00 הפועל ערד  נגד  הפועל פתח תקוה
נערים ט דרום, מחזור 13
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל פתח תקוה 9-37
03/03/2020
20:00
20:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 18
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי סרוגו ראשון לציון 38-26
03/03/2020
18:30
18:30 מ.כ. חולון  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 7
אולם קציר מ.כ. חולון מכבי פתח תקוה 18-28
03/03/2020
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 18
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי אבישי קרית מוצקין 27-29
03/03/2020
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 18
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון בני הרצליה 34-43
03/03/2020
20:45
20:45 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 18
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 24-28
03/03/2020
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 18
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי דימונה 26-32
03/03/2020
21:00
21:00 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  עירוני מיסדים רחובות
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 6
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה עירוני מיסדים רחובות 23-29
03/03/2020
21:00
21:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  מכבי ארזים רמת גן
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 6
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 מכבי ארזים רמת גן 24-16
03/03/2020
21:15
21:15 מכבי עוזר פתח תקוה 2  נגד  אס"א טכניון חיפה
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 5
אולם עירוני פ"ת מכבי עוזר פתח תקוה 2 אס"א טכניון חיפה 28-24
04/03/2020
21:15
21:15 הפועל אשדוד 2  נגד  הפועל ערד
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 6
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 הפועל ערד 25-24
04/03/2020
19:30
19:30 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 11
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 31-29
04/03/2020
21:00
21:00 א.כ. נס ציונה  נגד  מכביICL ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 16
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה מכביICL ראשון לציון 12-0
04/03/2020
21:00
21:00 מ.כ.חולון  נגד  הפועל קרית אונו
לאומית נשים, מחזור 16
אולם קציר מ.כ.חולון הפועל קרית אונו 15-34
04/03/2020
21:00
21:00 הפועל ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
לאומית נשים, מחזור 16
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון בני הרצליה 25-32
05/03/2020
20:00
20:00 הפועל פתח תקוה  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
לאומית נשים, מחזור 16
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה מכבי ארזים אהל שם ר"ג 30-19
05/03/2020
19:15
19:15 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער מחוזי, מחזור 16
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי ארזים אהל שם ר"ג 25-36
05/03/2020
18:45
18:45 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מ.כ. חולון 2
ליגה נערות, מחזור 15
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מ.כ. חולון 2 44-24
05/03/2020
18:30
18:30 הפועל ערד  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ח דרום, מחזור 13
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל אשדוד 17-18
05/03/2020
17:30
17:30 הפועל ערד  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ז דרום, מחזור 13
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל אשדוד 21-9
05/03/2020
19:30
19:30 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2
ילדים ז מרכז, מחזור 13
אולם י"א אשדוד הפועל אשדוד 2 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 11-33
05/03/2020
21:15
21:15 מכבי הקרייתים  נגד  הפועל נתניה
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 1
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים הפועל נתניה 30-34
06/03/2020
17:30
17:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי נצרת
ילדים ז צפון, מחזור 13
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי נצרת 0-12
06/03/2020
11:30
11:30 מכבי רעננה 2  נגד  הפועל רמת גן
ילדים ז' דן, מחזור 16
אולם תיכון אביב מכבי רעננה 2 הפועל רמת גן 0-0
06/03/2020
15:00
15:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 19
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מ.כ. באר שבע 34-36
06/03/2020
15:00
15:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 19
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 29-32
06/03/2020
16:00
16:00 עירוני רחובות  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 19
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מ.כ. יובלים חולון 23-23
06/03/2020
16:00
16:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 19
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה א.ס. SGS רמת השרון 36-27
06/03/2020
15:00
15:00 בני הרצליה  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 19
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל אשדוד 36-38
06/03/2020
14:00
14:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 19
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל קרית אונו 40-35
07/03/2020
14:15
14:15 הפועל חבל אילות  נגד  אס"א תל אביב
לאומית גברים, מחזור 15
אולם בגין אילת הפועל חבל אילות אס"א תל אביב 22-21
07/03/2020
20:00
20:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 16
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי אידן ראשון לציון 30-36
07/03/2020
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 16
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל ראשון לציון 28-28
07/03/2020
11:30
11:30 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ח מרכז, מחזור 13
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 2 0-0
07/03/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדות ז', מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ראשון לציון 2 24-11
07/03/2020
13:00
13:00 מ.כ. חולון 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ליגה נערות, מחזור 11
אולם קציר מ.כ. חולון 2 מכבי ראשון לציון 32-28
07/03/2020
20:30
20:30 מ.כ. חולון צעירים  נגד  מכבי תל אביב
לאומית גברים, מחזור 15
אולם קציר מ.כ. חולון צעירים מכבי תל אביב 35-24
07/03/2020
13:00
13:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  בני הרצליה 2
ילדות ז', מחזור 14
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 בני הרצליה 2 18-11
07/03/2020
19:00
19:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 11
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל ראשון לציון 43-31
07/03/2020
10:00
10:00 מכבי רעננה  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 13
אולם תיכון אביב מכבי רעננה אס"א תל אביב 25-32
07/03/2020
15:00
15:00 מ.כ.חולון  נגד  א.ס.רמת השרון
ליגה נערות, מחזור 15
אולם קציר מ.כ.חולון א.ס.רמת השרון 15-40
07/03/2020
11:30
11:30 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה
נערים ט צפון, מחזור 14
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 37-32
07/03/2020
17:15
17:15 מכבי דימונה  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 19
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל ראשון לציון 2 22-34
07/03/2020
10:00
10:00 בני הרצליה  נגד  הפועל ערד
נערות י', מחזור 15
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל ערד 15-34
07/03/2020
10:00
10:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 11
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ראשון לציון 16-27
07/03/2020
11:45
11:45 בני הרצליה  נגד  הפועל ערד
ליגה נערות, מחזור 6
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל ערד 15-26
07/03/2020
18:30
18:30 מ.כ. חולון  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 16
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל אשדוד 29-32
07/03/2020
10:00
10:00 מכבי תל אביב 2  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 4
ילדים ז' דן, מחזור 16
אולם תיכונט מכבי תל אביב 2 הפועל קרית אונו/סביון 4 34-31
07/03/2020
17:30
17:30 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 6
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל ראשון לציון 27-35
07/03/2020
11:30
11:30 הפועל יואב כפר מנחם  נגד  מ.כ. חולון
נערים ט דרום, מחזור 14
קיבוץ כפר מנחם הפועל יואב כפר מנחם מ.כ. חולון 42-21
07/03/2020
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
נערים דרום, מחזור 14
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון עירוני רחובות 24-39
07/03/2020
16:45
16:45 מ.כ. חולון  נגד  א.כ נס ציונה 2
נערים דרום, מחזור 14
אולם קציר מ.כ. חולון א.כ נס ציונה 2 24-33
07/03/2020
12:00
12:00 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 14
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 41-30
07/03/2020
16:00
16:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
ילדים ז מרכז, מחזור 13
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל קרית אונו 18-24
07/03/2020
13:30
13:30 מ.כ. יניב חולון  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז מרכז, מחזור 13
מגרש פתוח קציר מ.כ. יניב חולון א.ס. רמת השרון 2 35-29
07/03/2020
12:00
12:00 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ז דרום, מחזור 11
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. באר שבע 5-36
07/03/2020
13:15
13:15 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 16
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. באר שבע 26-22
07/03/2020
13:00
13:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 13
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.מ. מוצקין 32-42
07/03/2020
12:00
12:00 א.כ נס ציונה 2  נגד  הפועל ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 16
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 הפועל ראשון לציון 2 26-22
07/03/2020
10:30
10:30 הפועל אשדוד 2  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 13
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מ.כ. חולון 2 34-21
07/03/2020
14:30
14:30 מכבי ארזים ר"ג  נגד  בני הרצליה
ילדים ח מרכז, מחזור 13
אולם אוהל שם מכבי ארזים ר"ג בני הרצליה 39-21
07/03/2020
13:30
13:30 בני הרצליה 2  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ח צפון, מחזור 13
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 מ.מ. מוצקין 20-36
07/03/2020
14:30
14:30 הפועל קרית אונו 3  נגד  מכבי ראשון לציון 3
ילדים ז' דן, מחזור 16
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 מכבי ראשון לציון 3 12-33
07/03/2020
16:00
16:00 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ראשון לציון
ליגה נערות, מחזור 15
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל ראשון לציון 30-29
08/03/2020
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי ראשון לציון 3
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי ראשון לציון 3 0-12
08/03/2020
20:30
20:30 קרית אונו/א.ס.סביון  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
לאומית גברים, מחזור 15
אולם חדש סביון קרית אונו/א.ס.סביון מ.כ. ותיקים חולון 33-37
08/03/2020
20:15
20:15 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכביICL ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 14
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכביICL ראשון לציון 36-27
08/03/2020
20:00
20:00 הפועל "קולסקי" פתח תקוה  נגד  מכבי רעננה
לאומית גברים, מחזור 15
אולם עירוני פ"ת הפועל "קולסקי" פתח תקוה מכבי רעננה 26-32
08/03/2020
19:45
19:45 הפועל רמת גן  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 15
אולם עירוני ר"ג הפועל רמת גן מכבי עירוני פתח תקוה 30-35
09/03/2020
15:30
15:30 הפועל חבל אילות  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ז דרום, מחזור 7
יטבתה הפועל חבל אילות מ.כ. חולון 2 17-8
09/03/2020
14:00
14:00 הפועל חבל אילות  נגד  מ.כ. חולון
ילדים ח דרום, מחזור 7
יטבתה הפועל חבל אילות מ.כ. חולון 19-15
09/03/2020
18:00
18:00 הפועל פתח תקוה  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 16
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה מכבי ראשון לציון 2 9-24
10/03/2020
17:00
17:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 12
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי פתח תקוה 18-28
11/03/2020
12:00
12:00 הפועל ערד  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י', מחזור 8
אולם הפ. ערד הפועל ערד א.ס. רמת השרון 32-15
11/03/2020
19:00
19:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער עלית, מחזור 7
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 25-36
11/03/2020
13:30
13:30 הפועל ערד  נגד  א.ס.רמת השרון
ליגה נערות, מחזור 9
אולם הפ. ערד הפועל ערד א.ס.רמת השרון 25-25
12/03/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 17
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי פתח תקוה 32-26
12/03/2020
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  מ.כ.חולון
לאומית נשים, מחזור 17
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.כ.חולון 2-2
12/03/2020
20:15
20:15 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  א.כ. נס ציונה
לאומית נשים, מחזור 17
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג א.כ. נס ציונה 12-51
12/03/2020
21:00
21:00 מכביICL ראשון לציון  נגד  הפועל ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 17
אולם בית מכבי ראשל"צ מכביICL ראשון לציון הפועל ראשון לציון 27-34
12/03/2020
18:15
18:15 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 2
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל ראשון לציון 20-24
12/03/2020
18:45
18:45 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  א.כ. נס ציונה
ליגה נערות, מחזור 10
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג א.כ. נס ציונה 28-29
12/03/2020
20:45
20:45 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי תל אביב
נוער מחוזי, מחזור 18
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 מכבי תל אביב 26-27
12/03/2020
20:30
20:30 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 17
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.ס. רמת השרון 22-37
12/03/2020
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 20
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי דימונה 0-0
12/03/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 6
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי מנדל פתח תקוה 3 0-0
13/03/2020
16:00
16:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 20
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
13/03/2020
15:00
15:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 20
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
13/03/2020
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 20
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.כ. נס-ציונה 0-0
13/03/2020
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 20
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע בני הרצליה 0-0
13/03/2020
16:00
16:00 הפועל קרית אונו  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 20
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו עירוני רחובות 0-0
14/03/2020
11:30
11:30 מכבי הקרייתים  נגד  אס"א תל אביב
נערים צפון, מחזור 16
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים אס"א תל אביב 0-0
14/03/2020
13:00
13:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי רעננה
ילדים ח צפון, מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי רעננה 0-0
14/03/2020
14:30
14:30 א.ס.רמת השרון 2  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 15
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון 2 מכבי תל אביב 0-0
14/03/2020
16:00
16:00 מכבי נצרת  נגד  מכבי הקרייתים
נערים ט צפון, מחזור 15
מרכז קהילתי נצרת מכבי נצרת מכבי הקרייתים 0-0
14/03/2020
14:30
14:30 מכבי נצרת  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז צפון, מחזור 14
מרכז פיס נצרת מכבי נצרת מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
14/03/2020
12:00
12:00 בני הרצליה  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ז צפון, מחזור 14
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל קרית אונו 2 0-0
14/03/2020
15:15
15:15 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 15
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 0-0
14/03/2020
13:00
13:00 עירוני רחובות  נגד  מ.כ. חולון
נערים דרום, מחזור 8
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מ.כ. חולון 0-0
14/03/2020
10:00
10:00 עירוני רחובות 2  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 14
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 הפועל ראשון לציון 0-0
14/03/2020
11:15
11:15 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס.רמת השרון
ילדות ו', מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש מכבי ראשון לציון א.ס.רמת השרון 0-0
14/03/2020
12:30
12:30 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ז מרכז, מחזור 14
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 א.כ. נס ציונה 0-0
14/03/2020
12:00
12:00 מ.כ. חולון 2  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ז דרום, מחזור 14
אולם קציר מ.כ. חולון 2 מ.כ. באר שבע 0-0
14/03/2020
14:00
14:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי ארזים ר"ג
ילדים ח מרכז, מחזור 14
אולם אוהל שם הפועל קרית אונו 2 מכבי ארזים ר"ג 0-0
14/03/2020
15:30
15:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי רעננה
ילדים ז צפון, מחזור 14
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי רעננה 0-0
14/03/2020
12:30
12:30 הפועל ערד  נגד  הפועל יואב כפר מנחם
נערים ט דרום, מחזור 15
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל יואב כפר מנחם 0-0
14/03/2020
16:00
16:00 מ.כ. חולון 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ח מרכז, מחזור 14
אולם קציר מ.כ. חולון 2 מכבי ראשון לציון 0-0
14/03/2020
15:45
15:45 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 14
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב א.ס. רמת השרון 0-0
14/03/2020
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  בני הרצליה
נוער מחוזי, מחזור 20
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה בני הרצליה 0-0
14/03/2020
18:00
18:00 מ.כ. חולון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער עלית, מחזור 17
אולם קציר מ.כ. חולון מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
14/03/2020
15:00
15:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 17
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 0-0
14/03/2020
20:00
20:00 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
נוער עלית, מחזור 17
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה הפועל קרית אונו 0-0
14/03/2020
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 14
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל אשדוד 2 0-0
14/03/2020
14:00
14:00 הפועל קרית אונו/סביון  נגד  בני הרצליה 2
ילדים ח צפון, מחזור 14
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון בני הרצליה 2 0-0
14/03/2020
14:00
14:00 מ.כ. חולון  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 14
אולם קציר מ.כ. חולון מ.כ. באר שבע 0-0
14/03/2020
11:45
11:45 הפועל אשדוד  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 14
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד עירוני רחובות 0-0
14/03/2020
10:00
10:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
ילדים ז צפון, מחזור 14
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי עירוני פתח תקוה 0-0
14/03/2020
12:00
12:00 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ. יניב חולון
ילדים ז מרכז, מחזור 14
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ. יניב חולון 0-0
14/03/2020
11:30
11:30 מכבי ראשון לציון 3  נגד  א.כ נס ציונה 2
ילדים ז' דן, מחזור 17
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 א.כ נס ציונה 2 0-0
14/03/2020
11:30
11:30 עירוני רחובות 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ח מרכז, מחזור 14
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 א.ס. רמת השרון 0-0
14/03/2020
19:30
19:30 הפועל ראשון לציון 2  נגד  הפועל פתח תקוה
ילדים ז' דן, מחזור 17
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 הפועל פתח תקוה 0-0
14/03/2020
11:00
11:00 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 15
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג הפועל קרית אונו 0-0
14/03/2020
17:00
17:00 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 16
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 0-0
14/03/2020
11:15
11:15 מ.מ. מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ח צפון, מחזור 14
אולם גושן מ.מ. מוצקין אס"א תל אביב 0-0
14/03/2020
10:30
10:30 א.ס.רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדות ו', מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון מכבי ראשון לציון 0-0
14/03/2020
20:45
20:45 הפועל ערד  נגד  מכבי ראשון לציון 2
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 7
אולם הפ. ערד הפועל ערד מכבי ראשון לציון 2 0-0
14/03/2020
13:30
13:30 בני הרצליה  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ח מרכז, מחזור 14
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל אשדוד 2 0-0
15/03/2020
19:00
19:00 הפועל יואב כפר מנחם  נגד  הפועל ערד
ילדים ח דרום, מחזור 14
קיבוץ כפר מנחם הפועל יואב כפר מנחם הפועל ערד 0-0
15/03/2020
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי ארזים רמת גן
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי ארזים רמת גן 0-0
15/03/2020
20:15
20:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  א.כ. נס ציונה 2
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 6
אולם אוהל שם מכבי הולצמן הארזים א.כ. נס ציונה 2 0-0
15/03/2020
20:30
20:30 הפועל נתניה  נגד  מכבי הקרייתים
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 6
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה מכבי הקרייתים 0-0
15/03/2020
17:20
17:20 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  מכבי נצרת
נערים ט צפון, מחזור 1
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג מכבי נצרת 0-0
15/03/2020
18:00
18:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  הפועל חבל אילות
לאומית גברים, מחזור 16
אולם עירוני פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה הפועל חבל אילות 0-0
15/03/2020
19:15
19:15 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
נערות י', מחזור 14
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 0-0
15/03/2020
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  הפועל "קולסקי" פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 16
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב הפועל "קולסקי" פתח תקוה 0-0
15/03/2020
18:00
18:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל ערד
ילדים ז דרום, מחזור 17
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל ערד 0-0
15/03/2020
16:45
16:45 מ.כ. באר שבע רמות  נגד  הפועל ערד
ילדים ז דרום, מחזור 12
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע רמות הפועל ערד 0-0
15/03/2020
21:15
21:15 מ.כ. ותיקים חולון  נגד  הפועל רמת גן
לאומית גברים, מחזור 16
אולם קציר מ.כ. ותיקים חולון הפועל רמת גן 0-0
15/03/2020
20:30
20:30 מכבי רעננה  נגד  מ.כ. חולון צעירים
לאומית גברים, מחזור 16
אולם תיכון אביב מכבי רעננה מ.כ. חולון צעירים 0-0
15/03/2020
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
לאומית גברים, מחזור 16
אולם תיכונט מכבי תל אביב קרית אונו/א.ס.סביון 0-0
16/03/2020
18:45
18:45 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי תל אביב
נערים צפון, מחזור 16
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה מכבי תל אביב 0-0
16/03/2020
17:30
17:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 10
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.ס. רמת השרון 0-0
16/03/2020
17:00
17:00 מכבי עירוני פתח תקוה 2  נגד  הפועל רמת גן
ילדים ז' דן, מחזור 17
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה 2 הפועל רמת גן 0-0
16/03/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 5
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל קרית אונו/סביון 2 0-0
17/03/2020
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  מכבי עוזר פתח תקוה 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 7
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 מכבי עוזר פתח תקוה 2 0-0
17/03/2020
19:00
19:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
גביע המדינה WINNER, גמר
אולם עירוני רעננה מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
17/03/2020
19:00
19:00 מ.כ. חולון  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
נערות י', מחזור 3
אולם קציר מ.כ. חולון מכבי "הארזים" ר"ג 0-0
17/03/2020
18:00
18:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער עלית, מחזור 15
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
18/03/2020
20:15
20:15 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכבי דימונה
נוער מחוזי, מחזור 18
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכבי דימונה 0-0
18/03/2020
20:45
20:45 הפועל ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 13
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון א.ס. רמת השרון 0-0
18/03/2020
17:45
17:45 בני הרצליה  נגד  הפועל קרית אונו
נערים צפון, מחזור 14
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל קרית אונו 0-0
18/03/2020
19:00
19:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 9
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
18/03/2020
18:45
18:45 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 13
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה מכבי גדי ראשון לציון 0-0
18/03/2020
21:00
21:00 מ.כ.חולון  נגד  מכביICL ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 18
אולם קציר מ.כ.חולון מכביICL ראשון לציון 0-0
18/03/2020
21:00
21:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
לאומית נשים, מחזור 18
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 0-0
18/03/2020
17:15
17:15 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 10
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 0-0
18/03/2020
19:15
19:15 הפועל קרית אונו 2  נגד  עירוני רחובות
נערים דרום, מחזור 12
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 עירוני רחובות 0-0
18/03/2020
19:15
19:15 אס"א תל אביב  נגד  עירוני רחובות
נוער עלית, מחזור 16
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב עירוני רחובות 0-0
18/03/2020
21:00
21:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 4
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 הפועל ראשל"צ ב טוביה 0-0
18/03/2020
19:00
19:00 מכבי פתח תקוה  נגד  מ.כ. חולון
נערות י', מחזור 16
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה מ.כ. חולון 0-0
18/03/2020
19:00
19:00 מכבי ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות 2
ילדים ח מרכז, מחזור 13
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון עירוני רחובות 2 0-0
18/03/2020
18:30
18:30 הפועל אשדוד 2  נגד  הפועל קרית אונו 5
ילדים ז מרכז, מחזור 15
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 הפועל קרית אונו 5 0-0
19/03/2020
18:15
18:15 הפועל פתח תקוה  נגד  מ.כ. באר שבע
נערים ט דרום, מחזור 16
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה מ.כ. באר שבע 0-0
19/03/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  אס"א טכניון חיפה
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 7
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 2 אס"א טכניון חיפה 0-0
19/03/2020
21:00
21:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  מכבי הקרייתים
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 5
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 מכבי הקרייתים 0-0
19/03/2020
19:30
19:30 הפועל רמת גן  נגד  מכבי תל אביב
לאומית גברים, מחזור 9
אולם עירוני ר"ג הפועל רמת גן מכבי תל אביב 0-0
19/03/2020
20:00
20:00 הפועל פתח תקוה  נגד  מכבי פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 12
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה מכבי פתח תקוה 0-0
19/03/2020
18:30
18:30 מכבי דימונה  נגד  מכבי ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 14
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מכבי ראשון לציון 0-0
19/03/2020
18:45
18:45 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכבי ראשון לציון
ליגה נערות, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכבי ראשון לציון 0-0
20/03/2020
13:00
13:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  הפועל חבל אילות
נוער מחוזי, מחזור 10
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג הפועל חבל אילות 0-0
20/03/2020
16:00
16:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 21
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מ.כ. באר שבע 0-0
20/03/2020
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 21
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
20/03/2020
16:00
16:00 עירוני רחובות  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 21
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.ס. SGS רמת השרון 0-0
20/03/2020
16:00
16:00 בני הרצליה  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 21
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
20/03/2020
14:00
14:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 21
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל אשדוד 0-0
20/03/2020
16:00
16:00 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 21
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ. יובלים חולון 0-0
20/03/2020
14:45
14:45 מכבי ארזים רמת גן  נגד  הפועל נתניה
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 7
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן הפועל נתניה 0-0
20/03/2020
15:00
15:00 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדות ז', מחזור 15
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה מכבי ראשון לציון 2 0-0
21/03/2020
14:00
14:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 6
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 א.ס. רמת השרון 3 0-0
21/03/2020
18:30
18:30 הפועל כפר מנחם  נגד  מכבי הולצמן הארזים
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 8
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם מכבי הולצמן הארזים 0-0
21/03/2020
14:00
14:00 הפועל חבל אילות  נגד  מכבי תל אביב
לאומית גברים, מחזור 11
אולם בגין אילת הפועל חבל אילות מכבי תל אביב 0-0
21/03/2020
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  עירוני רחובות
נוער עלית, מחזור 18
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין עירוני רחובות 0-0
21/03/2020
10:00
10:00 מכבי ארזים יהלום רג  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 4
אולם אוהל שם מכבי ארזים יהלום רג הפועל ראשון לציון 0-0
21/03/2020
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
נערות י', מחזור 16
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 0-0
21/03/2020
20:15
20:15 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 18
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל אשדוד 0-0
21/03/2020
17:00
17:00 בני הרצליה  נגד  מכבי הקרייתים
נוער מחוזי, מחזור 21
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי הקרייתים 0-0
21/03/2020
10:00
10:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז', מחזור 15
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 0-0
21/03/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ז', מחזור 11
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 2 0-0
21/03/2020
18:30
18:30 בני הרצליה 2  נגד  מכבי תל אביב
נוער מחוזי, מחזור 21
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 מכבי תל אביב 0-0
21/03/2020
10:00
10:00 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  הפועל ערד
ילדות ז', מחזור 15
אולם אוהל שם מכבי בית"ר ארזים ר"ג הפועל ערד 0-0
21/03/2020
14:00
14:00 מ.כ. חולון 2  נגד  מ.כ.חולון
ליגה נערות, מחזור 1
אולם קציר מ.כ. חולון 2 מ.כ.חולון 0-0
21/03/2020
15:30
15:30 בני הרצליה 2  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדות ז', מחזור 15
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 מ.כ. חולון 2 0-0
21/03/2020
16:00
16:00 מכבי דימונה  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער מחוזי, מחזור 10
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מ.כ. באר שבע 0-0
21/03/2020
16:00
16:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי נצרת
נערים ט צפון, מחזור 16
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי נצרת 0-0
21/03/2020
14:30
14:30 מכבי דימונה  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ז דרום, מחזור 1
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מ.כ. באר שבע 0-0
21/03/2020
13:30
13:30 הפועל ערד  נגד  הפועל ראשון לציון
ליגה נערות, מחזור 5
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל ראשון לציון 0-0
21/03/2020
14:30
14:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי הקרייתים
נערים צפון, מחזור 17
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי הקרייתים 0-0
21/03/2020
14:00
14:00 הפועל חבל אילות  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער מחוזי, מחזור 21
יטבתה הפועל חבל אילות מכבי ארזים אהל שם ר"ג 0-0
21/03/2020
10:00
10:00 מ.כ. חולון 2  נגד  מ.כ. באר שבע רמות
ילדים ז דרום, מחזור 9
אולם קציר מ.כ. חולון 2 מ.כ. באר שבע רמות 0-0
21/03/2020
12:00
12:00 הפועל חבל אילות  נגד  הפועל יואב כפר מנחם
ילדים ח דרום, מחזור 15
יטבתה הפועל חבל אילות הפועל יואב כפר מנחם 0-0
21/03/2020
19:45
19:45 הפועל קרית אונו 5  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 13
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 5 מכבי ראשון לציון 0-0
21/03/2020
11:00
11:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 5
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי גדי ראשון לציון 0-0
21/03/2020
10:00
10:00 מ.מ. מוצקין  נגד  בני הרצליה
נערים צפון, מחזור 17
אולם גושן מ.מ. מוצקין בני הרצליה 0-0
21/03/2020
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית, מחזור 18
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 0-0
21/03/2020
14:00
14:00 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 16
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג א.ס. רמת השרון 0-0
21/03/2020
11:30
11:30 הפועל יואב כפר מנחם  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 16
קיבוץ כפר מנחם הפועל יואב כפר מנחם הפועל ראשון לציון 0-0
21/03/2020
20:00
20:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 18
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון מכבי אידן ראשון לציון 0-0
21/03/2020
12:00
12:00 הפועל ערד  נגד  הפועל ראשון לציון
נערות י', מחזור 16
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל ראשון לציון 0-0
21/03/2020
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
נערות י', מחזור 16
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל קרית אונו 0-0
21/03/2020
12:00
12:00 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח צפון, מחזור 1
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 2 0-0
21/03/2020
12:00
12:00 מכבי תל אביב  נגד  בני הרצליה
נערים ט צפון, מחזור 16
אולם תיכונט מכבי תל אביב בני הרצליה 0-0
21/03/2020
13:30
13:30 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נערים ט צפון, מחזור 16
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס.רמת השרון 2 0-0
21/03/2020
10:00
10:00 מכבי רעננה 2  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 4
ילדים ז' דן, מחזור 6
אולם תיכון אביב מכבי רעננה 2 הפועל קרית אונו/סביון 4 0-0
21/03/2020
18:45
18:45 הפועל קרית אונו  נגד  אס"א תל אביב
נערים צפון, מחזור 17
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו אס"א תל אביב 0-0
21/03/2020
14:45
14:45 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. חולון
נערים דרום, מחזור 10
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. חולון 0-0
21/03/2020
11:00
11:00 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ז צפון, מחזור 10
אולם אוהל שם מכבי בית"ר ארזים ר"ג הפועל קרית אונו 2 0-0
21/03/2020
10:00
10:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
ילדים ח דרום, מחזור 15
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון מ.כ. חולון 0-0
21/03/2020
12:00
12:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ערד
ילדים ח דרום, מחזור 15
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל ערד 0-0
22/03/2020
17:00
17:00 מכבי רעננה  נגד  מכבי הקרייתים
ילדים ח צפון, מחזור 13
אולם תיכון אביב מכבי רעננה מכבי הקרייתים 0-0
22/03/2020
18:45
18:45 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 11
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
22/03/2020
19:15
19:15 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
נערות י', מחזור 16
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה מכבי "הארזים" ר"ג 0-0
22/03/2020
18:45
18:45 אס"א תל אביב  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית, מחזור 18
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב א.כ. עידו נס ציונה 0-0
23/03/2020
18:30
18:30 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי דימונה
נוער מחוזי, מחזור 21
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי דימונה 0-0
23/03/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 13
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו הפועל פתח תקוה 0-0
23/03/2020
18:45
18:45 מכבי ראשון לציון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
ליגה נערות, מחזור 12
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 0-0
23/03/2020
19:45
19:45 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מכבי תל אביב
נוער מחוזי, מחזור 1
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מכבי תל אביב 0-0
23/03/2020
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 16
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי סרוגו ראשון לציון 0-0
23/03/2020
18:45
18:45 א.כ. נס ציונה  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 16
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה עירוני רחובות 0-0
23/03/2020
19:00
19:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ח דרום, מחזור 10
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל אשדוד 0-0
23/03/2020
17:00
17:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל פתח תקוה
נערים ט דרום, מחזור 15
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל פתח תקוה 0-0
24/03/2020
19:00
19:00 מ.כ. חולון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י', מחזור 15
אולם קציר מ.כ. חולון א.כ. נס ציונה 0-0
24/03/2020
20:15
20:15 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  הפועל אשדוד
ילדות ח', מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג הפועל אשדוד 0-0
24/03/2020
21:15
21:15 מכבי הקרייתים  נגד  מכבי ארזים רמת גן
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 4
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מכבי ארזים רמת גן 0-0
24/03/2020
20:30
20:30 הפועל נתניה  נגד  מכבי ראשון לציון 3
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 8
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה מכבי ראשון לציון 3 0-0
24/03/2020
21:15
21:15 אס"א טכניון חיפה  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 8
אולם חט. ביניים ק. חיים אס"א טכניון חיפה מכבי מנדל פתח תקוה 3 0-0
24/03/2020
21:15
21:15 מכבי עוזר פתח תקוה 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 8
אולם עירוני פ"ת מכבי עוזר פתח תקוה 2 הפועל קרית אונו 2 0-0
24/03/2020
21:00
21:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכביICL ראשון לציון
גביע המדינה נשים, גמר
אולם עירוני גן נחום ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכביICL ראשון לציון 0-0
24/03/2020
21:00
21:00 הפועל אשדוד 2  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 8
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 הפועל ראשל"צ ב טוביה 0-0
24/03/2020
21:15
21:15 מכבי ראשון לציון 2  נגד  עירוני מיסדים רחובות
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 8
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 עירוני מיסדים רחובות 0-0
24/03/2020
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה דייגים  נגד  א.כ. נס ציונה 2
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 8
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה דייגים א.כ. נס ציונה 2 0-0
25/03/2020
19:15
19:15 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי דימונה
נערים דרום, מחזור 13
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי דימונה 0-0
25/03/2020
17:45
17:45 עירוני רחובות  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 13
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל אשדוד 0-0
25/03/2020
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  הפועל רמת גן
גביע המדינה ע"ש ברנר, גמר
אולם עלית אונ' ת"א מכבי תל אביב הפועל רמת גן 0-0
25/03/2020
19:00
19:00 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל קרית אונו
נערות י', מחזור 6
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל קרית אונו 0-0
25/03/2020
19:00
19:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל ערד
נערים ט דרום, מחזור 14
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל ערד 0-0
26/03/2020
18:30
18:30 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
נערים ט דרום, מחזור 16
רביבים ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון מ.כ. חולון 0-0
26/03/2020
18:15
18:15 הפועל קרית אונו/סביון  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ח צפון, מחזור 9
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו/סביון מ.מ. מוצקין 0-0
26/03/2020
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  בני הרצליה
לאומית נשים, מחזור 18
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה בני הרצליה 0-0
26/03/2020
16:00
16:00 הפועל פתח תקוה  נגד  מכבי ראשון לציון 3
ילדים ז' דן, מחזור 18
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה מכבי ראשון לציון 3 0-0
26/03/2020
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית, מחזור 16
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון א.כ. עידו נס ציונה 0-0
26/03/2020
19:00
19:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי דימונה
נוער מחוזי, מחזור 20
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי דימונה 0-0
26/03/2020
20:00
20:00 בני הרצליה  נגד  בני הרצליה 2
נוער מחוזי, מחזור 19
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה בני הרצליה 2 0-0
26/03/2020
21:00
21:00 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 18
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל פתח תקוה 0-0
26/03/2020
20:30
20:30 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  אס"א תל אביב
נוער עלית, מחזור 17
רביבים ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון אס"א תל אביב 0-0
26/03/2020
18:15
18:15 הפועל חבל אילות  נגד  הפועל ערד
ילדים ז דרום, מחזור 10
יטבתה הפועל חבל אילות הפועל ערד 0-0
26/03/2020
18:45
18:45 מכבי ארזים יהלום רג  נגד  מכבי דימונה
ילדות ח', מחזור 13
אולם אוהל שם מכבי ארזים יהלום רג מכבי דימונה 0-0
27/03/2020
16:00
16:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 22
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי דימונה 0-0
27/03/2020
15:30
15:30 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל אשדוד
ליגה נערות, מחזור 12
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל אשדוד 0-0
27/03/2020
16:00
16:00 הפועל אשדוד  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 22
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד עירוני רחובות 0-0
27/03/2020
16:00
16:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 22
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.כ. נס-ציונה 0-0
27/03/2020
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 22
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל קרית אונו 0-0
27/03/2020
16:00
16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 22
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון בני הרצליה 0-0
27/03/2020
16:00
16:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 22
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
28/03/2020
13:30
13:30 בני הרצליה  נגד  הפועל אשדוד
ליגה נערות, מחזור 16
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל אשדוד 0-0
28/03/2020
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  בני הרצליה 2
נוער מחוזי, מחזור 22
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה בני הרצליה 2 0-0
28/03/2020
16:00
16:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  בני הרצליה
נוער מחוזי, מחזור 22
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג בני הרצליה 0-0
28/03/2020
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
נערות י', מחזור 1
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון מכבי "הארזים" ר"ג 0-0
28/03/2020
16:00
16:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  הפועל חבל אילות
נוער מחוזי, מחזור 22
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 הפועל חבל אילות 0-0
28/03/2020
14:30
14:30 מכבי הקרייתים  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער מחוזי, מחזור 18
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מ.כ. באר שבע 0-0
28/03/2020
19:15
19:15 מכבי ראשון לציון  נגד  מ.כ.חולון
ליגה נערות, מחזור 16
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מ.כ.חולון 0-0
28/03/2020
12:00
12:00 הפועל ערד  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י', מחזור 14
אולם הפ. ערד הפועל ערד מכבי ראשון לציון 0-0
28/03/2020
10:00
10:00 מכבי תל אביב 2  נגד  הפועל ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 18
אולם תיכונט מכבי תל אביב 2 הפועל ראשון לציון 2 0-0
28/03/2020
10:00
10:00 מכבי רעננה 2  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 18
אולם תיכון אביב מכבי רעננה 2 מכבי ראשון לציון 2 0-0
28/03/2020
10:00
10:00 מכבי הקרייתים  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח צפון, מחזור 5
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים א.ס. רמת השרון 2 0-0
28/03/2020
13:00
13:00 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  מ.כ. באר שבע
נערים ט דרום, מחזור 14
רביבים ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון מ.כ. באר שבע 0-0
28/03/2020
16:00
16:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2
ילדים ז מרכז, מחזור 15
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 0-0
28/03/2020
10:00
10:00 הפועל קרית אונו/סביון 4  נגד  הפועל רמת גן
ילדים ז' דן, מחזור 18
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 4 הפועל רמת גן 0-0
28/03/2020
12:00
12:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 15
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מ.מ. מוצקין 0-0
28/03/2020
10:00
10:00 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 15
אולם אוהל שם מכבי בית"ר ארזים ר"ג בני הרצליה 0-0
28/03/2020
19:00
19:00 מ.כ. יניב חולון  נגד  עירוני רחובות 2
ילדים ז מרכז, מחזור 15
מגרש פתוח קציר מ.כ. יניב חולון עירוני רחובות 2 0-0
28/03/2020
11:30
11:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז מרכז, מחזור 15
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 2 0-0
28/03/2020
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים צפון, מחזור 11
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מ.מ. מוצקין 0-0
28/03/2020
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
נערות י', מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 0-0
28/03/2020
14:00
14:00 הפועל חבל אילות  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
לאומית גברים, מחזור 17
אולם בגין אילת הפועל חבל אילות מ.כ. ותיקים חולון 0-0
28/03/2020
10:00
10:00 מכבי הקרייתים  נגד  בני הרצליה
נערים צפון, מחזור 13
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים בני הרצליה 0-0
28/03/2020
14:00
14:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 16
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
28/03/2020
12:00
12:00 מ.כ. חולון 2  נגד  הפועל ערד
ליגה נערות, מחזור 16
אולם קציר מ.כ. חולון 2 הפועל ערד 0-0
28/03/2020
17:30
17:30 א.ס.רמת השרון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
ליגה נערות, מחזור 16
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 0-0
28/03/2020
18:30
18:30 מ.כ. חולון 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ז', מחזור 16
מגרש פתוח קציר מ.כ. חולון 2 הפועל קרית אונו 2 0-0
28/03/2020
14:30
14:30 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדות ז', מחזור 11
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ. חולון 2 0-0
28/03/2020
14:30
14:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדות ז', מחזור 16
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס ציונה 0-0
28/03/2020
11:00
11:00 בני הרצליה 2  נגד  הפועל ערד
ילדות ז', מחזור 16
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 הפועל ערד 0-0
28/03/2020
10:00
10:00 מ.כ. חולון  נגד  מכבי ארזים יהלום רג
ילדות ח', מחזור 9
אולם קציר מ.כ. חולון מכבי ארזים יהלום רג 0-0
28/03/2020
16:00
16:00 מכבי תל אביב  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 15
אולם תיכונט מכבי תל אביב אס"א תל אביב 0-0
28/03/2020
17:00
17:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 0-0
28/03/2020
10:00
10:00 מכבי רעננה  נגד  מכבי נצרת
ילדים ז צפון, מחזור 15
אולם תיכון אביב מכבי רעננה מכבי נצרת 0-0
28/03/2020
18:00
18:00 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 15
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה מכבי ראשון לציון 0-0
28/03/2020
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה 2
ילדים ז' דן, מחזור 18
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 מכבי עירוני פתח תקוה 2 0-0
28/03/2020
16:00
16:00 מכבי נצרת  נגד  מכבי גנדי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 10
מרכז קהילתי נצרת מכבי נצרת מכבי גנדי ארזים ר"ג 0-0
28/03/2020
10:00
10:00 מכבי ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
ילדים ח מרכז, מחזור 8
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון בני הרצליה 0-0
28/03/2020
09:00
09:00 א.כ נס ציונה 2  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 18
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 א.ס. רמת השרון 3 0-0
28/03/2020
11:00
11:00 עירוני רחובות 2  נגד  מ.כ. חולון 2
גביע המדינה ילדים ח', רבע גמר
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 מ.כ. חולון 2 0-0
28/03/2020
18:30
18:30 הפועל כפר מנחם  נגד  א.כ. נס ציונה דייגים
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 5
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם א.כ. נס ציונה דייגים 0-0
29/03/2020
20:15
20:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  א.כ. נס ציונה דייגים
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 9
אולם אוהל שם מכבי הולצמן הארזים א.כ. נס ציונה דייגים 0-0
29/03/2020
20:30
20:30 הפועל נתניה  נגד  א.ס. רמת השרון 2
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 5
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה א.ס. רמת השרון 2 0-0
29/03/2020
17:30
17:30 מ.כ. באר שבע  נגד  מ.כ. באר שבע רמות
ילדים ז דרום, מחזור 15
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מ.כ. באר שבע רמות 0-0
29/03/2020
17:00
17:00 הפועל חבל אילות  נגד  מכבי דימונה
ילדים ז דרום, מחזור 12
יטבתה הפועל חבל אילות מכבי דימונה 0-0
29/03/2020
18:30
18:30 הפועל חבל אילות  נגד  מכבי דימונה
ילדים ח דרום, מחזור 12
יטבתה הפועל חבל אילות מכבי דימונה 0-0
29/03/2020
16:30
16:30 בני הרצליה  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 3
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי פתח תקוה 0-0
29/03/2020
21:15
21:15 מ.כ. חולון צעירים  נגד  אס"א תל אביב
לאומית גברים, מחזור 17
אולם קציר מ.כ. חולון צעירים אס"א תל אביב 0-0
29/03/2020
20:00
20:00 הפועל "קולסקי" פתח תקוה  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 17
אולם עירוני פ"ת הפועל "קולסקי" פתח תקוה מכבי עירוני פתח תקוה 0-0
29/03/2020
20:30
20:30 מכבי רעננה  נגד  מכבי תל אביב
לאומית גברים, מחזור 17
אולם תיכון אביב מכבי רעננה מכבי תל אביב 0-0
29/03/2020
19:45
19:45 הפועל רמת גן  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
לאומית גברים, מחזור 17
אולם עירוני ר"ג הפועל רמת גן קרית אונו/א.ס.סביון 0-0
29/03/2020
17:00
17:00 מכבי רעננה  נגד  בני הרצליה 2
ילדים ח צפון, מחזור 9
אולם תיכון אביב מכבי רעננה בני הרצליה 2 0-0
29/03/2020
19:00
19:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים צפון, מחזור 3
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו א.כ. נס ציונה 0-0
29/03/2020
19:15
19:15 א.כ. נס ציונה  נגד  מ.כ. חולון
נערות י', מחזור 6
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה מ.כ. חולון 0-0
30/03/2020
19:45
19:45 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מכבי דימונה
נוער מחוזי, מחזור 16
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מכבי דימונה 0-0
30/03/2020
16:30
16:30 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 15
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה א.ס. רמת השרון 0-0
30/03/2020
19:00
19:00 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה
נערים צפון, מחזור 15
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה 0-0
30/03/2020
19:00
19:00 הפועל קרית אונו/סביון 4  נגד  הפועל פתח תקוה
ילדים ז' דן, מחזור 15
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 4 הפועל פתח תקוה 0-0
30/03/2020
17:30
17:30 הפועל ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
נערים ט דרום, מחזור 12
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון עירוני רחובות 0-0
30/03/2020
17:30
17:30 מ.כ. באר שבע  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ח דרום, מחזור 15
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע א.כ. נס ציונה 0-0
30/03/2020
19:00
19:00 מ.כ. באר שבע  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים ט דרום, מחזור 15
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע א.כ. נס ציונה 0-0
30/03/2020
18:30
18:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל ראשון לציון
גביע המדינה ילדים ח', רבע גמר
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל ראשון לציון 0-0
31/03/2020
21:00
21:00 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  מכבי ראשון לציון 2
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 9
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה מכבי ראשון לציון 2 0-0
31/03/2020
20:30
20:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  הפועל ערד
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 9
אולם ברזילי עירוני מיסדים רחובות הפועל ערד 0-0
31/03/2020
21:15
21:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  מכבי הקרייתים
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 9
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן מכבי הקרייתים 0-0
31/03/2020
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי ראשון לציון 3
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 9
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי ראשון לציון 3 0-0
31/03/2020
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 9
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 הפועל קרית אונו/סביון 2 0-0
31/03/2020
13:30
13:30 הפועל חבל אילות  נגד  מכבי דימונה
נוער מחוזי, מחזור 12
יטבתה הפועל חבל אילות מכבי דימונה 0-0
31/03/2020
20:30
20:30 א.ס.רמת השרון  נגד  בני הרצליה
ליגה נערות, מחזור 12
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון בני הרצליה 0-0
31/03/2020
13:30
13:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי דימונה
ילדים ז דרום, מחזור 6
אולם י"א אשדוד הפועל אשדוד מכבי דימונה 0-0
31/03/2020
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי דימונה
ילדים ח דרום, מחזור 6
אולם י"א אשדוד הפועל אשדוד מכבי דימונה 0-0
31/03/2020
14:45
14:45 הפועל אשדוד  נגד  מכבי דימונה
נערים דרום, מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי דימונה 0-0
31/03/2020
18:45
18:45 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מ.כ.חולון
ליגה נערות, מחזור 11
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מ.כ.חולון 0-0
01/04/2020
16:00
16:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל פתח תקוה
נערים ט דרום, מחזור 11
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל פתח תקוה 0-0
01/04/2020
18:00
18:00 בני הרצליה  נגד  אס"א תל אביב
נערים צפון, מחזור 6
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה אס"א תל אביב 0-0
01/04/2020
17:00
17:00 מכבי רעננה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ח צפון, מחזור 11
אולם תיכון אביב מכבי רעננה מ.מ. מוצקין 0-0
01/04/2020
17:45
17:45 עירוני רחובות  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 15
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי גדי ראשון לציון 0-0
01/04/2020
19:15
19:15 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 7
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל אשדוד 0-0
01/04/2020
14:30
14:30 מ.כ. חולון 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ח מרכז, מחזור 10
אולם קציר מ.כ. חולון 2 הפועל קרית אונו 2 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב