איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה


בעלי תפקידים באגודה

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/02/2020
17:15
17:15 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 10
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה 26-24
01/02/2020
14:00
14:00 מ.מ. מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
נערים צפון, מחזור 2
אולם גושן מ.מ. מוצקין אס"א תל אביב 34-26
01/02/2020
15:30
15:30 בני הרצליה  נגד  הפועל ראשון לציון
ליגה נערות, מחזור 11
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל ראשון לציון 23-34
01/02/2020
12:30
12:30 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח', מחזור 10
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.ס. רמת השרון 15-31
01/02/2020
20:00
20:00 מ.כ. חולון  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 14
אולם קציר מ.כ. חולון מכבי אידן ראשון לציון 25-35
01/02/2020
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  עירוני רחובות
נוער עלית, מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון עירוני רחובות 36-31
01/02/2020
10:00
10:00 הפועל ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
נערות י', מחזור 11
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון בני הרצליה 30-20
01/02/2020
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית, מחזור 14
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.כ. עידו נס ציונה 26-26
01/02/2020
15:30
15:30 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
נוער מחוזי, מחזור 15
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 מכבי עירוני פתח תקוה 28-38
01/02/2020
15:00
15:00 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל יואב כפר מנחם
נערים ט דרום, מחזור 11
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל יואב כפר מנחם 25-28
01/02/2020
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי רעננה
ילדים ח צפון, מחזור 10
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי רעננה 34-29
01/02/2020
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ז מרכז, מחזור 10
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון א.כ. נס ציונה 29-23
01/02/2020
11:30
11:30 מכבי ראשון לציון 3  נגד  הפועל ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 12
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 הפועל ראשון לציון 2 31-18
01/02/2020
12:30
12:30 מ.כ.חולון  נגד  הפועל ערד
ליגה נערות, מחזור 12
אולם קציר מ.כ.חולון הפועל ערד 23-40
01/02/2020
10:00
10:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 3
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל ראשון לציון 40-23
01/02/2020
14:00
14:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל ערד
נערות י', מחזור 11
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל ערד 8-22
01/02/2020
16:15
16:15 מכבי דימונה  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 10
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה הפועל ראשון לציון 43-18
01/02/2020
11:45
11:45 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 11
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל ראשון לציון 37-20
01/02/2020
13:00
13:00 עירוני רחובות  נגד  א.כ נס ציונה 2
נערים דרום, מחזור 10
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.כ נס ציונה 2 31-36
01/02/2020
11:00
11:00 עירוני רחובות 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 10
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 מכבי ראשון לציון 29-27
01/02/2020
18:45
18:45 מכבי דימונה  נגד  בני הרצליה 2
נוער מחוזי, מחזור 15
נעם חיים דימונה מכבי דימונה בני הרצליה 2 28-24
01/02/2020
13:30
13:30 הפועל ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
ילדות ח', מחזור 10
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון בני הרצליה 24-8
01/02/2020
18:00
18:00 מ.כ. חולון 2  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ז דרום, מחזור 10
אולם קציר מ.כ. חולון 2 הפועל אשדוד 20-30
01/02/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 12
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 מכבי ראשון לציון 2 14-42
01/02/2020
20:15
20:15 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 14
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל ראשון לציון 30-30
01/02/2020
12:00
12:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
נוער עלית, מחזור 14
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין אס"א תל אביב 30-34
01/02/2020
11:30
11:30 מכבי הקרייתים  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים צפון, מחזור 11
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים א.כ. נס ציונה 40-31
01/02/2020
14:00
14:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל קרית אונו/סביון
ילדים ח צפון, מחזור 10
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל קרית אונו/סביון 24-21
01/02/2020
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה 2
ילדות ז', מחזור 10
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 2 15-13
01/02/2020
14:00
14:00 בני הרצליה  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נערים ט צפון, מחזור 11
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס.רמת השרון 2 32-38
01/02/2020
18:15
18:15 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 10
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי ראשון לציון 46-28
01/02/2020
14:30
14:30 מכבי נצרת  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 10
מרכז פיס נצרת מכבי נצרת מ.מ. מוצקין 43-21
01/02/2020
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  מכבי רעננה 2
ילדים ז' דן, מחזור 12
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 מכבי רעננה 2 17-14
01/02/2020
14:00
14:00 הפועל אשדוד  נגד  א.ס.רמת השרון
ליגה נערות, מחזור 11
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.ס.רמת השרון 26-26
01/02/2020
09:00
09:00 א.כ נס ציונה 2  נגד  מכבי תל אביב 2
ילדים ז' דן, מחזור 12
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 מכבי תל אביב 2 17-18
01/02/2020
10:00
10:00 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ארזים ר"ג
ילדים ח מרכז, מחזור 10
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי ארזים ר"ג 28-31
01/02/2020
13:30
13:30 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ח מרכז, מחזור 10
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס. רמת השרון 38-42
02/02/2020
18:00
18:00 מכבי נצרת  נגד  הפועל ירושלים כיתות ו
ילדים ו', מחזור 3
אולם בן גוריון - נעמי שמר מכבי נצרת הפועל ירושלים כיתות ו 9-10
02/02/2020
17:15
17:15 הפועל נתניה כיתות ו  נגד  מכבי נצרת
ילדים ו', מחזור 3
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה כיתות ו מכבי נצרת 17-9
02/02/2020
18:45
18:45 הפועל נתניה כיתות ו  נגד  הפועל ירושלים כיתות ו
ילדים ו', מחזור 3
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה כיתות ו הפועל ירושלים כיתות ו 11-10
02/02/2020
21:15
21:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  מכבי דימונה 2
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי הולצמן הארזים מכבי דימונה 2 0-12
02/02/2020
20:30
20:30 מכבי דימונה 2  נגד  הפועל כפר מנחם
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 1
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה 2 הפועל כפר מנחם 27-35
02/02/2020
21:15
21:15 מ.כ. ותיקים חולון  נגד  מכבי רעננה
לאומית גברים, מחזור 11
אולם קציר מ.כ. ותיקים חולון מכבי רעננה 36-48
02/02/2020
19:45
19:45 הפועל רמת גן  נגד  הפועל "קולסקי" פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 11
אולם עירוני ר"ג הפועל רמת גן הפועל "קולסקי" פתח תקוה 32-20
02/02/2020
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  אס"א תל אביב
לאומית גברים, מחזור 11
אולם עירוני פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה אס"א תל אביב 21-26
03/02/2020
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 14
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי סרוגו ראשון לציון 41-28
03/02/2020
20:30
20:30 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 14
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון הפועל אשדוד 26-27
03/02/2020
20:30
20:30 א.כ. נס-ציונה  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 14
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה בני הרצליה 34-34
03/02/2020
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. באר שבע 33-33
03/02/2020
18:30
18:30 א.כ. נס ציונה  נגד  בני הרצליה
נערים צפון, מחזור 10
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה בני הרצליה 28-23
03/02/2020
19:45
19:45 מכבי הקרייתים  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 8
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים א.ס. רמת השרון 24-29
03/02/2020
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 14
נעם חיים דימונה מכבי דימונה מכבי אבישי קרית מוצקין 30-26
03/02/2020
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 14
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 28-18
03/02/2020
16:45
16:45 מכבי עירוני פתח תקוה 2  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 4
ילדים ז' דן, מחזור 12
אולם עירוני פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה 2 הפועל קרית אונו/סביון 4 40-22
03/02/2020
18:00
18:00 הפועל חבל אילות  נגד  הפועל ערד
ילדים ח דרום, מחזור 10
יטבתה הפועל חבל אילות הפועל ערד 24-22
03/02/2020
18:45
18:45 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ראשון לציון
גביע המדינה נערים, רבע גמר
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי ראשון לציון 23-33
04/02/2020
21:15
21:15 מכבי ראשון לציון 2  נגד  הפועל ערד
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 2
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 הפועל ערד 24-27
04/02/2020
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה 2  נגד  מכבי הולצמן הארזים
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 1
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה 2 מכבי הולצמן הארזים 21-31
04/02/2020
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה 2  נגד  מכבי דימונה 2
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 9
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה 2 מכבי דימונה 2 0-12
04/02/2020
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי הקרייתים
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי הקרייתים 26-30
04/02/2020
20:30
20:30 הפועל נתניה  נגד  מכבי ארזים רמת גן
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 2
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה מכבי ארזים רמת גן 24-22
04/02/2020
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  הפועל קרית אונו 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 1
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 הפועל קרית אונו 2 27-24
04/02/2020
19:00
19:00 מ.כ.חולון  נגד  בני הרצליה
ליגה נערות, מחזור 9
אולם קציר מ.כ.חולון בני הרצליה 29-38
04/02/2020
17:45
17:45 מ.כ. באר שבע רמות  נגד  מכבי דימונה
ילדים ז דרום, מחזור 10
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע רמות מכבי דימונה 23-27
04/02/2020
19:15
19:15 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי דימונה
ילדים ח דרום, מחזור 10
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי דימונה 20-33
04/02/2020
17:45
17:45 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
ליגה נערות, מחזור 6
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 36-34
05/02/2020
17:45
17:45 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל קרית אונו 5
ילדים ז מרכז, מחזור 10
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו הפועל קרית אונו 5 10-38
05/02/2020
16:30
16:30 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי הקרייתים
ילדים ח צפון, מחזור 10
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי הקרייתים 30-32
05/02/2020
17:00
17:00 הפועל יואב כפר מנחם  נגד  מ.כ. חולון
ילדים ח דרום, מחזור 8
קיבוץ כפר מנחם הפועל יואב כפר מנחם מ.כ. חולון 42-28
05/02/2020
19:00
19:00 מכבי פתח תקוה  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י', מחזור 11
אולם עירוני פ"ת מכבי פתח תקוה א.כ. נס ציונה 18-24
05/02/2020
18:45
18:45 א.כ נס ציונה 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
נערים דרום, מחזור 11
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 הפועל קרית אונו 2 28-35
06/02/2020
18:15
18:15 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי דימונה
ילדות ח', מחזור 11
אולם עירוני פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי דימונה 13-20
06/02/2020
17:00
17:00 מכבי רעננה  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
ילדים ז צפון, מחזור 10
אולם תיכון אביב מכבי רעננה מכבי עירוני פתח תקוה 12-52
06/02/2020
20:00
20:00 הפועל פתח תקוה  נגד  א.כ. נס ציונה
לאומית נשים, מחזור 9
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה א.כ. נס ציונה 15-38
06/02/2020
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל ראשון לציון
גביע המדינה ילדים ח', רבע גמר
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל ראשון לציון 0-0
06/02/2020
20:00
20:00 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
רביבים ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון מכבי עירוני פתח תקוה 17-61
07/02/2020
15:00
15:00 א.כ. נס ציונה  נגד  בני הרצליה 2
ילדות ז', מחזור 11
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה בני הרצליה 2 16-14
07/02/2020
16:00
16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 15
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל קרית אונו 26-29
07/02/2020
15:00
15:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 15
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מ.כ. יובלים חולון 35-23
07/02/2020
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 15
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין עירוני רחובות 32-34
07/02/2020
16:00
16:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון 2
ליגה נערות, מחזור 12
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון מ.כ. חולון 2 35-21
07/02/2020
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 15
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל אשדוד 24-23
08/02/2020
13:00
13:00 הפועל ערד  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 11
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל ראשון לציון 17-20
08/02/2020
14:15
14:15 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  מ.כ. חולון
נערות י', מחזור 12
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג מ.כ. חולון 24-11
08/02/2020
11:00
11:00 הפועל חבל אילות  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ז דרום, מחזור 9
יטבתה הפועל חבל אילות הפועל אשדוד 17-16
08/02/2020
13:00
13:00 הפועל חבל אילות  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ח דרום, מחזור 9
יטבתה הפועל חבל אילות הפועל אשדוד 29-14
08/02/2020
11:00
11:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ראשון לציון
נערות י', מחזור 12
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ראשון לציון 19-34
08/02/2020
19:45
19:45 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
נערים צפון, מחזור 12
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 31-36
08/02/2020
16:00
16:00 מכבי נצרת  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 5
מרכז קהילתי נצרת מכבי נצרת מ.מ. מוצקין 29-29
08/02/2020
15:30
15:30 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדות ז', מחזור 11
אולם אוהל שם מכבי בית"ר ארזים ר"ג מ.כ. באר שבע 0-36
08/02/2020
12:00
12:00 הפועל ערד  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י', מחזור 12
אולם הפ. ערד הפועל ערד מכבי פתח תקוה 23-21
08/02/2020
12:00
12:00 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 12
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 25-24
08/02/2020
18:00
18:00 א.כ. נס ציונה  נגד  מ.כ. יניב חולון
ילדים ז מרכז, מחזור 11
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה מ.כ. יניב חולון 18-45
08/02/2020
17:00
17:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער מחוזי, מחזור 8
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מ.כ. באר שבע 24-32
08/02/2020
14:30
14:30 מ.כ. חולון  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 11
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל ראשון לציון 38-20
08/02/2020
16:15
16:15 מכבי ראשון לציון 2  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה 2
ילדים ז' דן, מחזור 13
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 מכבי עירוני פתח תקוה 2 28-23
08/02/2020
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז מרכז, מחזור 11
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון א.ס. רמת השרון 2 27-35
08/02/2020
12:00
12:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי רעננה
ילדים ז צפון, מחזור 11
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי רעננה 20-31
08/02/2020
11:45
11:45 מכבי ראשון לציון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2
ילדים ז מרכז, מחזור 11
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 16-43
08/02/2020
10:00
10:00 מ.מ. מוצקין  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 11
אולם גושן מ.מ. מוצקין בני הרצליה 30-30
08/02/2020
17:00
17:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  הפועל ראשון לציון
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 הפועל ראשון לציון 36-28
08/02/2020
16:00
16:00 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה מכבי אבישי קרית מוצקין 36-37
08/02/2020
16:30
16:30 מ.כ. חולון  נגד  בני הרצליה
גביע המדינה נערים ט', רבע גמר
אולם קציר מ.כ. חולון בני הרצליה 25-27
08/02/2020
15:00
15:00 בני הרצליה  נגד  אס"א תל אביב
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה אס"א תל אביב 39-37
08/02/2020
11:00
11:00 עירוני רחובות 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
גביע המדינה ילדים ח', שמינית גמר
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 א.ס. רמת השרון 2 27-42
08/02/2020
13:00
13:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל אשדוד
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל אשדוד 24-23
08/02/2020
12:15
12:15 מ.כ. חולון  נגד  א.כ. נס ציונה
גביע המדינה ילדים ח', רבע גמר
אולם קציר מ.כ. חולון א.כ. נס ציונה 39-36
08/02/2020
17:30
17:30 בני הרצליה  נגד  הפועל ראשון לציון
גביע המדינה נשים, חצי גמר
הדר יוסף ת"א בני הרצליה הפועל ראשון לציון 22-16
08/02/2020
19:30
19:30 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכביICL ראשון לציון
גביע המדינה נשים, חצי גמר
הדר יוסף ת"א מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכביICL ראשון לציון 29-24
08/02/2020
18:30
18:30 הפועל כפר מנחם  נגד  מכבי דימונה 2
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 6
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם מכבי דימונה 2 0-12
09/02/2020
18:00
18:00 הפועל אשדוד 2  נגד  הפועל קרית אונו
ילדים ז מרכז, מחזור 11
אולם י"א אשדוד הפועל אשדוד 2 הפועל קרית אונו 26-27
09/02/2020
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה דייגים  נגד  מכבי דימונה 2
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 7
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה דייגים מכבי דימונה 2 0-12
09/02/2020
20:30
20:30 קרית אונו/א.ס.סביון  נגד  מ.כ. חולון צעירים
לאומית גברים, מחזור 11
אולם חדש סביון קרית אונו/א.ס.סביון מ.כ. חולון צעירים 17-35
09/02/2020
20:00
20:00 בני הרצליה  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 15
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי דימונה 31-40
09/02/2020
19:15
19:15 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י', מחזור 12
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה מכבי ראשון לציון 29-12
10/02/2020
16:45
16:45 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 11
אולם עירוני פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מכבי תל אביב 45-10
10/02/2020
19:00
19:00 מכבי דימונה  נגד  עירוני רחובות
נערים דרום, מחזור 4
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה עירוני רחובות 44-14
10/02/2020
17:45
17:45 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז', מחזור 7
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 10-12
10/02/2020
16:30
16:30 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ז', מחזור 12
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 2 0-0
11/02/2020
20:30
20:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  מכבי ראשון לציון 2
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 3
אולם ברזילי עירוני מיסדים רחובות מכבי ראשון לציון 2 29-22
11/02/2020
21:00
21:00 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  הפועל אשדוד 2
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 3
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה הפועל אשדוד 2 26-29
11/02/2020
21:15
21:15 מכבי עוזר פתח תקוה 2  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 2
אולם עירוני פ"ת מכבי עוזר פתח תקוה 2 מכבי מנדל פתח תקוה 3 0-0
11/02/2020
21:15
21:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  א.ס. רמת השרון 2
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן א.ס. רמת השרון 2 30-27
11/02/2020
21:15
21:15 אס"א טכניון חיפה  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 2
אולם חט. ביניים ק. חיים אס"א טכניון חיפה הפועל קרית אונו/סביון 2 25-33
11/02/2020
21:00
21:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  הפועל נתניה
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 הפועל נתניה 20-21
11/02/2020
19:00
19:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל אשדוד
ילדות ח', מחזור 11
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל אשדוד 0-0
11/02/2020
21:15
21:15 הפועל רמת גן  נגד  מכבי הקרייתים
גביע המדינה ע"ש ברנר, חצי גמר
אולם חדש סביון הפועל רמת גן מכבי הקרייתים 21-37
11/02/2020
19:30
19:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
גביע המדינה ע"ש ברנר, חצי גמר
אולם חדש סביון מכבי תל אביב מכבי עירוני פתח תקוה 27-29
11/02/2020
16:15
16:15 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 12
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 32-27
12/02/2020
16:00
16:00 הפועל יואב כפר מנחם  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ח דרום, מחזור 12
קיבוץ כפר מנחם הפועל יואב כפר מנחם הפועל אשדוד 30-30
12/02/2020
18:45
18:45 מכבי דימונה  נגד  מ.כ. חולון
נערים דרום, מחזור 12
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מ.כ. חולון 30-22
12/02/2020
18:00
18:00 בני הרצליה  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י', מחזור 10
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי ראשון לציון 34-29
12/02/2020
17:45
17:45 הפועל קרית אונו 5  נגד  עירוני רחובות 2
ילדים ז מרכז, מחזור 11
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 5 עירוני רחובות 2 47-20
12/02/2020
17:30
17:30 הפועל ערד  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ח דרום, מחזור 3
אולם הפ. ערד הפועל ערד א.כ. נס ציונה 40-28
12/02/2020
16:45
16:45 מכבי רעננה  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז צפון, מחזור 12
אולם תיכון אביב מכבי רעננה מכבי בית"ר ארזים ר"ג 14-45
12/02/2020
19:00
19:00 הפועל ערד  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים ט דרום, מחזור 9
אולם הפ. ערד הפועל ערד א.כ. נס ציונה 28-25
12/02/2020
17:15
17:15 מכבי דימונה  נגד  מ.כ. חולון
ילדים ח דרום, מחזור 13
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מ.כ. חולון 37-17
12/02/2020
19:30
19:30 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
גביע המדינה נערים ט', רבע גמר
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי גדי ראשון לציון 26-40
13/02/2020
18:15
18:15 הפועל פתח תקוה  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 12
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה מכבי גדי ראשון לציון 39-26
13/02/2020
11:00
11:00 הפועל אשדוד 2  נגד  עירוני רחובות 2
ילדים ח מרכז, מחזור 11
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 עירוני רחובות 2 12-0
13/02/2020
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
לאומית נשים, מחזור 13
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי ארזים אהל שם ר"ג 28-19
13/02/2020
18:30
18:30 מ.כ. יניב חולון  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 10
מגרש פתוח קציר מ.כ. יניב חולון הפועל אשדוד 2 37-33
13/02/2020
21:00
21:00 מ.כ.חולון  נגד  הפועל ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 13
אולם קציר מ.כ.חולון הפועל ראשון לציון 38-31
13/02/2020
20:00
20:00 מכבי פתח תקוה  נגד  א.כ. נס ציונה
לאומית נשים, מחזור 13
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה א.כ. נס ציונה 16-47
13/02/2020
18:45
18:45 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכבי הקרייתים
נוער מחוזי, מחזור 15
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכבי הקרייתים 45-33
13/02/2020
17:30
17:30 הפועל ערד  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ח', מחזור 5
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל קרית אונו 2 0-0
13/02/2020
15:30
15:30 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 1
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג מכבי פתח תקוה 16-25
13/02/2020
17:45
17:45 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
נערות י', מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 24-24
13/02/2020
18:30
18:30 הפועל ערד  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ז', מחזור 8
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל קרית אונו 2 0-0
13/02/2020
17:30
17:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו
נוער עלית, מחזור 12
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל קרית אונו 28-26
13/02/2020
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 16
נעם חיים דימונה מכבי דימונה א.כ. נס-ציונה 39-27
13/02/2020
17:00
17:00 בני הרצליה 2  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער מחוזי, מחזור 16
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 מ.כ. באר שבע 0-0
14/02/2020
16:00
16:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 16
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי אבישי קרית מוצקין 26-33
14/02/2020
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 16
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 22-25
14/02/2020
15:45
15:45 מ.כ. יובלים חולון  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 16
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון מ.כ. באר שבע 28-32
14/02/2020
16:00
16:00 עירוני רחובות  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 16
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות בני הרצליה 32-34
15/02/2020
17:15
17:15 אס"א תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 12
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מ.מ. מוצקין 29-28
15/02/2020
13:00
13:00 מכבי הקרייתים  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 16
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים הפועל ראשון לציון 2 30-30
15/02/2020
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  בני הרצליה
נערים ט צפון, מחזור 12
אולם גושן מ.מ. מוצקין בני הרצליה 49-27
15/02/2020
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 12
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי ראשון לציון 23-31
15/02/2020
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ח צפון, מחזור 7
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מ.מ. מוצקין 0-0
15/02/2020
18:00
18:00 מכבי תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 12
אולם תיכונט מכבי תל אביב הפועל קרית אונו 42-32
15/02/2020
11:30
11:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ז מרכז, מחזור 12
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס ציונה 43-30
15/02/2020
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ח דרום, מחזור 11
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.כ. נס ציונה 35-24
15/02/2020
14:30
14:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נערים צפון, מחזור 13
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 28-23
15/02/2020
14:00
14:00 בני הרצליה  נגד  הפועל חבל אילות
נוער מחוזי, מחזור 16
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל חבל אילות 14-19
15/02/2020
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 11
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 2 33-27
15/02/2020
15:30
15:30 מכבי נצרת  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
ילדים ז צפון, מחזור 12
מרכז פיס נצרת מכבי נצרת מכבי עירוני פתח תקוה 25-26
15/02/2020
16:00
16:00 מכבי תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ז צפון, מחזור 12
אולם תיכונט מכבי תל אביב הפועל קרית אונו 2 30-22
15/02/2020
15:30
15:30 הפועל חבל אילות  נגד  בני הרצליה
נוער מחוזי, מחזור 5
אולם הראשונים הרצליה הפועל חבל אילות בני הרצליה 25-15
15/02/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  מכבי ראשון לציון 3
ילדים ז' דן, מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 מכבי ראשון לציון 3 13-46
15/02/2020
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 12
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי ראשון לציון 35-40
15/02/2020
15:30
15:30 מכבי ראשון לציון  נגד  מ.כ חולון ילדות
ילדות ו', מחזור 2
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מ.כ חולון ילדות 12-22
15/02/2020
17:45
17:45 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס.רמת השרון
ילדות ו', מחזור 2
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס.רמת השרון 2-12
15/02/2020
12:00
12:00 בני הרצליה 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח צפון, מחזור 11
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 א.ס. רמת השרון 2 0-0
15/02/2020
13:00
13:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 14
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 מכבי ראשון לציון 2 16-38
15/02/2020
11:30
11:30 מכבי ארזים ר"ג  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ח מרכז, מחזור 11
אולם אוהל שם מכבי ארזים ר"ג מכבי ראשון לציון 37-16
15/02/2020
16:15
16:15 מ.כ חולון ילדות  נגד  הפועל אשדוד
ילדות ו', מחזור 2
רביבים ראשל"צ מ.כ חולון ילדות הפועל אשדוד 9-12
15/02/2020
12:00
12:00 עירוני רחובות  נגד  אס"א תל אביב
גביע המדינה נערים, רבע גמר
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות אס"א תל אביב 29-26
15/02/2020
17:00
17:00 הפועל ראשון לציון  נגד  אס"א תל אביב
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, רבע גמר
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון אס"א תל אביב 25-35
15/02/2020
19:30
19:30 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, רבע גמר
רביבים ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון מ.כ. חולון 25-24
15/02/2020
13:00
13:00 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ.חולון
גביע המדינה נערות, רבע גמר
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ.חולון 39-24
15/02/2020
17:00
17:00 א.ס.רמת השרון  נגד  הפועל אשדוד
ילדות ו', מחזור 2
רביבים ראשל"צ א.ס.רמת השרון הפועל אשדוד 11-6
15/02/2020
20:00
20:00 הפועל ערד  נגד  עירוני מיסדים רחובות
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 4
אולם הפ. ערד הפועל ערד עירוני מיסדים רחובות 24-27
16/02/2020
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה 2  נגד  הפועל כפר מנחם
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 7
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה 2 הפועל כפר מנחם 25-34
16/02/2020
18:00
18:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל קרית אונו
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה הפועל קרית אונו 0-0
16/02/2020
19:00
19:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי ארזים יהלום רג
ילדות ח', מחזור 11
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי ארזים יהלום רג 28-33
16/02/2020
17:15
17:15 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2  נגד  הפועל קרית אונו 5
ילדים ז מרכז, מחזור 12
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 הפועל קרית אונו 5 23-32
16/02/2020
21:15
21:15 מ.כ. חולון צעירים  נגד  הפועל רמת גן
לאומית גברים, מחזור 12
אולם קציר מ.כ. חולון צעירים הפועל רמת גן 31-27
16/02/2020
18:45
18:45 א.ס.רמת השרון 2  נגד  מכבי גנדי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 12
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון 2 מכבי גנדי ארזים ר"ג 39-53
16/02/2020
18:00
18:00 הפועל "קולסקי" פתח תקוה  נגד  הפועל חבל אילות
לאומית גברים, מחזור 12
אולם עירוני פ"ת הפועל "קולסקי" פתח תקוה הפועל חבל אילות 34-32
16/02/2020
20:40
20:40 מכבי תל אביב  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 12
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי עירוני פתח תקוה 21-22
16/02/2020
19:15
19:15 א.כ נס ציונה 2  נגד  מ.כ. חולון
נערים דרום, מחזור 7
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 מ.כ. חולון 0-0
16/02/2020
20:30
20:30 מכבי רעננה  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
לאומית גברים, מחזור 12
אולם תיכון אביב מכבי רעננה קרית אונו/א.ס.סביון 31-33
16/02/2020
19:00
19:00 הפועל ערד  נגד  מ.כ. חולון
נערים ט דרום, מחזור 12
אולם הפ. ערד הפועל ערד מ.כ. חולון 36-30
16/02/2020
17:30
17:30 הפועל ערד  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ז דרום, מחזור 11
אולם הפ. ערד הפועל ערד מ.כ. חולון 2 39-7
16/02/2020
19:30
19:30 אס"א תל אביב  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
לאומית גברים, מחזור 12
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מ.כ. ותיקים חולון 22-36
17/02/2020
18:00
18:00 הפועל פתח תקוה  נגד  מכבי רעננה 2
ילדים ז' דן, מחזור 14
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה מכבי רעננה 2 22-16
17/02/2020
18:45
18:45 מכבי ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון 2
ליגה נערות, מחזור 2
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מ.כ. חולון 2 22-27
17/02/2020
17:45
17:45 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
נערות י', מחזור 11
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי "הארזים" ר"ג 25-35
17/02/2020
17:45
17:45 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי דימונה
ילדות ח', מחזור 9
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי דימונה 13-19
17/02/2020
20:30
20:30 בני הרצליה 2  נגד  א.ס. רמת השרון
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 א.ס. רמת השרון 30-27
17/02/2020
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי ראשון לציון 3
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי ראשון לציון 3 0-0
18/02/2020
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה 2  נגד  א.כ. נס ציונה דייגים
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 3
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה 2 א.כ. נס ציונה דייגים 0-0
18/02/2020
21:15
21:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  הפועל כפר מנחם
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי הולצמן הארזים הפועל כפר מנחם 0-0
18/02/2020
21:15
21:15 מכבי ראשון לציון 2  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 4
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 הפועל ראשל"צ ב טוביה 0-0
18/02/2020
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  אס"א טכניון חיפה
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 3
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 אס"א טכניון חיפה 0-0
18/02/2020
19:00
19:00 מ.כ. חולון  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח', מחזור 13
אולם קציר מ.כ. חולון מכבי "הארזים" ר"ג 0-0
19/02/2020
18:30
18:30 הפועל אשדוד  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ח', מחזור 13
אולם י"א אשדוד הפועל אשדוד הפועל קרית אונו 2 0-0
19/02/2020
20:30
20:30 קרית אונו/א.ס.סביון  נגד  הפועל רמת גן
לאומית גברים, מחזור 8
אולם חדש סביון קרית אונו/א.ס.סביון הפועל רמת גן 0-0
19/02/2020
17:30
17:30 מ.מ. מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו
נערים צפון, מחזור 10
אולם גושן מ.מ. מוצקין הפועל קרית אונו 0-0
19/02/2020
19:00
19:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ח דרום, מחזור 11
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה הפועל ראשון לציון 0-0
19/02/2020
17:45
17:45 עירוני רחובות 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ח מרכז, מחזור 12
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 הפועל קרית אונו 2 0-0
19/02/2020
18:30
18:30 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו 5
ילדים ז מרכז, מחזור 7
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 5 0-0
19/02/2020
21:00
21:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 14
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון מכבי פתח תקוה 0-0
19/02/2020
17:30
17:30 הפועל אשדוד  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז', מחזור 10
אולם י"א אשדוד הפועל אשדוד הפועל קרית אונו 0-0
20/02/2020
21:15
21:15 הפועל אשדוד 2  נגד  עירוני מיסדים רחובות
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 2
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 עירוני מיסדים רחובות 0-0
20/02/2020
20:00
20:00 הפועל פתח תקוה  נגד  בני הרצליה
לאומית נשים, מחזור 14
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה בני הרצליה 0-0
20/02/2020
18:45
18:45 הפועל קרית אונו/סביון  נגד  מכבי רעננה
ילדים ח צפון, מחזור 12
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון מכבי רעננה 0-0
20/02/2020
18:30
18:30 הפועל יואב כפר מנחם  נגד  הפועל ערד
נערים ט דרום, מחזור 6
קיבוץ כפר מנחם הפועל יואב כפר מנחם הפועל ערד 0-0
20/02/2020
21:00
21:00 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
לאומית נשים, מחזור 14
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 0-0
20/02/2020
17:45
17:45 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י', מחזור 13
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 0-0
20/02/2020
16:30
16:30 עירוני רחובות 2  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 12
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 הפועל אשדוד 2 0-0
21/02/2020
15:15
15:15 א.כ. נס ציונה  נגד  א.ס.רמת השרון
ליגה נערות, מחזור 13
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה א.ס.רמת השרון 0-0
21/02/2020
15:45
15:45 מ.כ. יובלים חולון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 12
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון א.ס. SGS רמת השרון 0-0
22/02/2020
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 13
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 0-0
22/02/2020
12:00
12:00 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 13
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג מ.מ. מוצקין 0-0
22/02/2020
11:30
11:30 מכבי תל אביב 2  נגד  א.כ נס ציונה 2
ילדים ז' דן, מחזור 1
אולם תיכונט מכבי תל אביב 2 א.כ נס ציונה 2 0-0
22/02/2020
16:00
16:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
נוער מחוזי, מחזור 14
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכבי עירוני פתח תקוה 0-0
22/02/2020
12:00
12:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער עלית, מחזור 15
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
22/02/2020
13:00
13:00 בני הרצליה  נגד  מ.כ. חולון 2
ליגה נערות, מחזור 4
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.כ. חולון 2 0-0
22/02/2020
15:00
15:00 מכבי ראשון לציון  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י', מחזור 13
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מכבי פתח תקוה 0-0
22/02/2020
15:00
15:00 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית, מחזור 15
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה מ.כ. חולון 0-0
22/02/2020
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  אס"א תל אביב
נוער עלית, מחזור 15
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון אס"א תל אביב 0-0
22/02/2020
12:00
12:00 מכבי הקרייתים  נגד  בני הרצליה 2
ילדים ח צפון, מחזור 1
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים בני הרצליה 2 0-0
22/02/2020
10:00
10:00 מכבי ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
נערים דרום, מחזור 13
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מ.כ. חולון 0-0
22/02/2020
10:00
10:00 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 7
אולם אוהל שם מכבי בית"ר ארזים ר"ג מ.מ. מוצקין 0-0
22/02/2020
14:00
14:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 13
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל ראשון לציון 0-0
22/02/2020
10:00
10:00 מכבי הקרייתים  נגד  בני הרצליה
נערים ט צפון, מחזור 13
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים בני הרצליה 0-0
22/02/2020
12:00
12:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ח', מחזור 12
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה הפועל קרית אונו 2 0-0
22/02/2020
13:30
13:30 הפועל ערד  נגד  מכבי ראשון לציון
ליגה נערות, מחזור 13
אולם הפ. ערד הפועל ערד מכבי ראשון לציון 0-0
22/02/2020
10:00
10:00 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ז דרום, מחזור 11
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. באר שבע 0-0
22/02/2020
11:30
11:30 עירוני רחובות  נגד  הפועל יואב כפר מנחם
נערים ט דרום, מחזור 13
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל יואב כפר מנחם 0-0
22/02/2020
13:00
13:00 א.כ. נס ציונה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 14
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה א.ס. רמת השרון 0-0
22/02/2020
11:00
11:00 א.כ נס ציונה 2  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 13
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 הפועל ראשון לציון 0-0
22/02/2020
14:00
14:00 הפועל חבל אילות  נגד  מ.כ. חולון צעירים
לאומית גברים, מחזור 13
אולם בגין אילת הפועל חבל אילות מ.כ. חולון צעירים 0-0
22/02/2020
10:00
10:00 בני הרצליה 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 12
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
22/02/2020
14:00
14:00 הפועל ערד  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז', מחזור 12
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל קרית אונו 0-0
22/02/2020
16:00
16:00 מכבי נצרת  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נערים ט צפון, מחזור 13
מרכז קהילתי נצרת מכבי נצרת א.ס.רמת השרון 2 0-0
22/02/2020
18:30
18:30 מ.כ. חולון 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז', מחזור 12
מגרש פתוח קציר מ.כ. חולון 2 א.ס. רמת השרון 0-0
22/02/2020
13:45
13:45 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  הפועל ערד
נערות י', מחזור 13
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג הפועל ערד 0-0
22/02/2020
10:45
10:45 מכבי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ו', מחזור 4
אולם מקיף ט' מכבי ראשון לציון א.כ. נס ציונה 0-0
22/02/2020
10:45
10:45 מכבי ראשון לציון 2  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ו', מחזור 4
אולם רוזנשטיין ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 אס"א תל אביב 0-0
22/02/2020
14:30
14:30 מכבי תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים צפון, מחזור 14
אולם תיכונט מכבי תל אביב מ.מ. מוצקין 0-0
22/02/2020
11:30
11:30 בני הרצליה  נגד  הפועל ערד
ילדות ח', מחזור 12
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל ערד 0-0
22/02/2020
12:00
12:00 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 15
רביבים ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון א.ס. רמת השרון 0-0
22/02/2020
11:30
11:30 הפועל אשדוד  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ו', מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.כ. נס ציונה 0-0
22/02/2020
10:00
10:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ו', מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי ראשון לציון 0-0
22/02/2020
17:00
17:00 אס"א תל אביב 3  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ו', מחזור 4
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב 3 א.ס. רמת השרון 0-0
22/02/2020
15:30
15:30 אס"א תל אביב 3  נגד  הפועל נתניה כיתות ו
ילדים ו', מחזור 4
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב 3 הפועל נתניה כיתות ו 0-0
22/02/2020
10:00
10:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדים ו', מחזור 4
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי ראשון לציון 2 0-0
22/02/2020
11:30
11:30 הפועל ראשון לציון  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ו', מחזור 0
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון אס"א תל אביב 0-0
22/02/2020
20:30
20:30 עירוני רחובות  נגד  הפועל אשדוד
גביע המדינה WINNER, חצי גמר
אולם עירוני גן נחום ראשל"צ עירוני רחובות הפועל אשדוד 0-0
22/02/2020
18:00
18:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
גביע המדינה WINNER, חצי גמר
אולם עירוני גן נחום ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
22/02/2020
16:15
16:15 הפועל נתניה כיתות ו  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ו', מחזור 4
אולם עלית אונ' ת"א הפועל נתניה כיתות ו א.ס. רמת השרון 0-0
22/02/2020
10:00
10:00 א.ס.רמת השרון 2  נגד  בני הרצליה
ילדים ו', מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון 2 בני הרצליה 0-0
22/02/2020
12:30
12:30 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ.חולון
ליגה נערות, מחזור 13
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ.חולון 0-0
23/02/2020
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  הפועל קרית אונו
גביע המדינה נערים, רבע גמר
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל קרית אונו 0-0
23/02/2020
21:15
21:15 מ.כ. ותיקים חולון  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 13
אולם קציר מ.כ. ותיקים חולון מכבי עירוני פתח תקוה 0-0
23/02/2020
20:00
20:00 הפועל "קולסקי" פתח תקוה  נגד  מכבי תל אביב
לאומית גברים, מחזור 13
אולם עירוני פ"ת הפועל "קולסקי" פתח תקוה מכבי תל אביב 0-0
23/02/2020
19:45
19:45 הפועל רמת גן  נגד  מכבי רעננה
לאומית גברים, מחזור 13
אולם עירוני ר"ג הפועל רמת גן מכבי רעננה 0-0
23/02/2020
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  מכביICL ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 3
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכביICL ראשון לציון 0-0
23/02/2020
18:45
18:45 מכבי ראשון לציון  נגד  מכבי דימונה
נערים דרום, מחזור 7
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מכבי דימונה 0-0
23/02/2020
19:15
19:15 א.כ. נס ציונה  נגד  מ.כ. חולון
נערות י', מחזור 6
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה מ.כ. חולון 0-0
23/02/2020
20:30
20:30 קרית אונו/א.ס.סביון  נגד  אס"א תל אביב
לאומית גברים, מחזור 13
אולם חדש סביון קרית אונו/א.ס.סביון אס"א תל אביב 0-0
24/02/2020
19:15
19:15 עירוני רחובות  נגד  הפועל קרית אונו
נוער עלית, מחזור 15
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל קרית אונו 0-0
24/02/2020
17:15
17:15 עירוני רחובות 2  נגד  בני הרצליה
ילדים ח מרכז, מחזור 10
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 בני הרצליה 0-0
24/02/2020
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  מכבי תל אביב
נוער מחוזי, מחזור 17
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי תל אביב 0-0
24/02/2020
17:00
17:00 מכבי עירוני פתח תקוה 2  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 16
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה 2 א.ס. רמת השרון 3 0-0
24/02/2020
17:30
17:30 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
ילדות ח', מחזור 1
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מ.כ. חולון 0-0
24/02/2020
17:45
17:45 א.כ נס ציונה 2  נגד  הפועל פתח תקוה
ילדים ז' דן, מחזור 11
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 הפועל פתח תקוה 0-0
25/02/2020
20:30
20:30 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ראשון לציון 2
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 5
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי ראשון לציון 2 0-0
25/02/2020
21:00
21:00 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  הפועל ערד
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 5
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה הפועל ערד 0-0
25/02/2020
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה דייגים  נגד  מכבי הולצמן הארזים
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 4
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה דייגים מכבי הולצמן הארזים 0-0
25/02/2020
21:00
21:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  מכבי הקרייתים
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 5
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 מכבי הקרייתים 0-0
25/02/2020
20:30
20:30 הפועל נתניה  נגד  א.ס. רמת השרון 2
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 5
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה א.ס. רמת השרון 2 0-0
25/02/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 4
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 2 מכבי מנדל פתח תקוה 3 0-0
25/02/2020
21:15
21:15 אס"א טכניון חיפה  נגד  הפועל קרית אונו 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 4
אולם חט. ביניים ק. חיים אס"א טכניון חיפה הפועל קרית אונו 2 0-0
25/02/2020
18:45
18:45 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח', מחזור 12
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג א.ס. רמת השרון 0-0
25/02/2020
19:00
19:00 מ.כ. חולון  נגד  בני הרצליה
נערות י', מחזור 13
אולם קציר מ.כ. חולון בני הרצליה 0-0
25/02/2020
21:15
21:15 הפועל ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
לאומית נשים, מחזור 11
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון א.כ. נס ציונה 0-0
25/02/2020
19:00
19:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 15
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 0-0
26/02/2020
18:30
18:30 הפועל יואב כפר מנחם  נגד  מ.כ. באר שבע
נערים ט דרום, מחזור 12
קיבוץ כפר מנחם הפועל יואב כפר מנחם מ.כ. באר שבע 0-0
26/02/2020
18:30
18:30 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 13
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה מכבי גדי ראשון לציון 0-0
26/02/2020
18:45
18:45 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  הפועל אשדוד
ילדות ח', מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג הפועל אשדוד 0-0
26/02/2020
17:15
17:15 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 10
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 0-0
26/02/2020
17:00
17:00 הפועל יואב כפר מנחם  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדים ח דרום, מחזור 2
קיבוץ כפר מנחם הפועל יואב כפר מנחם מ.כ. באר שבע 0-0
26/02/2020
19:15
19:15 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי דימונה
נערים דרום, מחזור 13
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי דימונה 0-0
26/02/2020
19:15
19:15 עירוני רחובות  נגד  הפועל ערד
נערים ט דרום, מחזור 11
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל ערד 0-0
26/02/2020
19:00
19:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
גביע המדינה נערים, רבע גמר
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון א.כ. נס ציונה 0-0
27/02/2020
19:15
19:15 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער מחוזי, מחזור 16
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי ארזים אהל שם ר"ג 0-0
27/02/2020
17:30
17:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 2
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מכבי אידן ראשון לציון 0-0
27/02/2020
18:15
18:15 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 13
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי ראשון לציון 0-0
27/02/2020
18:45
18:45 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  הפועל ערד
ילדות ח', מחזור 10
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג הפועל ערד 0-0
27/02/2020
20:00
20:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
נוער מחוזי, מחזור 17
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי עירוני פתח תקוה 0-0
27/02/2020
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מ.כ.חולון
לאומית נשים, מחזור 15
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה מ.כ.חולון 0-0
27/02/2020
21:00
21:00 מכביICL ראשון לציון  נגד  הפועל פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 15
אולם בית מכבי ראשל"צ מכביICL ראשון לציון הפועל פתח תקוה 0-0
27/02/2020
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  א.כ. נס ציונה
לאומית נשים, מחזור 15
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.כ. נס ציונה 0-0
27/02/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 15
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל ראשון לציון 0-0
27/02/2020
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
נוער עלית, מחזור 12
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 0-0
27/02/2020
17:30
17:30 מ.כ. חולון  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 12
אולם קציר מ.כ. חולון הפועל ראשון לציון 0-0
28/02/2020
16:00
16:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 17
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מ.כ. באר שבע 0-0
28/02/2020
16:00
16:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 17
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה עירוני רחובות 0-0
28/02/2020
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 17
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.ס. SGS רמת השרון 0-0
28/02/2020
16:00
16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 17
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
28/02/2020
16:00
16:00 בני הרצליה  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 17
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל קרית אונו 0-0
28/02/2020
15:30
15:30 עירוני רחובות  נגד  הפועל חבל אילות
ילדים ח דרום, מחזור 11
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל חבל אילות 0-0
28/02/2020
14:00
14:00 מכבי דימונה  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 17
נעם חיים דימונה מכבי דימונה מ.כ. יובלים חולון 0-0
28/02/2020
15:00
15:00 א.כ. נס ציונה  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדות ז', מחזור 13
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה מ.כ. חולון 2 0-0
29/02/2020
13:30
13:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ח מרכז, מחזור 12
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל אשדוד 2 0-0
29/02/2020
17:15
17:15 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ח מרכז, מחזור 12
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 0-0
29/02/2020
18:30
18:30 הפועל כפר מנחם  נגד  א.כ. נס ציונה דייגים
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 5
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם א.כ. נס ציונה דייגים 0-0
29/02/2020
17:30
17:30 א.ס.רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון 2
ליגה נערות, מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון מ.כ. חולון 2 0-0
29/02/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ערד
ילדות ז', מחזור 13
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ערד 0-0
29/02/2020
13:00
13:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי הקרייתים
ילדים ח צפון, מחזור 12
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי הקרייתים 0-0
29/02/2020
20:30
20:30 מ.כ. חולון צעירים  נגד  הפועל "קולסקי" פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 14
אולם קציר מ.כ. חולון צעירים הפועל "קולסקי" פתח תקוה 0-0
29/02/2020
09:30
09:30 בני הרצליה 2  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדות ז', מחזור 13
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 מ.כ. באר שבע 0-0
29/02/2020
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 13
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
29/02/2020
11:30
11:30 א.ס.רמת השרון 2  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 9
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון 2 הפועל קרית אונו 0-0
29/02/2020
13:00
13:00 מ.כ. חולון 2  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדות ז', מחזור 10
מגרש פתוח קציר מ.כ. חולון 2 מכבי ראשון לציון 2 0-0
29/02/2020
14:30
14:30 מכבי נצרת  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ז צפון, מחזור 2
מרכז פיס נצרת מכבי נצרת א.ס. רמת השרון 0-0
29/02/2020
12:00
12:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי גדי ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 5
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי גדי ראשון לציון 0-0
29/02/2020
17:15
17:15 בני הרצליה  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
נערות י', מחזור 14
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי "הארזים" ר"ג 0-0
29/02/2020
11:30
11:30 מ.כ. באר שבע רמות  נגד  הפועל ערד
ילדים ז דרום, מחזור 12
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע רמות הפועל ערד 0-0
29/02/2020
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2
ילדים ז מרכז, מחזור 10
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 0-0
29/02/2020
10:30
10:30 בני הרצליה  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדות ח', מחזור 3
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי פתח תקוה 0-0
29/02/2020
10:00
10:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 13
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ראשון לציון 0-0
29/02/2020
14:00
14:00 מכבי ארזים יהלום רג  נגד  מכבי דימונה
ילדות ח', מחזור 13
אולם אוהל שם מכבי ארזים יהלום רג מכבי דימונה 0-0
29/02/2020
13:00
13:00 מכבי ארזים יהלום רג  נגד  הפועל ערד
ילדות ח', מחזור 6
אולם אוהל שם מכבי ארזים יהלום רג הפועל ערד 0-0
29/02/2020
10:30
10:30 הפועל חבל אילות  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 2
היכל הספורט רחובות הפועל חבל אילות עירוני רחובות 0-0
29/02/2020
17:30
17:30 א.ס. רמת השרון 3  נגד  הפועל רמת גן
ילדים ז' דן, מחזור 15
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 הפועל רמת גן 0-0
29/02/2020
15:00
15:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי נצרת
ילדים ז צפון, מחזור 1
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי נצרת 0-0
29/02/2020
10:00
10:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  א.כ נס ציונה 2
ילדים ז' דן, מחזור 15
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 א.כ נס ציונה 2 0-0
29/02/2020
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה 2
ילדים ח צפון, מחזור 12
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה 2 0-0
29/02/2020
10:00
10:00 מכבי רעננה 2  נגד  מכבי תל אביב 2
ילדים ז' דן, מחזור 15
אולם תיכון אביב מכבי רעננה 2 מכבי תל אביב 2 0-0
29/02/2020
10:00
10:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה 2
ילדים ז' דן, מחזור 15
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 מכבי עירוני פתח תקוה 2 0-0
29/02/2020
13:30
13:30 הפועל ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 10
היכל הספורט רחובות הפועל ראשון לציון עירוני רחובות 0-0
29/02/2020
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל חבל אילות
ילדים ח דרום, מחזור 5
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל חבל אילות 0-0
29/02/2020
18:10
18:10 הפועל ראשון לציון 2  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' דן, מחזור 15
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 הפועל קרית אונו 3 0-0
29/02/2020
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים צפון, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון א.כ. נס ציונה 0-0
29/02/2020
15:00
15:00 מ.כ.חולון  נגד  א.כ. נס ציונה
ליגה נערות, מחזור 14
אולם קציר מ.כ.חולון א.כ. נס ציונה 0-0
29/02/2020
12:00
12:00 מ.כ. חולון 2  נגד  מכבי ארזים ר"ג
ילדים ח מרכז, מחזור 12
אולם קציר מ.כ. חולון 2 מכבי ארזים ר"ג 0-0
29/02/2020
10:00
10:00 מכבי רעננה  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ז צפון, מחזור 2
אולם תיכון אביב מכבי רעננה הפועל קרית אונו 2 0-0
29/02/2020
14:15
14:15 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל ערד
ליגה נערות, מחזור 14
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל ערד 0-0
29/02/2020
15:00
15:00 בני הרצליה  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
ליגה נערות, מחזור 14
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי ארזים אהל שם ר"ג 0-0
29/02/2020
12:00
12:00 הפועל ערד  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י', מחזור 14
אולם הפ. ערד הפועל ערד מכבי ראשון לציון 0-0
29/02/2020
12:00
12:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
ליגה נערות, מחזור 14
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
29/02/2020
13:00
13:00 בני הרצליה  נגד  אס"א תל אביב
נערים צפון, מחזור 6
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה אס"א תל אביב 0-0
29/02/2020
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 11
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.מ. מוצקין 0-0
29/02/2020
14:30
14:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי הקרייתים
נערים ט צפון, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי הקרייתים 0-0
29/02/2020
16:00
16:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכבי דימונה
נוער מחוזי, מחזור 18
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכבי דימונה 0-0
29/02/2020
14:30
14:30 מכבי הקרייתים  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער מחוזי, מחזור 18
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מ.כ. באר שבע 0-0
01/03/2020
18:45
18:45 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל ערד
ילדים ח דרום, מחזור 12
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל ערד 0-0
01/03/2020
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
לאומית גברים, מחזור 14
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה קרית אונו/א.ס.סביון 0-0
01/03/2020
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  הפועל רמת גן
לאומית גברים, מחזור 14
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב הפועל רמת גן 0-0
01/03/2020
20:15
20:15 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכביICL ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 14
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכביICL ראשון לציון 0-0
01/03/2020
18:30
18:30 הפועל אשדוד  נגד  בני הרצליה
ליגה נערות, מחזור 7
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד בני הרצליה 0-0
01/03/2020
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
לאומית גברים, מחזור 14
אולם תיכונט מכבי תל אביב מ.כ. ותיקים חולון 0-0
01/03/2020
20:30
20:30 מכבי רעננה  נגד  הפועל חבל אילות
לאומית גברים, מחזור 14
אולם תיכון אביב מכבי רעננה הפועל חבל אילות 0-0
01/03/2020
17:45
17:45 עירוני רחובות  נגד  הפועל קרית אונו
גביע המדינה נערים ט', רבע גמר
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל קרית אונו 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב