איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

מכבי עוזר פתח תקוה 2 (ארצית גברים)
מכבי עירוני פתח תקוה (לאומית גברים)
מכבי עירוני פתח תקוה (נוער)
מכבי עירוני פתח תקוה (נערים)
מכבי אפרים פתח תקוה (נערים)
מכבי פתח תקוה  (נערות)
מכבי פתח תקוה (לאומית נשים)
מכבי עירוני פתח תקוה 2 (ילדים)
מכבי עירוני פתח תקוה (ילדים)
מכבי מנדל פתח תקוה 3 (ארצית גברים)
מכבי פתח תקוה (ילדות)

בעלי תפקידים באגודה

מודי גלוזמן
מנכ"ל אגודה: מודי גלוזמן
רפי חלף
מנכ"ל אגודה: רפי חלף

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/11/2019
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
נוער מחוזי, מחזור 5
נעם חיים דימונה מכבי דימונה מכבי עירוני פתח תקוה 17-32
03/11/2019
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 2
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי עירוני פתח תקוה 27-30
05/11/2019
21:15
21:15 מכבי עוזר פתח תקוה 2  נגד  מכבי ראשון לציון 3
ארצית צפון, מחזור 2
אולם עירוני פ"ת מכבי עוזר פתח תקוה 2 מכבי ראשון לציון 3 28-24
05/11/2019
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 2
אולם גולדה פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 א.ס. רמת השרון 2 35-16
06/11/2019
21:00
21:00 מ.כ.חולון  נגד  מכבי פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 6
אולם קציר מ.כ.חולון מכבי פתח תקוה 28-39
07/11/2019
19:15
19:15 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י', מחזור 2
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה מכבי פתח תקוה 20-13
09/11/2019
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה 2
ילדים ז' דן, מחזור 3
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 מכבי עירוני פתח תקוה 2 27-33
09/11/2019
19:00
19:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער מחוזי, מחזור 6
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מ.כ. באר שבע 21-34
09/11/2019
13:00
13:00 מכבי הקרייתים  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
נערים צפון, מחזור 3
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מכבי עירוני פתח תקוה 22-36
10/11/2019
20:15
20:15 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכבי פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 2
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכבי פתח תקוה 0-12
10/11/2019
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מכבי תל אביב
לאומית גברים, מחזור 3
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מכבי תל אביב 27-24
11/11/2019
16:30
16:30 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מכבי נצרת
ילדים ז צפון, מחזור 3
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מכבי נצרת 26-19
12/11/2019
21:15
21:15 מכבי הקרייתים  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
ארצית צפון, מחזור 3
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מכבי מנדל פתח תקוה 3 11-34
13/11/2019
19:00
19:00 הפועל קרית אונו/סביון 4  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה 2
ילדים ז' דן, מחזור 1
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 4 מכבי עירוני פתח תקוה 2 18-40
16/11/2019
12:00
12:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי אפרים פתח תקוה
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי אפרים פתח תקוה 0-12
16/11/2019
11:30
11:30 בני הרצליה  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
ילדים ז צפון, מחזור 4
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי עירוני פתח תקוה 10-47
17/11/2019
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
לאומית גברים, מחזור 4
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מ.כ. ותיקים חולון 32-40
18/11/2019
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מכביICL ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 1
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה מכביICL ראשון לציון 38-37
18/11/2019
18:00
18:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  הפועל קרית אונו
נערים צפון, מחזור 4
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה הפועל קרית אונו 39-23
18/11/2019
17:30
17:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
ילדים ז צפון, מחזור 2
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי עירוני פתח תקוה 8-49
19/11/2019
21:15
21:15 מכבי עוזר פתח תקוה 2  נגד  מכבי ארזים רמת גן
ארצית צפון, מחזור 4
אולם עירוני פ"ת מכבי עוזר פתח תקוה 2 מכבי ארזים רמת גן 35-24
20/11/2019
19:00
19:00 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י', מחזור 4
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי ראשון לציון 0-0
22/11/2019
14:00
14:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  הפועל חבל אילות
נוער מחוזי, מחזור 8
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה הפועל חבל אילות 0-0
23/11/2019
19:00
19:00 מכבי אפרים פתח תקוה  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם גולדה פ"ת מכבי אפרים פתח תקוה א.ס.רמת השרון 2 0-0
25/11/2019
16:30
16:30 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מ.מ. מוצקין 0-0
26/11/2019
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  אס"א טכניון חיפה
ארצית צפון, מחזור 4
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 אס"א טכניון חיפה 0-0
26/11/2019
20:30
20:30 הפועל נתניה  נגד  מכבי עוזר פתח תקוה 2
ארצית צפון, מחזור 3
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה מכבי עוזר פתח תקוה 2 0-0
27/11/2019
18:45
18:45 אס"א תל אביב  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
נערים צפון, מחזור 5
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי עירוני פתח תקוה 0-0
28/11/2019
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 3
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל פתח תקוה 0-0
28/11/2019
17:45
17:45 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 2
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל ראשון לציון 0-0
30/11/2019
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י', מחזור 5
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי פתח תקוה 0-0
01/12/2019
20:30
20:30 קרית אונו/א.ס.סביון  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 5
אולם חדש סביון קרית אונו/א.ס.סביון מכבי עירוני פתח תקוה 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב