איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

א.כ. נס ציונה 2 (ארצית גברים)
א.כ. נס-ציונה (על גברים)
א.כ. נס ציונה (נערות)
א.כ. נס ציונה (נערות)
א.כ. נס ציונה  (ילדים)
א.כ. נס ציונה  (ילדים)
א.כ. נס ציונה  (נערים)
א.כ. עידו נס ציונה (נוער עלית)
א.כ. נס ציונה (נערים)
א.כ. נס ציונה (ילדים)
א.כ נס ציונה 2 (ילדים)
א.כ. נס ציונה (לאומית נשים)
א.כ. נס ציונה (ילדות)
א.כ נס ציונה 2 (נערים)
א.כ. נס ציונה דייגים (ארצית גברים)
א.כ. נס-ציונה  (ילדות)

בעלי תפקידים באגודה

אברהם (רמי) פריד
מנכ"ל אגודה: אברהם (רמי) פריד
נתי  אברמוביץ
מנכ"ל אגודה: נתי אברמוביץ
עמית כהן
מנכ"ל אגודה: עמית כהן

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/11/2019
13:30
13:30 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 5
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי דימונה 24-29
02/11/2019
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית, מחזור 4
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.כ. עידו נס ציונה 31-34
02/11/2019
14:00
14:00 מ.מ. מוצקין  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים צפון, מחזור 15
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.כ. נס ציונה 32-32
02/11/2019
10:00
10:00 הפועל יואב כפר מנחם  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים ט דרום, מחזור 2
קיבוץ כפר מנחם הפועל יואב כפר מנחם א.כ. נס ציונה 27-21
02/11/2019
18:15
18:15 הפועל אשדוד  נגד  א.כ. נס ציונה
ליגה נערות, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.כ. נס ציונה 27-29
04/11/2019
19:00
19:00 מכבי דימונה  נגד  א.כ נס ציונה 2
נערים דרום, מחזור 2
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה א.כ נס ציונה 2 31-31
04/11/2019
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ח דרום, מחזור 5
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה א.כ. נס ציונה 31-26
05/11/2019
21:15
21:15 מכבי ראשון לציון 2  נגד  א.כ. נס ציונה 2
ארצית דרום, מחזור 2
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 א.כ. נס ציונה 2 22-30
07/11/2019
19:15
19:15 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י', מחזור 2
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה מכבי פתח תקוה 20-13
07/11/2019
21:00
21:00 א.כ. נס ציונה  נגד  בני הרצליה
לאומית נשים, מחזור 6
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה בני הרצליה 48-24
08/11/2019
16:00
16:00 עירוני רחובות  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 6
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.כ. נס-ציונה 22-28
09/11/2019
18:45
18:45 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 5
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה הפועל אשדוד 22-22
09/11/2019
17:30
17:30 מכבי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י', מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.כ. נס ציונה 11-26
09/11/2019
16:30
16:30 א.כ נס ציונה 2  נגד  עירוני רחובות
נערים דרום, מחזור 3
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 עירוני רחובות 28-24
09/11/2019
14:45
14:45 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
ילדים ז מרכז, מחזור 3
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 19-26
10/11/2019
16:30
16:30 בני הרצליה 2  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדות ז', מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 א.כ. נס ציונה 12-15
11/11/2019
19:30
19:30 א.כ. נס-ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 7
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל קרית אונו 23-29
16/11/2019
16:00
16:00 מ.כ. חולון  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית, מחזור 6
אולם קציר מ.כ. חולון א.כ. עידו נס ציונה 27-39
16/11/2019
13:30
13:30 א.כ. נס ציונה  נגד  אס"א תל אביב
נערים צפון, מחזור 4
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה אס"א תל אביב 32-34
16/11/2019
12:30
12:30 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים ט דרום, מחזור 4
רביבים ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון א.כ. נס ציונה 27-29
16/11/2019
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י', מחזור 13
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון א.כ. נס ציונה 15-19
16/11/2019
16:00
16:00 א.כ. נס ציונה  נגד  עירוני רחובות
ילדים ח דרום, מחזור 4
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה עירוני רחובות 27-50
16/11/2019
10:00
10:00 עירוני רחובות 2  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ז מרכז, מחזור 4
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 א.כ. נס ציונה 34-31
19/11/2019
20:30
20:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  א.כ. נס ציונה 2
ארצית דרום, מחזור 4
אולם ברזילי עירוני מיסדים רחובות א.כ. נס ציונה 2 17-24
22/11/2019
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון א.כ. נס-ציונה 22-30
22/11/2019
15:00
15:00 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 1
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
23/11/2019
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  א.כ נס ציונה 2
ילדים ז' דן, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 א.כ נס ציונה 2 0-0
23/11/2019
18:45
18:45 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 7
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה א.ס. רמת השרון 0-0
23/11/2019
16:30
16:30 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2
ילדים ז מרכז, מחזור 5
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 0-0
23/11/2019
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ח דרום, מחזור 7
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון א.כ. נס ציונה 0-0
23/11/2019
15:00
15:00 א.כ נס ציונה 2  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 5
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 הפועל אשדוד 0-0
24/11/2019
17:30
17:30 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ז', מחזור 3
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 2 0-0
25/11/2019
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 9
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל אשדוד 0-0
26/11/2019
20:30
20:30 א.ס.רמת השרון  נגד  א.כ. נס ציונה
ליגה נערות, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון א.כ. נס ציונה 0-0
26/11/2019
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה 2  נגד  א.כ. נס ציונה דייגים
ארצית דרום, מחזור 3
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה 2 א.כ. נס ציונה דייגים 0-0
27/11/2019
19:15
19:15 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ח דרום, מחזור 2
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה הפועל אשדוד 0-0
28/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י', מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס ציונה 0-0
28/11/2019
21:00
21:00 מכביICL ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
לאומית נשים, מחזור 7
אולם בית מכבי ראשל"צ מכביICL ראשון לציון א.כ. נס ציונה 0-0
29/11/2019
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 10
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע א.כ. נס-ציונה 0-0
30/11/2019
19:15
19:15 מכבי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
ליגה נערות, מחזור 6
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.כ. נס ציונה 0-0
30/11/2019
18:30
18:30 מ.כ. חולון 2  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדות ז', מחזור 4
מגרש פתוח קציר מ.כ. חולון 2 א.כ. נס ציונה 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב