איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

ילדים ו' ()
בני הרצליה 2 (ילדות)
בני הרצליה (נערות)
בני הרצליה (נערות)
בני הרצליה (ילדים)
בני הרצליה (נוער בנים)
בני הרצליה (לאומית נשים)
בני הרצליה (ילדים)
בני הרצליה (נערים)
בני הרצליה (נערים)
בני הרצליה (על גברים)
בני הרצליה 2 (ילדים)
בני הרצליה (ילדות)
בני הרצליה 2 (נוער בנים)
בני הרצליה (ילדות)

בעלי תפקידים באגודה

שרון רז
מנכ"ל אגודה: שרון רז

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/11/2019
16:00
16:00 בני הרצליה  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 5
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה עירוני רחובות 25-28
02/11/2019
12:00
12:00 מ.כ. חולון 2  נגד  בני הרצליה
ילדים ח מרכז, מחזור 2
אולם קציר מ.כ. חולון 2 בני הרצליה 34-32
02/11/2019
17:00
17:00 בני הרצליה  נגד  הפועל ראשון לציון
נערות י', מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל ראשון לציון 13-24
02/11/2019
15:00
15:00 בני הרצליה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.מ. מוצקין 25-21
02/11/2019
13:30
13:30 בני הרצליה 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז', מחזור 1
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 א.ס. רמת השרון 7-16
02/11/2019
12:00
12:00 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח', מחזור 1
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 11-18
04/11/2019
18:45
18:45 מכבי תל אביב  נגד  בני הרצליה
נוער מחוזי, מחזור 6
אולם תיכונט מכבי תל אביב בני הרצליה 24-22
07/11/2019
21:00
21:00 א.כ. נס ציונה  נגד  בני הרצליה
לאומית נשים, מחזור 6
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה בני הרצליה 48-24
07/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה
נערות י', מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 15-16
08/11/2019
16:00
16:00 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 6
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 26-30
09/11/2019
15:45
15:45 בני הרצליה  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 3
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.מ. מוצקין 15-37
09/11/2019
14:00
14:00 בני הרצליה  נגד  עירוני רחובות 2
ילדים ח מרכז, מחזור 3
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה עירוני רחובות 2 31-36
09/11/2019
12:00
12:00 מ.כ. חולון  נגד  בני הרצליה
ילדות ח', מחזור 2
אולם קציר מ.כ. חולון בני הרצליה 14-22
09/11/2019
11:30
11:30 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 27-42
10/11/2019
16:30
16:30 בני הרצליה 2  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדות ז', מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 א.כ. נס ציונה 12-15
11/11/2019
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 7
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. SGS רמת השרון 34-33
14/11/2019
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  הפועל ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 7
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל ראשון לציון 33-25
15/11/2019
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 8
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד בני הרצליה 19-32
16/11/2019
13:00
13:00 בני הרצליה  נגד  מכבי הקרייתים
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי הקרייתים 15-36
16/11/2019
16:30
16:30 בני הרצליה  נגד  מכבי הקרייתים
נערים צפון, מחזור 4
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי הקרייתים 25-31
16/11/2019
11:30
11:30 בני הרצליה  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
ילדים ז צפון, מחזור 4
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מכבי עירוני פתח תקוה 10-47
16/11/2019
14:45
14:45 בני הרצליה 2  נגד  מכבי הקרייתים
ילדים ח צפון, מחזור 8
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 מכבי הקרייתים 31-31
16/11/2019
18:15
18:15 בני הרצליה  נגד  מ.כ. חולון
נערות י', מחזור 4
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.כ. חולון 28-23
18/11/2019
19:15
19:15 א.ס. רמת השרון 2  נגד  בני הרצליה 2
ילדים ח צפון, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 בני הרצליה 2 34-38
23/11/2019
12:30
12:30 בני הרצליה 2  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ח צפון, מחזור 5
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 אס"א תל אביב 0-0
23/11/2019
17:00
17:00 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
ילדים ח מרכז, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 0-0
23/11/2019
12:00
12:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 בני הרצליה 0-0
23/11/2019
18:15
18:15 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה
נערים צפון, מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 0-0
23/11/2019
14:30
14:30 בני הרצליה  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל קרית אונו 0-0
25/11/2019
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 9
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.כ. באר שבע 0-0
28/11/2019
18:45
18:45 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  בני הרצליה
ליגה נערות, מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג בני הרצליה 0-0
29/11/2019
16:00
16:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 10
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון בני הרצליה 0-0
30/11/2019
15:00
15:00 הפועל ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
ליגה נערות, מחזור 2
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון בני הרצליה 0-0
30/11/2019
16:00
16:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  בני הרצליה
ילדות ח', מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 בני הרצליה 0-0
30/11/2019
11:00
11:00 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  בני הרצליה
נערות י', מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג בני הרצליה 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב