איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

אס"א תל אביב 3 (ילדים)
אס"א תל אביב (לאומית גברים)
אס"א תל אביב (נוער עלית גברים)
אס"א תל אביב (נערים)
אס"א תל אביב (ילדים)
אס"א תל אביב (ילדים)
אס"א תל אביב (ילדים)

בעלי תפקידים באגודה

אלון נגל
מנכ"ל אגודה: אלון נגל

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/02/2020
12:00
12:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
נוער עלית, מחזור 14
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין אס"א תל אביב 30-34
01/02/2020
14:00
14:00 מ.מ. מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
נערים צפון, מחזור 2
אולם גושן מ.מ. מוצקין אס"א תל אביב 34-26
01/02/2020
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי רעננה
ילדים ח צפון, מחזור 10
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי רעננה 34-29
01/02/2020
17:15
17:15 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 10
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה 26-24
02/02/2020
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  אס"א תל אביב
לאומית גברים, מחזור 11
אולם עירוני פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה אס"א תל אביב 21-26
08/02/2020
15:00
15:00 בני הרצליה  נגד  אס"א תל אביב
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה אס"א תל אביב 39-37
15/02/2020
12:00
12:00 עירוני רחובות  נגד  אס"א תל אביב
גביע המדינה נערים, רבע גמר
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות אס"א תל אביב 29-26
15/02/2020
17:00
17:00 הפועל ראשון לציון  נגד  אס"א תל אביב
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, רבע גמר
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון אס"א תל אביב 25-35
15/02/2020
17:15
17:15 אס"א תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 12
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מ.מ. מוצקין 29-28
15/02/2020
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ח צפון, מחזור 7
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מ.מ. מוצקין 0-0
16/02/2020
19:30
19:30 אס"א תל אביב  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
לאומית גברים, מחזור 12
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מ.כ. ותיקים חולון 22-36
22/02/2020
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  אס"א תל אביב
נוער עלית, מחזור 15
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון אס"א תל אביב 0-0
22/02/2020
15:30
15:30 אס"א תל אביב 3  נגד  הפועל נתניה כיתות ו
ילדים ו', מחזור 4
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב 3 הפועל נתניה כיתות ו 0-0
22/02/2020
17:00
17:00 אס"א תל אביב 3  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדים ו', מחזור 4
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב 3 א.ס. רמת השרון 0-0
22/02/2020
10:45
10:45 מכבי ראשון לציון 2  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ו', מחזור 4
אולם רוזנשטיין ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 אס"א תל אביב 0-0
22/02/2020
11:30
11:30 הפועל ראשון לציון  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ו', מחזור 0
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון אס"א תל אביב 0-0
23/02/2020
20:30
20:30 קרית אונו/א.ס.סביון  נגד  אס"א תל אביב
לאומית גברים, מחזור 13
אולם חדש סביון קרית אונו/א.ס.סביון אס"א תל אביב 0-0
27/02/2020
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
נוער עלית, מחזור 12
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 0-0
29/02/2020
13:00
13:00 בני הרצליה  נגד  אס"א תל אביב
נערים צפון, מחזור 6
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה אס"א תל אביב 0-0
29/02/2020
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה 2
ילדים ח צפון, מחזור 12
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה 2 0-0
01/03/2020
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  הפועל רמת גן
לאומית גברים, מחזור 14
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב הפועל רמת גן 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב