איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

מכבי תל אביב (לאומית גברים)
מכבי תל אביב (נערים)
מכבי תל אביב (נוער בנים)
מכבי תל אביב (ילדים)
מכבי תל אביב 2 (ילדים)
מכבי תל אביב (נערים)
מכבי תל אביב (ילדים)
מכבי תל אביב (ילדים)

בעלי תפקידים באגודה

אבי רש
מנכ"ל אגודה: אבי רש
ליאון ישראלי
מנכ"ל אגודה: ליאון ישראלי
עומר דבדה
מנכ"ל אגודה: עומר דבדה

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/11/2019
14:30
14:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער מחוזי, מחזור 5
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי ארזים אהל שם ר"ג 22-25
02/11/2019
17:00
17:00 מכבי תל אביב  נגד  הפועל חבל אילות
לאומית גברים, מחזור 2
אולם תיכונט מכבי תל אביב הפועל חבל אילות 18-28
02/11/2019
10:00
10:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי נצרת
נערים ט צפון, מחזור 2
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי נצרת 18-33
04/11/2019
18:45
18:45 מכבי תל אביב  נגד  בני הרצליה
נוער מחוזי, מחזור 6
אולם תיכונט מכבי תל אביב בני הרצליה 24-22
09/11/2019
17:30
17:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
נערים צפון, מחזור 3
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי תל אביב 28-34
10/11/2019
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מכבי תל אביב
לאומית גברים, מחזור 3
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מכבי תל אביב 27-24
16/11/2019
12:00
12:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי אפרים פתח תקוה
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי אפרים פתח תקוה 0-12
16/11/2019
14:00
14:00 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 22-28
16/11/2019
10:00
10:00 מכבי תל אביב 2  נגד  מכבי רעננה 2
ילדים ז' דן, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב 2 מכבי רעננה 2 24-21
16/11/2019
16:00
16:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
ילדים ז צפון, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי ארזים אהל שם ר"ג 26-50
17/11/2019
21:15
21:15 מכבי תל אביב  נגד  הפועל "קולסקי" פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב הפועל "קולסקי" פתח תקוה 26-28
18/11/2019
17:30
17:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
ילדים ז צפון, מחזור 2
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי עירוני פתח תקוה 8-49
23/11/2019
15:00
15:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי תל אביב
נערים צפון, מחזור 5
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי תל אביב 0-0
23/11/2019
09:30
09:30 הפועל קרית אונו/סביון 4  נגד  מכבי תל אביב 2
ילדים ז' דן, מחזור 5
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 4 מכבי תל אביב 2 0-0
23/11/2019
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 0-0
23/11/2019
10:00
10:00 מכבי רעננה  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם תיכון אביב מכבי רעננה מכבי תל אביב 0-0
25/11/2019
18:15
18:15 הפועל פתח תקוה  נגד  מכבי תל אביב 2
ילדים ז' דן, מחזור 2
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה מכבי תל אביב 2 0-0
27/11/2019
18:45
18:45 מכבי תל אביב  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 7
אולם תיכונט מכבי תל אביב הפועל ראשון לציון 2 0-0
30/11/2019
10:00
10:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
ילדים ו', מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 0-0
30/11/2019
10:45
10:45 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדים ו', מחזור 0
אולם אורנים רמה"ש מכבי תל אביב מכבי ראשון לציון 2 0-0
01/12/2019
21:15
21:15 מ.כ. ותיקים חולון  נגד  מכבי תל אביב
לאומית גברים, מחזור 5
אולם קציר מ.כ. ותיקים חולון מכבי תל אביב 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב