איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

מכבי סרוגו ראשון לציון (על גברים)
מכבי ראשון לציון 3 (ילדים)
מכבי ראשון לציון (נערות)
מכבי ראשון לציון 2 (ארצית גברים)
מכבי גדי ראשון לציון (נערים)
מכבי ראשון לציון (ילדים)
מכבי ראשון לציון (נערים)
מכבי ראשון לציון (ילדים)
מכביICL ראשון לציון (לאומית נשים)
מכבי ראשון לציון (נערות)
מכבי ראשון לציון 2 (ילדים)
מכבי ראשון לציון 3 (ארצית גברים)
מכבי ראשון לציון (ילדות)
מכבי אידן ראשון לציון (נוער עלית)
מכבי ראשון לציון 4 (ארצית גברים)
מכבי ראשון לציון (ילדים)
מכבי ראשון לציון 2 (ילדים)
מכבי ראשון לציון (ילדות)
מכבי ראשון לציון 2 (ילדות)

בעלי תפקידים באגודה

בני שוויפל
מנכ"ל אגודה: בני שוויפל

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/11/2019
16:00
16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 5
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 31-34
01/11/2019
14:00
14:00 מכביICL ראשון לציון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
לאומית נשים, מחזור 5
אולם בית מכבי ראשל"צ מכביICL ראשון לציון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 27-35
02/11/2019
11:00
11:00 עירוני רחובות  נגד  מכבי ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 2
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי ראשון לציון 27-25
02/11/2019
12:00
12:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדות ז', מחזור 1
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 מ.כ. חולון 2 6-17
02/11/2019
16:30
16:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי ראשון לציון 20-25
02/11/2019
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י', מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ראשון לציון 23-24
02/11/2019
10:00
10:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 2
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 מכבי ראשון לציון 32-7
05/11/2019
21:15
21:15 מכבי עוזר פתח תקוה 2  נגד  מכבי ראשון לציון 3
ארצית צפון, מחזור 2
אולם עירוני פ"ת מכבי עוזר פתח תקוה 2 מכבי ראשון לציון 3 28-24
05/11/2019
21:15
21:15 מכבי ראשון לציון 2  נגד  א.כ. נס ציונה 2
ארצית דרום, מחזור 2
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 א.כ. נס ציונה 2 22-30
06/11/2019
18:15
18:15 הפועל אשדוד  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי אידן ראשון לציון 34-24
07/11/2019
20:00
20:00 הפועל פתח תקוה  נגד  מכביICL ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 6
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה מכביICL ראשון לציון 40-23
08/11/2019
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 6
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי סרוגו ראשון לציון 22-30
09/11/2019
20:00
20:00 הפועל ערד  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ארצית דרום, מחזור 3
אולם הפ. ערד הפועל ערד מכבי ראשון לציון 2 28-23
09/11/2019
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ח מרכז, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ראשון לציון 26-36
09/11/2019
17:30
17:30 מכבי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י', מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.כ. נס ציונה 11-26
09/11/2019
13:00
13:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' דן, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 הפועל קרית אונו 3 35-15
09/11/2019
10:00
10:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 א.ס. רמת השרון 3 50-18
09/11/2019
15:30
15:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו 2
נערים דרום, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל קרית אונו 2 35-51
11/11/2019
19:30
19:30 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 7
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מ.כ. באר שבע 27-25
15/11/2019
16:00
16:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 8
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי סרוגו ראשון לציון 31-29
16/11/2019
14:00
14:00 מכבי ראשון לציון  נגד  מכבי ארזים ר"ג
ילדים ח מרכז, מחזור 4
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מכבי ארזים ר"ג 23-31
16/11/2019
12:30
12:30 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים ט דרום, מחזור 4
רביבים ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון א.כ. נס ציונה 27-29
18/11/2019
19:45
19:45 מכבי פתח תקוה  נגד  מכביICL ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 1
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה מכביICL ראשון לציון 38-37
19/11/2019
21:15
21:15 מכבי הקרייתים  נגד  מכבי ראשון לציון 3
ארצית צפון, מחזור 4
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מכבי ראשון לציון 3 24-31
20/11/2019
19:00
19:00 מכבי פתח תקוה  נגד  מכבי ראשון לציון
נערות י', מחזור 4
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה מכבי ראשון לציון 0-0
21/11/2019
21:00
21:00 מכביICL ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
לאומית נשים, מחזור 2
אולם עירוני גן נחום ראשל"צ מכביICL ראשון לציון הפועל קרית אונו 18-35
22/11/2019
16:00
16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 3
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון עירוני רחובות 24-34
22/11/2019
13:30
13:30 מכבי ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
ילדות ח', מחזור 12
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מ.כ. חולון 27-16
23/11/2019
11:45
11:45 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 5
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי ראשון לציון 0-0
23/11/2019
19:30
19:30 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
נוער עלית, מחזור 7
רביבים ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון הפועל קרית אונו 0-0
23/11/2019
15:30
15:30 מכבי ראשון לציון 3  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' דן, מחזור 5
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 הפועל קרית אונו 3 0-0
23/11/2019
10:00
10:00 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ח מרכז, מחזור 5
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי ראשון לציון 0-0
23/11/2019
17:00
17:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 5
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל ראשון לציון 0-0
25/11/2019
19:30
19:30 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 9
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מ.כ. יובלים חולון 0-0
26/11/2019
21:00
21:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 הפועל קרית אונו 2 0-0
27/11/2019
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי אידן ראשון לציון 0-0
28/11/2019
21:00
21:00 מכביICL ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
לאומית נשים, מחזור 7
אולם בית מכבי ראשל"צ מכביICL ראשון לציון א.כ. נס ציונה 0-0
28/11/2019
18:30
18:30 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  הפועל פתח תקוה
נערים ט דרום, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון הפועל פתח תקוה 0-0
29/11/2019
16:00
16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 10
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
30/11/2019
19:15
19:15 מכבי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
ליגה נערות, מחזור 6
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.כ. נס ציונה 0-0
30/11/2019
19:00
19:00 הפועל כפר מנחם  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ארצית דרום, מחזור 5
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם מכבי ראשון לציון 2 0-0
30/11/2019
12:30
12:30 מכבי ראשון לציון 2  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז', מחזור 4
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 הפועל קרית אונו 0-0
30/11/2019
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל ערד
נערות י', מחזור 5
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל ערד 0-0
30/11/2019
14:00
14:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  מ.כ. באר שבע
ילדות ז', מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 מ.כ. באר שבע 0-0
30/11/2019
10:00
10:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
ילדים ו', מחזור 1
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
30/11/2019
11:30
11:30 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס.רמת השרון 2
ילדים ו', מחזור 1
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס.רמת השרון 2 0-0
30/11/2019
10:45
10:45 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדים ו', מחזור 0
אולם אורנים רמה"ש מכבי תל אביב מכבי ראשון לציון 2 0-0
30/11/2019
12:30
12:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדים ו', מחזור 0
אולם אורנים רמה"ש אס"א תל אביב מכבי ראשון לציון 2 0-0
30/11/2019
14:00
14:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ח', מחזור 1
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל קרית אונו 2 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב