איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

מכבי ארזים אהל שם ר"ג (לאומית נשים)
מכבי ארזים רמת גן (ארצית גברים)
מכבי הולצמן הארזים (ארצית גברים)
מכבי ארזים ר"ג (ילדים)
מכבי "הארזים" ר"ג (נערות)
מכבי ארזים אהל שם ר"ג (ילדים)
מכבי ארזים אהל שם ר"ג (נערות)
מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 (ילדים)
מכבי גנדי ארזים ר"ג (נערים)
מכבי ארזים אהל שם ר"ג (נוער)
מכבי "הארזים" ר"ג (ילדות)
מכבי בית"ר ארזים ר"ג (ילדות)
מכבי ארזים יהלום רג (ילדות)

בעלי תפקידים באגודה

אלדד חפץ
מנכ"ל אגודה: אלדד חפץ
ניב וינטרוב
מנכ"ל אגודה: ניב וינטרוב

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/11/2019
14:00
14:00 מכביICL ראשון לציון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
לאומית נשים, מחזור 5
אולם בית מכבי ראשל"צ מכביICL ראשון לציון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 27-35
01/11/2019
14:30
14:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 1
אולם ברזילי עירוני מיסדים רחובות מכבי הולצמן הארזים 19-32
02/11/2019
14:30
14:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער מחוזי, מחזור 5
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי ארזים אהל שם ר"ג 22-25
02/11/2019
12:30
12:30 עירוני רחובות 2  נגד  מכבי ארזים ר"ג
ילדים ח מרכז, מחזור 2
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 מכבי ארזים ר"ג 28-39
02/11/2019
17:30
17:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
ילדים ז צפון, מחזור 2
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי ארזים אהל שם ר"ג 23-35
02/11/2019
10:00
10:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 2
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 מכבי ראשון לציון 32-7
04/11/2019
21:00
21:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
לאומית נשים, מחזור 3
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו מכבי ארזים אהל שם ר"ג 38-21
05/11/2019
21:00
21:00 מכבי הולצמן הארזים  נגד  מכבי דימונה 2
ארצית דרום, מחזור 2
אולם אוהל שם מכבי הולצמן הארזים מכבי דימונה 2 26-20
05/11/2019
21:15
21:15 אס"א טכניון חיפה  נגד  מכבי ארזים רמת גן
ארצית צפון, מחזור 2
אולם חט. ביניים ק. חיים אס"א טכניון חיפה מכבי ארזים רמת גן 28-22
09/11/2019
14:00
14:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 6
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג הפועל ראשון לציון 2 43-17
09/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו 5  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2
ילדים ז מרכז, מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 5 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 26-31
09/11/2019
10:00
10:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכבי רעננה
ילדים ז צפון, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכבי רעננה 17-23
09/11/2019
12:00
12:00 מכבי ארזים ר"ג  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ח מרכז, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי ארזים ר"ג הפועל אשדוד 2 22-29
09/11/2019
14:00
14:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח', מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי "הארזים" ר"ג 29-15
10/11/2019
20:15
20:15 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכבי פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 2
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכבי פתח תקוה 0-12
14/11/2019
20:15
20:15 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  הפועל פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 7
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג הפועל פתח תקוה 15-33
16/11/2019
17:30
17:30 מכבי דימונה  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער מחוזי, מחזור 7
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מכבי ארזים אהל שם ר"ג 25-40
16/11/2019
14:00
14:00 מכבי ראשון לציון  נגד  מכבי ארזים ר"ג
ילדים ח מרכז, מחזור 4
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון מכבי ארזים ר"ג 23-31
16/11/2019
13:00
13:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי גנדי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי גנדי ארזים ר"ג 31-24
16/11/2019
12:00
12:00 הפועל ערד  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
נערות י', מחזור 4
אולם הפ. ערד הפועל ערד מכבי "הארזים" ר"ג 19-17
16/11/2019
16:00
16:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
ילדים ז צפון, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי ארזים אהל שם ר"ג 26-50
18/11/2019
18:30
18:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי ארזים יהלום רג
ילדות ח', מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי ארזים יהלום רג 28-30
19/11/2019
21:15
21:15 מכבי עוזר פתח תקוה 2  נגד  מכבי ארזים רמת גן
ארצית צפון, מחזור 4
אולם עירוני פ"ת מכבי עוזר פתח תקוה 2 מכבי ארזים רמת גן 35-24
19/11/2019
21:15
21:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  הפועל כפר מנחם
ארצית דרום, מחזור 4
אולם אוהל שם מכבי הולצמן הארזים הפועל כפר מנחם 17-31
21/11/2019
21:00
21:00 מ.כ.חולון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
ליגה נערות, מחזור 2
אולם קציר מ.כ.חולון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 0-0
21/11/2019
18:45
18:45 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 4
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 הפועל אשדוד 2 38-9
22/11/2019
15:00
15:00 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 1
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
23/11/2019
16:30
16:30 א.כ. נס ציונה  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2
ילדים ז מרכז, מחזור 5
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 0-0
23/11/2019
16:00
16:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מכבי נצרת
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מכבי נצרת 0-0
24/11/2019
15:45
15:45 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  מכבי ארזים יהלום רג
ילדות ח', מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג מכבי ארזים יהלום רג 0-0
26/11/2019
17:30
17:30 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 2
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
26/11/2019
21:15
21:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
ארצית צפון, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן הפועל קרית אונו/סביון 2 0-0
26/11/2019
21:15
21:15 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 3
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה מכבי הולצמן הארזים 0-0
28/11/2019
18:45
18:45 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  בני הרצליה
ליגה נערות, מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג בני הרצליה 0-0
28/11/2019
18:45
18:45 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נערים ט צפון, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג א.ס.רמת השרון 2 0-0
30/11/2019
11:00
11:00 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  בני הרצליה
נערות י', מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג בני הרצליה 0-0
30/11/2019
17:30
17:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
30/11/2019
12:00
12:00 מכבי דימונה  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח', מחזור 4
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה מכבי "הארזים" ר"ג 0-0
30/11/2019
12:00
12:00 מ.כ. חולון 2  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
ליגה נערות, מחזור 6
אולם קציר מ.כ. חולון 2 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 0-0
30/11/2019
12:00
12:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער מחוזי, מחזור 8
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג מ.כ. באר שבע 0-0
30/11/2019
14:00
14:00 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  מכבי הקרייתים
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג מכבי הקרייתים 0-0
30/11/2019
10:00
10:00 מכבי ארזים יהלום רג  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 4
אולם אוהל שם מכבי ארזים יהלום רג הפועל ראשון לציון 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב