איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

מכבי אבישי קרית מוצקין (על גברים)
מכבי אבישי קרית מוצקין (נוער עלית גברים)
מ.מ. מוצקין (ילדים)
מ.מ. מוצקין (נערים)
מ.מ. מוצקין (נערים)
מ.מ. מוצקין (ילדים)

בעלי תפקידים באגודה

אבי בלטיטר
מנכ"ל קבוצה: אבי בלטיטר
פיני לייבוביץ
מנכ"ל אגודה: פיני לייבוביץ

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/11/2019
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 5
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל קרית אונו 28-26
02/11/2019
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית, מחזור 4
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.כ. עידו נס ציונה 31-34
02/11/2019
14:00
14:00 מ.מ. מוצקין  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים צפון, מחזור 15
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.כ. נס ציונה 32-32
02/11/2019
12:30
12:30 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 2
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 40-14
02/11/2019
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו/סביון
ילדים ח צפון, מחזור 2
אולם גושן מ.מ. מוצקין הפועל קרית אונו/סביון 25-21
02/11/2019
15:00
15:00 בני הרצליה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.מ. מוצקין 25-21
08/11/2019
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 29-31
09/11/2019
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער עלית, מחזור 5
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מכבי אבישי קרית מוצקין 30-31
09/11/2019
10:00
10:00 מ.מ. מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
ילדים ז צפון, מחזור 3
אולם גושן מ.מ. מוצקין אס"א תל אביב 14-38
09/11/2019
15:45
15:45 בני הרצליה  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 3
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.מ. מוצקין 15-37
11/11/2019
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 7
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אשדוד 34-30
15/11/2019
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 8
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי אבישי קרית מוצקין 28-26
16/11/2019
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 6
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אשדוד 27-26
16/11/2019
13:00
13:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי גנדי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי גנדי ארזים ר"ג 31-24
16/11/2019
11:30
11:30 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי רעננה
ילדים ח צפון, מחזור 4
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי רעננה 24-29
23/11/2019
15:00
15:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי תל אביב
נערים צפון, מחזור 5
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי תל אביב 0-0
25/11/2019
16:30
16:30 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה מ.מ. מוצקין 0-0
25/11/2019
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 9
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
29/11/2019
16:00
16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 10
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
01/12/2019
18:30
18:30 הפועל קרית אונו  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים צפון, מחזור 1
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.מ. מוצקין 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב