איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון (על גברים)
הפועל ראשון לציון 2 (ילדים)
הפועל ראשל"צ ב טוביה (ארצית גברים)
הפועל ראשון לציון (נוער עלית)
הפועל ראשון לציון (נערים)
הפועל ראשון לציון (ילדים)
הפועל ראשון לציון (לאומית נשים)
הפועל ראשון לציון (נערות)
הפועל ראשון לציון 2 (נוער)
הפועל ראשון לציון (נערות)
הפועל ראשון לציון (נערים)
הפועל ראשון לציון (ילדים)
הפועל ראשון לציון (ילדות)

בעלי תפקידים באגודה

עופר טליתמכר
מנכ"ל אגודה: עופר טליתמכר
עמית בר
מנכ"ל אגודה: עמית בר

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/11/2019
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל אשדוד 26-23
02/11/2019
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי הקרייתים
נוער מחוזי, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 מכבי הקרייתים 23-27
02/11/2019
14:45
14:45 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 2
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל ראשון לציון 27-20
02/11/2019
17:00
17:00 בני הרצליה  נגד  הפועל ראשון לציון
נערות י', מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל ראשון לציון 13-24
02/11/2019
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל ראשון לציון 31-26
02/11/2019
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  הפועל ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 הפועל ראשון לציון 2 24-23
05/11/2019
20:30
20:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
ארצית דרום, מחזור 2
אולם ברזילי עירוני מיסדים רחובות הפועל ראשל"צ ב טוביה 21-21
06/11/2019
21:00
21:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
לאומית נשים, מחזור 6
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון הפועל קרית אונו 21-38
08/11/2019
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 6
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 31-28
09/11/2019
19:30
19:30 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
נוער עלית, מחזור 5
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל קרית אונו 23-29
09/11/2019
14:00
14:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 6
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג הפועל ראשון לציון 2 43-17
09/11/2019
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה 2
ילדים ז' דן, מחזור 3
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 מכבי עירוני פתח תקוה 2 27-33
09/11/2019
16:00
16:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. יניב חולון
ילדים ז מרכז, מחזור 3
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מ.כ. יניב חולון 20-41
09/11/2019
10:00
10:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
נערות י', מחזור 3
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון א.ס. רמת השרון 20-17
11/11/2019
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 3
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 35-37
11/11/2019
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 7
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מ.כ. יובלים חולון 25-26
14/11/2019
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  הפועל ראשון לציון
לאומית נשים, מחזור 7
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל ראשון לציון 33-25
15/11/2019
16:00
16:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 8
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי סרוגו ראשון לציון 31-29
16/11/2019
14:30
14:30 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
נערים דרום, מחזור 4
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מ.כ. חולון 21-27
16/11/2019
12:30
12:30 הפועל ראשון לציון  נגד  מ.כ. חולון
נערים ט דרום, מחזור 4
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מ.כ. חולון 33-41
16/11/2019
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י', מחזור 13
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון א.כ. נס ציונה 15-19
16/11/2019
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  הפועל ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 הפועל ראשון לציון 2 16-24
16/11/2019
13:30
13:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל ראשון לציון 25-20
16/11/2019
11:30
11:30 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל ראשון לציון 35-29
18/11/2019
19:15
19:15 מ.כ. חולון 2  נגד  הפועל ראשון לציון
ליגה נערות, מחזור 3
אולם קציר מ.כ. חולון 2 הפועל ראשון לציון 18-36
19/11/2019
21:15
21:15 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  הפועל אשדוד 2
ארצית דרום, מחזור 4
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה הפועל אשדוד 2 30-30
23/11/2019
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי דימונה
נוער מחוזי, מחזור 8
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 מכבי דימונה 0-0
23/11/2019
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדים ח דרום, מחזור 7
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון א.כ. נס ציונה 0-0
23/11/2019
17:00
17:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים דרום, מחזור 5
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל ראשון לציון 0-0
23/11/2019
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות 2
ילדים ז מרכז, מחזור 5
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון עירוני רחובות 2 0-0
23/11/2019
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  א.כ נס ציונה 2
ילדים ז' דן, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 א.כ נס ציונה 2 0-0
24/11/2019
19:00
19:00 הפועל ערד  נגד  הפועל ראשון לציון
נערים ט דרום, מחזור 5
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל ראשון לציון 0-0
25/11/2019
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 9
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
26/11/2019
21:15
21:15 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 3
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה מכבי הולצמן הארזים 0-0
27/11/2019
18:45
18:45 מכבי תל אביב  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 7
אולם תיכונט מכבי תל אביב הפועל ראשון לציון 2 0-0
28/11/2019
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 9
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 2 0-0
28/11/2019
17:45
17:45 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 2
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל ראשון לציון 0-0
29/11/2019
14:30
14:30 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו 2
נערים דרום, מחזור 1
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל קרית אונו 2 0-0
29/11/2019
16:00
16:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 10
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון בני הרצליה 0-0
30/11/2019
15:00
15:00 הפועל ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
ליגה נערות, מחזור 2
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון בני הרצליה 0-0
30/11/2019
12:00
12:00 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי פתח תקוה
נערות י', מחזור 5
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי פתח תקוה 0-0
30/11/2019
10:00
10:00 מכבי ארזים יהלום רג  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 4
אולם אוהל שם מכבי ארזים יהלום רג הפועל ראשון לציון 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב