איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

הפועל קרית אונו (על גברים)
הפועל קרית אונו 2 (ילדים)
הפועל קרית אונו 2 (ארצית גברים)
הפועל קרית אונו/סביון (ילדים)
קרית אונו/א.ס.סביון (לאומית גברים)
הפועל קרית אונו (לאומית נשים)
הפועל קרית אונו (נוער עלית גברים)
הפועל קרית אונו (נערות)
הפועל קרית אונו/סביון 2 (ארצית גברים)
הפועל קרית אונו 2 (ילדים)
הפועל קרית אונו (ילדים)
הפועל קרית אונו/סביון 4 (ילדים)
הפועל קרית אונו 5 (ילדים)
הפועל קרית אונו  (נערים)
הפועל קרית אונו 2 (נערים)
הפועל קרית אונו (ילדות)
הפועל קרית אונו  (נערים)
הפועל קרית אונו (ילדים)
הפועל קרית אונו 3 (ילדים)
הפועל קרית אונו 2 (ילדות)
הפועל קרית אונו 2 (ילדות)

בעלי תפקידים באגודה

עדי מזור
מנכ"ל אגודה: עדי מזור
רן זלביגר
מנכ"ל אגודה: רן זלביגר

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/03/2020
20:30
20:30 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
לאומית גברים, מחזור 14
אולם עירוני פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה קרית אונו/א.ס.סביון 38-33
01/03/2020
18:45
18:45 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 13
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 23-5
01/03/2020
17:45
17:45 עירוני רחובות  נגד  הפועל קרית אונו
גביע המדינה נערים ט', רבע גמר
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל קרית אונו 31-34
03/03/2020
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 18
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס-ציונה 31-28
04/03/2020
21:00
21:00 מ.כ.חולון  נגד  הפועל קרית אונו
לאומית נשים, מחזור 16
אולם קציר מ.כ.חולון הפועל קרית אונו 15-34
06/03/2020
14:00
14:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 19
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל קרית אונו 40-35
06/03/2020
17:30
17:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי נצרת
ילדים ז צפון, מחזור 13
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי נצרת 0-12
07/03/2020
11:30
11:30 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ח מרכז, מחזור 13
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 2 0-0
07/03/2020
11:30
11:30 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה
נערים ט צפון, מחזור 14
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 37-32
07/03/2020
20:00
20:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 16
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי אידן ראשון לציון 30-36
07/03/2020
13:00
13:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  בני הרצליה 2
ילדות ז', מחזור 14
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 בני הרצליה 2 18-11
07/03/2020
10:00
10:00 מכבי תל אביב 2  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 4
ילדים ז' דן, מחזור 16
אולם תיכונט מכבי תל אביב 2 הפועל קרית אונו/סביון 4 34-31
07/03/2020
16:00
16:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
ילדים ז מרכז, מחזור 13
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל קרית אונו 18-24
07/03/2020
14:30
14:30 הפועל קרית אונו 3  נגד  מכבי ראשון לציון 3
ילדים ז' דן, מחזור 16
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 מכבי ראשון לציון 3 12-33
08/03/2020
20:30
20:30 קרית אונו/א.ס.סביון  נגד  מ.כ. ותיקים חולון
לאומית גברים, מחזור 15
אולם חדש סביון קרית אונו/א.ס.סביון מ.כ. ותיקים חולון 33-37
12/03/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 17
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי פתח תקוה 32-26
12/03/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 6
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי מנדל פתח תקוה 3 0-0
13/03/2020
16:00
16:00 הפועל קרית אונו  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 20
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו עירוני רחובות 0-0
14/03/2020
11:00
11:00 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 15
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג הפועל קרית אונו 0-0
14/03/2020
20:00
20:00 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
נוער עלית, מחזור 17
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה הפועל קרית אונו 0-0
14/03/2020
14:00
14:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי ארזים ר"ג
ילדים ח מרכז, מחזור 14
אולם אוהל שם הפועל קרית אונו 2 מכבי ארזים ר"ג 0-0
14/03/2020
14:00
14:00 הפועל קרית אונו/סביון  נגד  בני הרצליה 2
ילדים ח צפון, מחזור 14
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון בני הרצליה 2 0-0
14/03/2020
12:00
12:00 בני הרצליה  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ז צפון, מחזור 14
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל קרית אונו 2 0-0
14/03/2020
12:00
12:00 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ. יניב חולון
ילדים ז מרכז, מחזור 14
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ. יניב חולון 0-0
15/03/2020
19:15
19:15 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
נערות י', מחזור 14
אולם קרית חינוך נ"צ א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 0-0
15/03/2020
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
לאומית גברים, מחזור 16
אולם תיכונט מכבי תל אביב קרית אונו/א.ס.סביון 0-0
16/03/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 5
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל קרית אונו/סביון 2 0-0
18/03/2020
18:30
18:30 הפועל אשדוד 2  נגד  הפועל קרית אונו 5
ילדים ז מרכז, מחזור 15
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 הפועל קרית אונו 5 0-0
18/03/2020
19:15
19:15 הפועל קרית אונו 2  נגד  עירוני רחובות
נערים דרום, מחזור 12
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 עירוני רחובות 0-0
18/03/2020
17:45
17:45 בני הרצליה  נגד  הפועל קרית אונו
נערים צפון, מחזור 14
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל קרית אונו 0-0
19/03/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  אס"א טכניון חיפה
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 7
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 2 אס"א טכניון חיפה 0-0
20/03/2020
16:00
16:00 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 21
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ. יובלים חולון 0-0
21/03/2020
20:15
20:15 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 18
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל אשדוד 0-0
21/03/2020
11:00
11:00 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ז צפון, מחזור 10
אולם אוהל שם מכבי בית"ר ארזים ר"ג הפועל קרית אונו 2 0-0
21/03/2020
19:45
19:45 הפועל קרית אונו 5  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 13
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 5 מכבי ראשון לציון 0-0
21/03/2020
16:00
16:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי נצרת
נערים ט צפון, מחזור 16
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי נצרת 0-0
21/03/2020
18:45
18:45 הפועל קרית אונו  נגד  אס"א תל אביב
נערים צפון, מחזור 17
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו אס"א תל אביב 0-0
21/03/2020
10:00
10:00 מכבי רעננה 2  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 4
ילדים ז' דן, מחזור 6
אולם תיכון אביב מכבי רעננה 2 הפועל קרית אונו/סביון 4 0-0
21/03/2020
10:00
10:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז', מחזור 15
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 0-0
21/03/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ז', מחזור 11
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 2 0-0
21/03/2020
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
נערות י', מחזור 16
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל קרית אונו 0-0
21/03/2020
14:00
14:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 6
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 א.ס. רמת השרון 3 0-0
23/03/2020
21:00
21:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל פתח תקוה
לאומית נשים, מחזור 13
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו הפועל פתח תקוה 0-0
24/03/2020
21:15
21:15 מכבי עוזר פתח תקוה 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 8
אולם עירוני פ"ת מכבי עוזר פתח תקוה 2 הפועל קרית אונו 2 0-0
25/03/2020
19:15
19:15 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי דימונה
נערים דרום, מחזור 13
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי דימונה 0-0
25/03/2020
19:00
19:00 מכבי פתח תקוה  נגד  הפועל קרית אונו
נערות י', מחזור 6
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה הפועל קרית אונו 0-0
26/03/2020
18:15
18:15 הפועל קרית אונו/סביון  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ח צפון, מחזור 9
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו/סביון מ.מ. מוצקין 0-0
27/03/2020
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 22
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל קרית אונו 0-0
28/03/2020
12:00
12:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 15
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מ.מ. מוצקין 0-0
28/03/2020
17:00
17:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 0-0
28/03/2020
10:00
10:00 הפועל קרית אונו/סביון 4  נגד  הפועל רמת גן
ילדים ז' דן, מחזור 18
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 4 הפועל רמת גן 0-0
28/03/2020
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה 2
ילדים ז' דן, מחזור 18
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 מכבי עירוני פתח תקוה 2 0-0
28/03/2020
14:30
14:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס ציונה
ילדות ז', מחזור 16
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס ציונה 0-0
28/03/2020
14:30
14:30 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדות ז', מחזור 11
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ. חולון 2 0-0
28/03/2020
11:30
11:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז מרכז, מחזור 15
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 2 0-0
28/03/2020
18:30
18:30 מ.כ. חולון 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ז', מחזור 16
מגרש פתוח קציר מ.כ. חולון 2 הפועל קרית אונו 2 0-0
29/03/2020
19:00
19:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים צפון, מחזור 3
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו א.כ. נס ציונה 0-0
29/03/2020
19:45
19:45 הפועל רמת גן  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
לאומית גברים, מחזור 17
אולם עירוני ר"ג הפועל רמת גן קרית אונו/א.ס.סביון 0-0
30/03/2020
19:00
19:00 הפועל קרית אונו/סביון 4  נגד  הפועל פתח תקוה
ילדים ז' דן, מחזור 15
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 4 הפועל פתח תקוה 0-0
31/03/2020
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 9
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 הפועל קרית אונו/סביון 2 0-0
01/04/2020
19:15
19:15 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל אשדוד
נערים דרום, מחזור 7
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל אשדוד 0-0
01/04/2020
14:30
14:30 מ.כ. חולון 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ח מרכז, מחזור 10
אולם קציר מ.כ. חולון 2 הפועל קרית אונו 2 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב