איגוד הכדוריד

קבוצות האגודה

הפועל קרית אונו (על גברים)
הפועל קרית אונו 2 (ילדים)
הפועל קרית אונו 2 (ארצית גברים)
הפועל קרית אונו/סביון (ילדים)
קרית אונו/א.ס.סביון (לאומית גברים)
הפועל קרית אונו (לאומית נשים)
הפועל קרית אונו (נוער עלית גברים)
הפועל קרית אונו (נערות)
הפועל קרית אונו/סביון 2 (ארצית גברים)
הפועל קרית אונו 2 (ילדים)
הפועל קרית אונו (ילדים)
הפועל קרית אונו/סביון 4 (ילדים)
הפועל קרית אונו 5 (ילדים)
הפועל קרית אונו  (נערים)
הפועל קרית אונו 2 (נערים)
הפועל קרית אונו (ילדות)
הפועל קרית אונו  (נערים)
הפועל קרית אונו 3 (ילדים)
הפועל קרית אונו 2 (ילדות)
הפועל קרית אונו 2 (ילדות)

בעלי תפקידים באגודה

עדי מזור
מנכ"ל אגודה: עדי מזור
רן זלביגר
מנכ"ל אגודה: רן זלביגר

לוח משחקי האגודה

 מתאריך 
 עד תאריך 
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
01/11/2019
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 5
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל קרית אונו 28-26
02/11/2019
19:30
19:30 הפועל קרית אונו  נגד  אס"א תל אביב
נוער עלית, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו אס"א תל אביב 21-35
02/11/2019
11:30
11:30 מכבי הקרייתים  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 2
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים הפועל קרית אונו 44-30
02/11/2019
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו/סביון
ילדים ח צפון, מחזור 2
אולם גושן מ.מ. מוצקין הפועל קרית אונו/סביון 25-21
02/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו 3  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 4
ילדים ז' דן, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 הפועל קרית אונו/סביון 4 24-13
03/11/2019
17:30
17:30 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ז מרכז, מחזור 2
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו הפועל אשדוד 2 23-31
03/11/2019
18:45
18:45 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל אשדוד 2
ילדים ח מרכז, מחזור 1
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל אשדוד 2 25-25
03/11/2019
21:15
21:15 מ.כ. חולון צעירים  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
לאומית גברים, מחזור 2
אולם קציר מ.כ. חולון צעירים קרית אונו/א.ס.סביון 40-28
04/11/2019
21:00
21:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
לאומית נשים, מחזור 3
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו מכבי ארזים אהל שם ר"ג 38-21
05/11/2019
19:45
19:45 הפועל קרית אונו 2  נגד  מ.כ. חולון
נערים דרום, מחזור 2
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 מ.כ. חולון 40-21
06/11/2019
21:00
21:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
לאומית נשים, מחזור 6
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון הפועל קרית אונו 21-38
07/11/2019
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי הקרייתים
ארצית צפון, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי הקרייתים 36-29
07/11/2019
19:00
19:00 הפועל קרית אונו/סביון  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח צפון, מחזור 3
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון א.ס. רמת השרון 2 26-36
07/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה
נערות י', מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 15-16
08/11/2019
16:00
16:00 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 6
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 26-30
09/11/2019
19:30
19:30 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
נוער עלית, מחזור 5
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל קרית אונו 23-29
09/11/2019
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מ.כ. חולון 2 41-25
09/11/2019
15:30
15:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו 2
נערים דרום, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל קרית אונו 2 35-51
09/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו 5  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2
ילדים ז מרכז, מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 5 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 26-31
09/11/2019
14:45
14:45 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
ילדים ז מרכז, מחזור 3
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 19-26
09/11/2019
13:00
13:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' דן, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 הפועל קרית אונו 3 35-15
09/11/2019
12:00
12:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז', מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 א.ס. רמת השרון 9-11
09/11/2019
14:00
14:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי "הארזים" ר"ג
ילדות ח', מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי "הארזים" ר"ג 29-15
10/11/2019
20:30
20:30 קרית אונו/א.ס.סביון  נגד  מכבי רעננה
לאומית גברים, מחזור 3
אולם חדש סביון קרית אונו/א.ס.סביון מכבי רעננה 24-37
11/11/2019
19:30
19:30 א.כ. נס-ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 7
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל קרית אונו 23-29
13/11/2019
19:00
19:00 הפועל קרית אונו/סביון 4  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה 2
ילדים ז' דן, מחזור 1
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 4 מכבי עירוני פתח תקוה 2 18-40
13/11/2019
16:30
16:30 עירוני רחובות 2  נגד  הפועל קרית אונו 5
ילדים ז מרכז, מחזור 2
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 הפועל קרית אונו 5 17-51
14/11/2019
19:30
19:30 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 8
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי דימונה 25-36
14/11/2019
21:15
21:15 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ.חולון
לאומית נשים, מחזור 7
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ.חולון 31-19
16/11/2019
19:00
19:00 הפועל קרית אונו  נגד  עירוני רחובות
נוער עלית, מחזור 6
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו עירוני רחובות 25-25
16/11/2019
11:30
11:30 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדים ז מרכז, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל ראשון לציון 35-29
16/11/2019
14:30
14:30 מכבי נצרת  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ז צפון, מחזור 4
מרכז פיס נצרת מכבי נצרת הפועל קרית אונו 2 53-10
16/11/2019
13:30
13:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח', מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל ראשון לציון 25-20
16/11/2019
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  הפועל ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 הפועל ראשון לציון 2 16-24
16/11/2019
15:30
15:30 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל ערד
ילדות ז', מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל ערד 17-16
17/11/2019
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  קרית אונו/א.ס.סביון
לאומית גברים, מחזור 4
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב קרית אונו/א.ס.סביון 31-27
18/11/2019
18:00
18:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  הפועל קרית אונו
נערים צפון, מחזור 4
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה הפועל קרית אונו 39-23
18/11/2019
17:30
17:30 מ.כ. חולון 2  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז', מחזור 2
מגרש פתוח קציר מ.כ. חולון 2 הפועל קרית אונו 15-9
19/11/2019
21:00
21:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 4
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 2 א.ס. רמת השרון 2 37-19
21/11/2019
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל נתניה
ארצית צפון, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל נתניה 0-0
21/11/2019
21:00
21:00 מכביICL ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
לאומית נשים, מחזור 2
אולם עירוני גן נחום ראשל"צ מכביICL ראשון לציון הפועל קרית אונו 18-35
23/11/2019
19:30
19:30 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
נוער עלית, מחזור 7
רביבים ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון הפועל קרית אונו 0-0
23/11/2019
18:15
18:15 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה
נערים צפון, מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 0-0
23/11/2019
10:00
10:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  עירוני רחובות 2
ילדים ח מרכז, מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 עירוני רחובות 2 0-0
23/11/2019
14:30
14:30 בני הרצליה  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל קרית אונו 0-0
23/11/2019
15:30
15:30 מכבי ראשון לציון 3  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' דן, מחזור 5
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 הפועל קרית אונו 3 0-0
23/11/2019
09:30
09:30 הפועל קרית אונו/סביון 4  נגד  מכבי תל אביב 2
ילדים ז' דן, מחזור 5
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 4 מכבי תל אביב 2 0-0
23/11/2019
13:00
13:00 מ.כ. יניב חולון  נגד  הפועל קרית אונו
ילדים ז מרכז, מחזור 5
מגרש פתוח קציר מ.כ. יניב חולון הפועל קרית אונו 0-0
23/11/2019
12:00
12:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 בני הרצליה 0-0
24/11/2019
17:30
17:30 א.כ. נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ז', מחזור 3
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה הפועל קרית אונו 2 0-0
24/11/2019
17:45
17:45 עירוני רחובות  נגד  הפועל קרית אונו 2
נערים דרום, מחזור 5
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל קרית אונו 2 0-0
25/11/2019
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 9
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל קרית אונו 0-0
26/11/2019
21:00
21:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 הפועל קרית אונו 2 0-0
26/11/2019
21:15
21:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
ארצית צפון, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן הפועל קרית אונו/סביון 2 0-0
27/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו 5  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ז מרכז, מחזור 5
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 5 א.ס. רמת השרון 2 0-0
28/11/2019
17:45
17:45 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס ציונה
נערות י', מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס ציונה 0-0
29/11/2019
15:45
15:45 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 10
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון הפועל קרית אונו 0-0
29/11/2019
14:30
14:30 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו 2
נערים דרום, מחזור 1
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל קרית אונו 2 0-0
30/11/2019
12:30
12:30 מכבי ראשון לציון 2  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז', מחזור 4
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 הפועל קרית אונו 0-0
30/11/2019
14:00
14:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ח', מחזור 1
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל קרית אונו 2 0-0
30/11/2019
17:30
17:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז', מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
30/11/2019
16:00
16:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  בני הרצליה
ילדות ח', מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 בני הרצליה 0-0
01/12/2019
20:30
20:30 קרית אונו/א.ס.סביון  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
לאומית גברים, מחזור 5
אולם חדש סביון קרית אונו/א.ס.סביון מכבי עירוני פתח תקוה 0-0
01/12/2019
18:30
18:30 הפועל קרית אונו  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים צפון, מחזור 1
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.מ. מוצקין 0-0
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב