איגוד הכדוריד

המשחק הבא

א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
17/04/2021
17:00, יום ש'
אולם אורנים רמה"ש
עירוני רחובות
עירוני רחובות

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
1 אברוך בן - שוער 18/10/2004
1 ארד עמית - מקשר 13/12/2004
1 גלינקא עמית - שוער 16/11/2002
1 דובר יהלי - פינה 06/12/2004
1 וייס איתי - מקשר 09/12/2004
1 יעקב עומר - שוער 26/05/2005
1 כפולר איתמר - מרכז 01/02/2005
1 לוין הראל - פינה 26/10/2005
1 מסד שי - פינה 14/01/2005
1 פלטי רון - שוער 28/05/2005
1 קלוט עומר - מרכז 27/04/2005
1 רביב יונתן - שוער 09/02/2002
1 רודנאי עידו - מקשר 04/05/2005
1 רפפורט עומרי - מרכז 28/10/2004
3 טסה טל - פיבוט 20/01/2003
4 שטיינר יהלי - פינה 06/08/2003
5 לפיד סער - פינה 05/01/2004
6 בן חורין גל - פינה 18/07/2004
7 לוסטרניק אורי - מרכז 24/10/2003
8 נחמני אוראל - מרכז 05/12/2002
9 טוריסקי עילי - פיבוט 11/08/2004
10 פרידור בן - מקשר 06/03/2003
12 פלג דניאל - שוער 22/08/2003
13 שיינפלד איתי - פינה 27/07/2003
15 סימן טוב יהונתן - מקשר 15/03/2004
18 יהודה איתי - מקשר 13/03/2005
19 מצליח אורי - פיבוט 22/10/2004
22 להט תמיר - מקשר 05/02/2004
23 זמר ינון - פינה 06/11/2003
24 ליברטי מייקל - מקשר 09/05/2004
27 רז עדי - מרכז 10/11/2004
55 שגיא אדם - מקשר 05/05/2004
88 אלגרנטי איתן - מרכז 07/09/2003

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
21/11/2020, יום ש'
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער צפון , מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 21-33
28/11/2020, יום ש'
17:30
17:30 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער צפון , מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 26-21
05/12/2020, יום ש'
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער צפון , מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 28-32
26/12/2020, יום ש'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער צפון , מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ראשון לציון 29-29
13/03/2021, יום ש'
13:30
13:30 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער צפון , מחזור 7
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 32-30
24/03/2021, יום ד'
19:15
19:15 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער צפון , מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 24-33
06/04/2021, יום ג'
20:00
20:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
נוער צפון , מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי עירוני פתח תקוה 0-12
10/04/2021, יום ש'
17:30
17:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער צפון , מחזור 9
אולם עלית אונ' ת"א אס"א "חיליק" תל אביב א.ס. רמת השרון 31-30
17/04/2021, יום ש'
17:00
17:00 א.ס. רמת השרון  נגד  עירוני רחובות
נוער עלית, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון עירוני רחובות 0-0
24/04/2021, יום ש'
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 2
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.ס. רמת השרון 0-0
08/05/2021, יום ש'
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער עלית, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ראשון לציון 2 0-0
15/05/2021, יום ש'
19:30
19:30 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 4
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה א.ס. רמת השרון 0-0
22/05/2021, יום ש'
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם אורנים רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn