איגוד הכדוריד

המשחק הבא

א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
02/11/2019
19:00
אולם אורנים רמה"ש
הפועל ראשון לציון
הפועל ראשון לציון

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 מרום אוהד שוער 17/12/2001
3 שטיינר יהלי פינה 06/08/2003
5 שגיא אדם פיבוט 05/05/2004
7 לוסטרניק אורי מרכז 24/10/2003
8 נחמני אוראל מרכז 05/12/2002
10 רביב יונתן מרכז 09/02/2002
11 פרנקל שועלי בר פינה 01/07/2002
12 פלג דניאל שוער 22/08/2003
12 שיטרית דרור שוער 16/09/2004
13 ליברטי מייקל מרכז 09/05/2004
13 שיינפלד איתי פינה 27/07/2003
14 דוד יואב פיבוט 23/05/2002
22 להט תמיר מקשר 05/02/2004
22 ליטווק איל פינה 23/07/2001
23 ירימי גיא מקשר 03/01/2002
35 אליאב ליעם מרכז 27/02/2003
55 טסה טל פיבוט 20/01/2003
77 זמר ינון פינה 06/11/2003
88 אלגרנטי איתן מרכז 07/09/2003

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
28/09/2019
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער עלית, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 31-38
05/10/2019
20:00
20:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
נוער עלית, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 30-27
12/10/2019
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 3
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב א.ס. רמת השרון 25-23
02/11/2019
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ראשון לציון 0-0
09/11/2019
15:00
15:00 עירוני רחובות  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 5
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.ס. רמת השרון 0-0
16/11/2019
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי אידן ראשון לציון 0-0
23/11/2019
18:45
18:45 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 7
צימרמן החדש א.כ. עידו נס ציונה א.ס. רמת השרון 0-0
07/12/2019
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל אשדוד 0-0
14/12/2019
16:00
16:00 מ.כ. חולון  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 9
אולם קציר מ.כ. חולון א.ס. רמת השרון 0-0
21/12/2019
16:00
16:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 10
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.ס. רמת השרון 0-0
04/01/2020
18:00
18:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 11
קרית אונו חדש הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 0-0
11/01/2020
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
נוער עלית, מחזור 12
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 0-0
18/01/2020
16:00
16:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 13
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון א.ס. רמת השרון 0-0
01/02/2020
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  עירוני רחובות
נוער עלית, מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון עירוני רחובות 0-0
22/02/2020
19:00
19:00 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 15
רביבים ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון א.ס. רמת השרון 0-0
07/03/2020
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית, מחזור 16
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון א.כ. עידו נס ציונה 0-0
14/03/2020
17:00
17:00 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 17
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.ס. רמת השרון 0-0
21/03/2020
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית, מחזור 18
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם אורנים רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב