איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
1 סולימן שקד - שוער 01/07/1997
2 כהן נדב - פינה 18/10/2002
3 אבנעים אייל - פיבוט 25/09/2003
4 שטח אורי - פינה 14/10/1998
5 נדלר עמרי - מקשר 24/03/2001
6 אהרוני שליו - פינה 06/02/2001
8 אהרונוביץ טל - מקשר 07/04/1990
9 פרלוב דין - פינה 16/10/1996
11 אלפרינק תומר - פינה 28/07/2003
12 קפלן ליאור - שוער 08/01/1996
14 אליהו גילעד - מקשר 04/03/2004
15 אדירים נדב - מרכז 04/10/1999
16 כהן איתי - מקשר 28/12/2000
17 צפריר אופק - פינה 09/12/2001
19 גולץ מתן - מרכז 10/01/1994
20 ניב-חייט נעם - פינה 26/12/2000
24 סולימה סרגיי - מקשר 23/08/1987
26 מאסטר סאבו - מרכז 02/03/1990
32 מורחוב שון - שוער 05/04/2004
63 יצחק עוז - שוער 14/03/1998
77 סלבדור טדי - פיבוט 06/07/2002
89 סאפונביץ סטפן - פיבוט 24/10/1996

בעלי תפקידים

גיל סגל
מאמן: גיל סגל
ודים וולישו
מאמן: ודים וולישו
מוטי ולוסקו
מנהל קבוצה: מוטי ולוסקו

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
13/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 עירוני רחובות  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 1
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות בני הרצליה 33-31
16/11/2020, יום ב'
20:30
20:30 מ.כ. יובלים חולון  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 2
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון עירוני רחובות 29-33
27/11/2020, יום ו'
14:00
14:00 עירוני רחובות  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 4
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מ.כ. באר שבע 26-25
30/11/2020, יום ב'
20:45
20:45 מכבי תל אביב  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 5
אולם תיכונט מכבי תל אביב עירוני רחובות 32-34
04/12/2020, יום ו'
14:00
14:00 עירוני רחובות  נגד  מכבי ראשון לציון
WINNER, מחזור 6
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי ראשון לציון 31-28
11/12/2020, יום ו'
14:30
14:30 הפועל קרית אונו  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 7
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו עירוני רחובות 33-34
14/12/2020, יום ב'
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 8
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.ס. SGS רמת השרון 32-30
18/12/2020, יום ו'
14:00
14:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 9
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה עירוני רחובות 31-33
22/12/2020, יום ג'
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 10
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי דימונה 29-27
28/12/2020, יום ב'
20:00
20:00 הפועל אשדוד  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 11
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד עירוני רחובות 28-36
08/02/2021, יום ב'
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 12
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי אבישי קרית מוצקין 31-30
12/02/2021, יום ו'
14:00
14:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 13
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון עירוני רחובות 26-36
26/02/2021, יום ו'
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  עירוני רחובות
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 2
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע עירוני רחובות 27-24
01/03/2021, יום ב'
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  עירוני רחובות
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 3
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין עירוני רחובות 34-28
18/03/2021, יום ה'
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  עירוני רחובות
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 4
נעם חיים דימונה מכבי דימונה עירוני רחובות 30-34
22/03/2021, יום ב'
20:15
20:15 מכבי ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
גביע המדינה WINNER, שמינית גמר
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון עירוני רחובות 25-33
29/03/2021, יום ב'
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 1
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל קרית אונו 33-31
01/04/2021, יום ה'
20:00
20:00 עירוני רחובות  נגד  מכבי תל אביב
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 5
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי תל אביב 36-29
12/04/2021, יום ב'
20:00
20:00 עירוני רחובות  נגד  א.כ. נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 7
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.כ. נס-ציונה 33-32
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
היכל הספורט רחובות
כתובת האולם: חנה אברך 25 פינת כהןיצחק 2, רחובות


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn