איגוד הכדוריד

המשחק הבא

הפועל  אשדוד
הפועל אשדוד
22/11/2019
15:00
אולם מקיף ט'
מ.כ. יובלים חולון
מ.כ. יובלים חולון

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 סטויקוביץ טומיסלב שוער 27/07/1985
5 ביטרמן ישראל מרכז 23/08/1990
8 אקסברוד לו פינה 04/02/2001
11 בטרמן יוסי פיבוט 10/03/1993
11 לוי ניב מקשר 08/06/1993
12 ריבקין שון שוער 16/10/2000
13 בן-גוזי אסף פינה 24/09/1998
14 אורן ברגיל שוער 03/12/1996
15 הרשקוביץ שי פיבוט 19/06/1993
17 קושמרו עמרי מקשר 29/12/1994
18 הרשקוביץ טל פינה 12/08/1992
19 רחוב יבגני פינה 14/10/1998
20 כץ יובל פינה 26/11/1993
32 סויסה איתי מרכז 30/05/2001
34 כהן מתנאל מרכז 05/02/2000
89 langhans gabor מקשר 10/04/1989
90 ישראל עמית מקשר 30/11/1999

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
20/09/2019
16:00
16:00 הפועל אשדוד  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל קרית אונו 30-33
27/09/2019
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אשדוד 26-25
11/10/2019
15:30
15:30 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. באר שבע 20-23
01/11/2019
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל אשדוד 26-23
08/11/2019
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי סרוגו ראשון לציון
WINNER, מחזור 6
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי סרוגו ראשון לציון 22-30
11/11/2019
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 7
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אשדוד 34-30
15/11/2019
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 8
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד בני הרצליה 19-32
22/11/2019
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מ.כ. יובלים חולון 0-0
25/11/2019
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 9
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל אשדוד 0-0
28/11/2019
20:00
20:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 10
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי דימונה 0-0
20/12/2019
16:00
16:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 11
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל אשדוד 0-0
24/01/2020
16:00
16:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 12
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל אשדוד 0-0
31/01/2020
15:30
15:30 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 13
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 0-0
07/02/2020
15:45
15:45 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 14
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון הפועל אשדוד 0-0
12/02/2020
20:00
20:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 15
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל אשדוד 0-0
21/02/2020
15:30
15:30 הפועל אשדוד  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 16
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
28/02/2020
16:00
16:00 מכבי סרוגו ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 17
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי סרוגו ראשון לציון הפועל אשדוד 0-0
02/03/2020
20:00
20:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 18
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי אבישי קרית מוצקין 0-0
06/03/2020
16:00
16:00 בני הרצליה  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 19
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל אשדוד 0-0
13/03/2020
15:30
15:30 הפועל אשדוד  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 20
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.כ. נס-ציונה 0-0
19/03/2020
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 21
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל אשדוד 0-0
27/03/2020
16:00
16:00 הפועל אשדוד  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 22
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד עירוני רחובות 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם מקיף ט'
כתובת האולם: שבט ראובן 2, אשדוד


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב