איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 גורובטשוק סטניסלב שוער 16/04/1988
1 דהן גל שוער 27/04/1998
1 כהן איתמר שוער 29/09/1988
2 סוכוליצקי אסף מרכז 06/02/2004
3 ז'אן אראל פינה 03/08/2004
3 רש-ארמן תומר פינה 20/10/2004
4 מוסיינקו איליה פינה 06/01/1998
4 רחמים אגם פינה 13/05/2004
5 ליבוב תום פינה 26/01/2002
5 מצקי אלירן מקשר 05/01/1990
7 דהן איתמר מקשר 18/03/1999
8 נוף דן פיבוט 04/05/2000
10 זהבי ניתן מקשר 01/06/2000
10 סחייק בן מרכז 25/02/2004
11 טורקניץ איתי מרכז 02/01/2000
12 אשר שי פיבוט 12/01/2001
12 בן-חיים איתי פיבוט 20/03/1997
12 כזום רועי מקשר 23/01/1998
14 חזן שלו פיבוט 20/04/2004
15 בילקר אסף מקשר 19/04/1998
15 דוידוב אייל פינה 06/04/2004
16 שהרבני ליאור שוער 25/03/2004
17 רויטר ערן פינה 06/11/1988
18 וולף יהונתן פיבוט 13/01/2004
19 סוסנה נועם מקשר 24/03/2004
21 בלנגה עידו פיבוט 01/10/1999
23 ישי רועי פינה 28/07/2004
24 שוורץ נדב פינה 09/08/2004
27 איליוכין טל שוער 24/01/2000
29 מור תומר מקשר 08/09/2004
34 טסקוביץ דאבור מקשר 16/01/1986
73 יטקובסקי ירדן פיבוט 13/06/1998
83 אני אובינה מקשר 26/03/1994
88 גונזלס כספי סול מרכז 28/11/2002
94 סימון אופיר פינה 12/11/2001

בעלי תפקידים

ארי קוט
מנהל קבוצה: ארי קוט
סיגל אלמוג
מנהל קבוצה: סיגל אלמוג
רועי סאסי
מאמן: רועי סאסי

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
13/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 1
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי אבישי קרית מוצקין 29-26
16/11/2020, יום ב'
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 2
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי תל אביב 23-37
20/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 3
אולם תיכונט מכבי תל אביב בני הרצליה 37-34
27/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 4
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון מכבי תל אביב 23-32
30/11/2020, יום ב'
20:45
20:45 מכבי תל אביב  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 5
אולם תיכונט מכבי תל אביב עירוני רחובות 32-34
04/12/2020, יום ו'
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 6
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי תל אביב 29-29
14/12/2020, יום ב'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי ראשון לציון
WINNER, מחזור 8
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי ראשון לציון 32-25
18/12/2020, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 9
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי תל אביב 30-29
23/12/2020, יום ד'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 10
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.ס. SGS רמת השרון 34-27
27/12/2020, יום א'
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 11
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי תל אביב 28-34
15/02/2021, יום ב'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 12
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי דימונה 25-22
18/02/2021, יום ה'
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 13
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי תל אביב 26-35
22/02/2021, יום ב'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מ.כ. באר שבע
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 1
אולם תיכונט מכבי תל אביב מ.כ. באר שבע 26-34
26/02/2021, יום ו'
15:00
15:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  מכבי תל אביב
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 2
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מכבי תל אביב 33-34
01/03/2021, יום ב'
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  מכבי תל אביב
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 3
נעם חיים דימונה מכבי דימונה מכבי תל אביב 33-29
22/03/2021, יום ב'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
גביע המדינה WINNER, שמינית גמר
אולם תיכונט מכבי תל אביב מכבי אבישי קרית מוצקין 26-28
26/03/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי תל אביב
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד מכבי תל אביב 23-27
01/04/2021, יום ה'
20:00
20:00 עירוני רחובות  נגד  מכבי תל אביב
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 5
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מכבי תל אביב 36-29
09/04/2021, יום ו'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  א.כ. נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 6
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.כ. נס-ציונה 26-24
12/04/2021, יום ב'
20:00
20:00 מכבי תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 7
אולם תיכונט מכבי תל אביב הפועל קרית אונו 35-32
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם תיכונט
כתובת האולם: שושנה פרסיץ 3, תל אביב


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn