איגוד הכדוריד

המשחק הבא

הפועל קרית אונו/סביון 2
הפועל קרית אונו/סביון 2
31/05/2022
21:00, יום ג'
אולם חדש קרית אונו
מכבי ארזים רמת גן
מכבי ארזים רמת גן

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 קורן ליאב שוער 27/09/1985
2 אנגל ניר פינה 15/10/1986
3 באום עומרי פינה 09/06/1998
4 יוסף יואב מקשר 25/09/1997
5 עובדיה טל מקשר 19/03/1989
7 שבו רועי מקשר 08/08/1988
9 מתנה שחר מרכז 29/12/2002
10 ארזי ניר מרכז 03/02/1998
12 שקולניק אילון מקשר 03/07/1992
14 ברקי נימרוד מקשר 06/11/1998
15 סעדון שי פינה 08/03/1999
16 מזמר דור דוד שוער 08/12/1993
20 יוסף עמית פיבוט 09/07/1998
23 מורגולב איליה פינה 25/12/1982
80 אגובל ליאור מרכז 02/07/1996
88 צמח דניאל פינה 08/09/2001

בעלי תפקידים

דן אביב
מאמן: דן אביב

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
19/10/2021, יום ג'
21:15
21:15 מכבי עוזר פתח תקוה  נגד  מכבי ארזים רמת גן
ארצית צפון, מחזור 1
אולם עירוני פ"ת מכבי עוזר פתח תקוה מכבי ארזים רמת גן 31-21
02/11/2021, יום ג'
20:30
20:30 מכבי ארזים רמת גן  נגד  אס"א טכניון חיפה
ארצית צפון, מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן אס"א טכניון חיפה 31-24
16/11/2021, יום ג'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי ארזים רמת גן
ארצית צפון, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי ארזים רמת גן 37-28
28/11/2021, יום א'
20:15
20:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  א.ס. רמת השרון 2
גביע המדינה ע"ש ברנר, שמינית גמר
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן א.ס. רמת השרון 2 31-29
07/12/2021, יום ג'
20:15
20:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  מ.כ.נתניה
ארצית צפון, מחזור 6
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן מ.כ.נתניה 23-28
04/01/2022, יום ג'
20:15
20:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית צפון, מחזור 9
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן מכבי הולצמן הארזים 29-35
08/02/2022, יום ג'
20:30
20:30 מ.כ.נתניה  נגד  מכבי ארזים רמת גן
ארצית צפון, מחזור 13
אולם בן גוריון - נעמי שמר מ.כ.נתניה מכבי ארזים רמת גן 37-24
15/02/2022, יום ג'
20:15
20:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
ארצית צפון, מחזור 14
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן הפועל קרית אונו/סביון 2 27-29
22/02/2022, יום ג'
21:00
21:00 אס"א טכניון חיפה  נגד  מכבי ארזים רמת גן
ארצית צפון, מחזור 10
אולם חורב קרית הטכניון חיפה אס"א טכניון חיפה מכבי ארזים רמת גן 20-23
08/03/2022, יום ג'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  מכבי ארזים רמת גן
ארצית צפון, מחזור 7
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 2 מכבי ארזים רמת גן 36-38
13/03/2022, יום א'
20:15
20:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  מכבי ארזים רמת גן
ארצית צפון, מחזור 2
אולם אוהל שם מכבי הולצמן הארזים מכבי ארזים רמת גן 27-27
22/03/2022, יום ג'
20:15
20:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  מכבי עוזר פתח תקוה
ארצית צפון, מחזור 8
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן מכבי עוזר פתח תקוה 29-29
29/03/2022, יום ג'
20:15
20:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 11
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן הפועל קרית אונו 2 20-22
26/04/2022, יום ג'
20:15
20:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  מכבי עוזר פתח תקוה
ארצית צפון, מחזור 16
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן מכבי עוזר פתח תקוה 31-30
10/05/2022, יום ג'
20:15
20:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  הפועל קרית אונו 2
ארצית צפון, מחזור 14
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן הפועל קרית אונו 2 19-31
31/05/2022, יום ג'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  מכבי ארזים רמת גן
ארצית צפון, מחזור 17
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו/סביון 2 מכבי ארזים רמת גן 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם אוהל שם
כתובת האולם: רוקח 118, רמת גן


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn