איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 ליבגוט טולי שוער 06/02/1970
3 ביטון נדב פינה 29/03/1995
4 גואטה אורי מרכז 22/12/1988
5 דן אמיר פינה 04/07/1992
6 karanovic luka מקשר 09/05/1998
7 גל עמית מקשר 11/08/1992
9 גרונדמן שחר מרכז 10/12/2003
10 ליבגוט רועי - 15/08/2002
11 קפון אלעד פיבוט 11/05/1989
12 לוזון עמוס שוער 02/11/2003
15 ויזל איתי פיבוט 24/01/1999
16 אלימלך משה שוער 15/01/1992
17 חרפק גיל פיבוט 07/06/1988
23 גבע אופק מקשר 05/03/1999
24 אשואל אייל פינה 20/07/2001
27 מנובה בר מקשר 27/11/2003
38 קאסומוביץ' טאריק מקשר 08/08/1992
41 קאזיק ג'וסף מרכז 26/08/1991
77 ויינגר רון פינה 08/01/2002
88 מדינה נבו מקשר 20/10/2003
91 רוזנפלד תום מקשר 12/11/2002
98 אירוביץ פיליפ פינה 30/05/2001

בעלי תפקידים

גלעד מאור
מאמן: גלעד מאור
ראובן ברק
פיזיותרפיסט: ראובן ברק
רן זלביגר
מנהל קבוצה: רן זלביגר

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
14/09/2020, יום ב'
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית א', מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל קרית אונו 29-30
13/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 1
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי דימונה 26-35
16/11/2020, יום ב'
20:00
20:00 הפועל אשדוד  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 2
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל קרית אונו 25-29
20/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 3
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי אבישי קרית מוצקין 23-29
27/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 4
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל קרית אונו 29-30
30/11/2020, יום ב'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו בני הרצליה 30-30
04/12/2020, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 6
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון הפועל קרית אונו 32-35
11/12/2020, יום ו'
14:30
14:30 הפועל קרית אונו  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 7
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו עירוני רחובות 33-34
14/12/2020, יום ב'
20:00
20:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 8
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל קרית אונו 32-32
18/12/2020, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 9
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי תל אביב 30-29
23/12/2020, יום ד'
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 10
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל קרית אונו 26-35
08/02/2021, יום ב'
20:00
20:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 12
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. SGS רמת השרון 36-25
24/02/2021, יום ד'
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 13
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל קרית אונו 27-28
27/02/2021, יום ש'
18:45
18:45 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס-ציונה 26-28
19/03/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ. באר שבע
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ. באר שבע 23-34
22/03/2021, יום ב'
19:30
19:30 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל קרית אונו
גביע המדינה WINNER, שמינית גמר
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל קרית אונו 41-25
26/03/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 32-29
29/03/2021, יום ב'
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 1
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות הפועל קרית אונו 33-31
01/04/2021, יום ה'
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 5
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל קרית אונו 33-29
09/04/2021, יום ו'
15:00
15:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 6
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל קרית אונו 25-28
12/04/2021, יום ב'
20:00
20:00 מכבי תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 7
אולם תיכונט מכבי תל אביב הפועל קרית אונו 35-32
16/04/2021, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
רבע גמר פלייאוף 2-7, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל קרית אונו 22-26
19/04/2021, יום ב'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
רבע גמר פלייאוף 2-7, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. SGS רמת השרון 27-27
22/04/2021, יום ה'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
רבע גמר פלייאוף 2-7, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל קרית אונו 26-28
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם חדש קרית אונו
כתובת האולם: רפאל איתן 6, קרית אונו


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn