איגוד הכדוריד

המשחק הבא

א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
01/06/2021
17:00, יום ג'
אולם אורנים רמה"ש
מכבי בית"ר  ארזים ר"ג
מכבי בית"ר ארזים ר"ג

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
1 גולדברג עומר - מקשר 20/01/2008
1 שטאובר ליבי - פינה 16/08/2008
3 דוד רומי - מקשר 11/01/2008
5 יוסף שירה רחל - פינה 15/05/2008
6 אמאיו אמלין - שוער 17/07/2008
7 סקורניק ליאן - פיבוט 07/01/2008
10 זלבסקי נויה - פיבוט 03/11/2008
10 מזרחי אגת - מרכז 26/08/2008
11 זיו מיקה - מקשר 01/01/2009
12 גיל איה - מרכז 12/08/2008
13 אברגיל ליה - מרכז 19/08/2008
15 בוקובזה ליהי - פינה 06/09/2008
24 גואטה תמר - מקשר 13/09/2008

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
05/12/2020, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה 2
ילדות ז צפון, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 2 18-16
23/12/2020, יום ד'
17:45
17:45 הפועל קרית אונו 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 א.ס. רמת השרון 20-12
26/12/2020, יום ש'
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 17-17
06/03/2021, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה 2
ילדות ז צפון, מחזור 11
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 2 15-11
13/03/2021, יום ש'
17:45
17:45 הפועל קרית אונו 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 12
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 2 א.ס. רמת השרון 21-10
10/04/2021, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
ילדות ז צפון, מחזור 13
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 14-14
01/05/2021, יום ש'
12:00
12:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז צפון, מחזור 15
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 9-22
29/05/2021, יום ש'
15:30
15:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 5
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 27-18
01/06/2021, יום ג'
17:00
17:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז צפון, מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
05/06/2021, יום ש'
11:00
11:00 בני הרצליה 2  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 6
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 א.ס. רמת השרון 15-13
06/06/2021, יום א'
18:00
18:00 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 8
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב א.ס. רמת השרון 15-14
12/06/2021, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ז צפון, מחזור 7
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 2 0-12
19/06/2021, יום ש'
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
ילדות ז צפון, מחזור 10
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 15-24
23/06/2021, יום ד'
15:45
15:45 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ז צפון, מחזור 9
אולם אוהל שם מכבי בית"ר ארזים ר"ג א.ס. רמת השרון 13-10
24/06/2021, יום ה'
16:30
16:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדות ז צפון, מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי בית"ר ארזים ר"ג 11-20
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם אורנים רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn