איגוד הכדוריד

המשחק הבא

א.ס. רמת השרון 2
א.ס. רמת השרון 2
17/02/2020
21:00
אולם אורנים רמה"ש
מכבי ראשון לציון 3
מכבי ראשון לציון 3

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 טסה טל פיבוט 20/01/2003
1 מרום אוהד שוער 17/12/2001
1 פרץ אביב מקשר 10/05/1993
3 שטיינר יהלי פינה 06/08/2003
6 הרדוף-יפה גיא מרכז 03/04/1999
7 לוסטרניק אורי פינה 24/10/2003
8 נחמני אוראל מרכז 05/12/2002
10 רביב יונתן מרכז 09/02/2002
11 פרנקל שועלי בר פינה 01/07/2002
12 פלג דניאל שוער 22/08/2003
13 שיינפלד איתי פינה 27/07/2003
14 דוד יואב פיבוט 23/05/2002
15 ירימי גיא מקשר 03/01/2002
18 כהן גיא מרכז 04/08/1996
22 יהודה טל פינה 02/07/1996
22 ליטווק איל פינה 23/07/2001
23 חסידים איתי מקשר 04/12/2000
24 ורדי יותם פינה 02/01/2003
35 אליאב ליעם מרכז 27/02/2003
77 זמר ינון פינה 06/11/2003
77 קוריאט איתי פינה 07/08/1998
88 אלגרנטי איתן מרכז 07/09/2003

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
05/11/2019
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 2
אולם גולדה פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 א.ס. רמת השרון 2 35-16
12/11/2019
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  אס"א טכניון חיפה
ארצית צפון, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 אס"א טכניון חיפה 27-32
19/11/2019
21:00
21:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 4
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 2 א.ס. רמת השרון 2 37-19
03/12/2019
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי עוזר פתח תקוה 2
ארצית צפון, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי עוזר פתח תקוה 2 30-41
12/12/2019
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 6
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 א.ס. רמת השרון 2 32-16
17/12/2019
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי הקרייתים
ארצית צפון, מחזור 7
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי הקרייתים 27-29
23/12/2019
21:15
21:15 מכבי ראשון לציון 3  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 8
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 א.ס. רמת השרון 2 25-21
31/12/2019
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל נתניה
ארצית צפון, מחזור 9
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל נתניה 28-36
14/01/2020
21:15
21:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 1
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן א.ס. רמת השרון 2 30-31
04/02/2020
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי הקרייתים
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי הקרייתים 26-30
11/02/2020
21:15
21:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  א.ס. רמת השרון 2
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן א.ס. רמת השרון 2 30-27
17/02/2020
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי ראשון לציון 3
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 4
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי ראשון לציון 3 0-0
25/02/2020
20:30
20:30 הפועל נתניה  נגד  א.ס. רמת השרון 2
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 5
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה א.ס. רמת השרון 2 0-0
10/03/2020
21:15
21:15 מכבי הקרייתים  נגד  א.ס. רמת השרון 2
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 7
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים א.ס. רמת השרון 2 0-0
15/03/2020
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי ארזים רמת גן
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי ארזים רמת גן 0-0
31/03/2020
21:00
21:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  א.ס. רמת השרון 2
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 9
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 א.ס. רמת השרון 2 0-0
07/04/2020
21:00
21:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל נתניה
פלייאוף עליון ארצית צפון , מחזור 10
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל נתניה 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם אורנים רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב