איגוד הכדוריד

המשחק הבא

א.ס. רמת השרון 3
א.ס. רמת השרון 3
14/12/2019
09:00
אולם אורנים רמה"ש
א.כ נס ציונה 2
א.כ נס ציונה 2

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
3 גולדשטיין עמרי מקשר 30/09/2008
4 רוזטל דולב פינה 14/01/2008
5 תם איתי פינה 12/03/2008
8 ברוך נדב מקשר 08/06/2008
9 רפפורט עומר פינה 06/07/2008
10 גלעדי אלון מרכז 07/06/2008
11 טל יהלי מקשר 26/05/2008
15 זגורי יהונתן מרכז 02/12/2008
16 פלד עמית מקשר 16/02/2008
17 פמיליה בר פינה 19/02/2008
19 מרק רום מקשר 10/05/2008
23 עמית נדב פיבוט 20/12/2007
24 שמחוני רותם מרכז 29/05/2008
33 אפוד רותם פינה 16/07/2008
98 פורמן גל שוער 18/03/2008

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
26/10/2019
17:00
17:00 מכבי ראשון לציון 2  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 1
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 א.ס. רמת השרון 3 30-9
02/11/2019
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  הפועל ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 הפועל ראשון לציון 2 24-23
09/11/2019
10:00
10:00 מכבי ראשון לציון 3  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 3
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 3 א.ס. רמת השרון 3 50-18
14/12/2019
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  א.כ נס ציונה 2
ילדים ז' דן, מחזור 7
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 א.כ נס ציונה 2 0-0
19/12/2019
18:00
18:00 הפועל פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 8
אולם עירוני פ"ת הפועל פתח תקוה א.ס. רמת השרון 3 0-0
28/12/2019
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה 2
ילדים ז' דן, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 מכבי עירוני פתח תקוה 2 0-0
04/01/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  מכבי תל אביב 2
ילדים ז' דן, מחזור 9
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 מכבי תל אביב 2 0-0
11/01/2020
10:00
10:00 מכבי רעננה 2  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 10
אולם תיכון אביב מכבי רעננה 2 א.ס. רמת השרון 3 0-0
18/01/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 4
ילדים ז' דן, מחזור 11
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 הפועל קרית אונו/סביון 4 0-0
01/02/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ילדים ז' דן, מחזור 12
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 מכבי ראשון לציון 2 0-0
08/02/2020
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 13
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 א.ס. רמת השרון 3 0-0
15/02/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  מכבי ראשון לציון 3
ילדים ז' דן, מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 מכבי ראשון לציון 3 0-0
24/02/2020
17:00
17:00 מכבי עירוני פתח תקוה 2  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 16
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה 2 א.ס. רמת השרון 3 0-0
14/03/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  הפועל קרית אונו 3
ילדים ז' דן, מחזור 17
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 הפועל קרית אונו 3 0-0
21/03/2020
14:00
14:00 הפועל קרית אונו 3  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 6
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו 3 א.ס. רמת השרון 3 0-0
28/03/2020
09:00
09:00 א.כ נס ציונה 2  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 18
צימרמן החדש א.כ נס ציונה 2 א.ס. רמת השרון 3 0-0
18/04/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  הפועל פתח תקוה
ילדים ז' דן, מחזור 19
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 הפועל פתח תקוה 0-0
25/04/2020
10:00
10:00 מכבי תל אביב 2  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 20
אולם תיכונט מכבי תל אביב 2 א.ס. רמת השרון 3 0-0
09/05/2020
09:00
09:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  מכבי רעננה 2
ילדים ז' דן, מחזור 21
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 מכבי רעננה 2 0-0
16/05/2020
10:00
10:00 הפועל קרית אונו/סביון 4  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז' דן, מחזור 22
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 4 א.ס. רמת השרון 3 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם אורנים רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב