איגוד הכדוריד

המשחק הבא

מכבי מנדל פתח תקוה 3
מכבי מנדל פתח תקוה 3
18/02/2020
21:15, יום ג'
אולם עירוני פ"ת
אס"א טכניון חיפה
אס"א טכניון חיפה

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
1 אלטרוביץ רן - פינה 11/02/2001
1 ברוך מתן - שוער 13/08/2003
1 ברורמן דור - מקשר 07/11/1999
1 זגורי עידו - מרכז 26/07/2001
1 חלילי מאור - מקשר 13/11/2002
1 כלף איל - מרכז 19/06/2003
1 משעלי דור - מקשר 02/03/2003
1 ציפמן בוגדן - מרכז 15/03/1992
2 עזרא איילון - פיבוט 21/06/2003
3 חטיבי ארן - מרכז 29/01/2003
12 טולצ'ינסקי אייל - שוער 30/09/1993
17 חייק נירן - פינה 24/10/1986
21 זובקוב קונסטנטין - מקשר 21/04/1992
24 פוגל אושר - מקשר 04/05/2003
33 חודדוב מתן - פיבוט 05/12/2001
51 הרוש טום - מרכז 30/08/2003
61 גולדפרב אבי - פיבוט 08/10/2003
67 כהן אדיר - פיבוט 05/08/2003
81 כהן עידן - פיבוט 26/03/2003
91 רבי גידי - פיבוט 09/08/2003

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
31/10/2019, יום ה'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
ארצית צפון, מחזור 1
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי מנדל פתח תקוה 3 27-27
05/11/2019, יום ג'
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ארצית צפון, מחזור 2
אולם גולדה פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 א.ס. רמת השרון 2 35-16
12/11/2019, יום ג'
21:15
21:15 מכבי הקרייתים  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
ארצית צפון, מחזור 3
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מכבי מנדל פתח תקוה 3 11-34
26/11/2019, יום ג'
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  אס"א טכניון חיפה
ארצית צפון, מחזור 4
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 אס"א טכניון חיפה 34-19
03/12/2019, יום ג'
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  מכבי ראשון לציון 3
ארצית צפון, מחזור 5
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 מכבי ראשון לציון 3 29-23
24/12/2019, יום ג'
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
ארצית צפון, מחזור 6
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 הפועל קרית אונו/סביון 2 39-32
07/01/2020, יום ג'
21:15
21:15 מכבי ארזים רמת גן  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
ארצית צפון, מחזור 9
אולם אוהל שם מכבי ארזים רמת גן מכבי מנדל פתח תקוה 3 17-34
14/01/2020, יום ג'
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  מכבי עוזר פתח תקוה 2
ארצית צפון, מחזור 8
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 מכבי עוזר פתח תקוה 2 28-29
28/01/2020, יום ג'
20:30
20:30 הפועל נתניה  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
ארצית צפון, מחזור 7
אולם בן גוריון - נעמי שמר הפועל נתניה מכבי מנדל פתח תקוה 3 26-32
04/02/2020, יום ג'
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  הפועל קרית אונו 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 1
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 הפועל קרית אונו 2 27-24
11/02/2020, יום ג'
21:15
21:15 מכבי עוזר פתח תקוה 2  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 2
אולם עירוני פ"ת מכבי עוזר פתח תקוה 2 מכבי מנדל פתח תקוה 3 27-33
18/02/2020, יום ג'
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  אס"א טכניון חיפה
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 3
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 אס"א טכניון חיפה 0-0
25/02/2020, יום ג'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו/סביון 2  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 4
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו/סביון 2 מכבי מנדל פתח תקוה 3 30-34
12/03/2020, יום ה'
21:00
21:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 6
אולם ציינין ק. אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי מנדל פתח תקוה 3 0-0
17/03/2020, יום ג'
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  מכבי עוזר פתח תקוה 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 7
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 מכבי עוזר פתח תקוה 2 0-0
24/03/2020, יום ג'
21:15
21:15 אס"א טכניון חיפה  נגד  מכבי מנדל פתח תקוה 3
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 8
אולם חט. ביניים ק. חיים אס"א טכניון חיפה מכבי מנדל פתח תקוה 3 0-0
31/03/2020, יום ג'
21:15
21:15 מכבי מנדל פתח תקוה 3  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
פלייאוףתחתון ארצית צפון, מחזור 9
אולם עירוני פ"ת מכבי מנדל פתח תקוה 3 הפועל קרית אונו/סביון 2 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם עירוני פ"ת
כתובת האולם: אמסטרדם 20, פתח תקוה


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב