איגוד הכדוריד

המשחק הבא

הפועל כפר מנחם
הפועל כפר מנחם
21/03/2020
18:30, יום ש'
קיבוץ כפר מנחם
מכבי הולצמן הארזים
מכבי הולצמן הארזים

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
1 בוימל רפאל - מקשר 30/12/1975
1 בן עמי אריק - מרכז 01/08/1976
1 גורן אלון - פינה 28/01/1977
1 גרבר רותם - מרכז 17/02/1987
1 גרשוביץ יואב - מקשר 22/11/1983
1 לב-רן נוה - מקשר 12/03/1987
1 מילשטיין ליעם - מקשר 01/01/2002
1 מנשה רועי - מקשר 11/12/1976
1 סמיתסון גיא - מקשר 02/12/1988
1 עוז אלון - מרכז 02/04/2002
1 צור רותם - מרכז 13/04/2002
1 קוחל איתי - מקשר 25/12/2002
1 שדה אילן - מקשר 26/01/1967
1 שור אלון - פיבוט 24/09/2003
1 שנהב מרקוס - פינה 25/06/1972
15 סטולר שגיא - פינה 20/08/1986
39 שחר שי - פינה 14/09/1969

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/11/2019, יום ש'
19:00
19:00 הפועל כפר מנחם  נגד  הפועל ערד
ארצית דרום, מחזור 2
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם הפועל ערד 34-19
19/11/2019, יום ג'
21:15
21:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  הפועל כפר מנחם
ארצית דרום, מחזור 4
אולם אוהל שם מכבי הולצמן הארזים הפועל כפר מנחם 17-31
30/11/2019, יום ש'
19:00
19:00 הפועל כפר מנחם  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ארצית דרום, מחזור 5
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם מכבי ראשון לציון 2 40-17
07/12/2019, יום ש'
18:30
18:30 מכבי דימונה 2  נגד  הפועל כפר מנחם
ארצית דרום, מחזור 3
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה 2 הפועל כפר מנחם 20-26
10/12/2019, יום ג'
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה דייגים  נגד  הפועל כפר מנחם
ארצית דרום, מחזור 6
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה דייגים הפועל כפר מנחם 23-30
14/12/2019, יום ש'
19:00
19:00 הפועל כפר מנחם  נגד  עירוני מיסדים רחובות
ארצית דרום, מחזור 7
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם עירוני מיסדים רחובות 37-14
24/12/2019, יום ג'
21:15
21:15 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  הפועל כפר מנחם
ארצית דרום, מחזור 8
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה הפועל כפר מנחם 19-42
14/01/2020, יום ג'
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה 2  נגד  הפועל כפר מנחם
ארצית דרום, מחזור 1
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה 2 הפועל כפר מנחם 20-29
25/01/2020, יום ש'
19:00
19:00 הפועל כפר מנחם  נגד  הפועל אשדוד 2
ארצית דרום, מחזור 9
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם הפועל אשדוד 2 28-10
02/02/2020, יום א'
20:30
20:30 מכבי דימונה 2  נגד  הפועל כפר מנחם
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 1
אולם הפייס דימונה מכבי דימונה 2 הפועל כפר מנחם 27-35
08/02/2020, יום ש'
18:30
18:30 הפועל כפר מנחם  נגד  מכבי דימונה 2
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 6
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם מכבי דימונה 2 0-12
16/02/2020, יום א'
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה 2  נגד  הפועל כפר מנחם
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 7
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה 2 הפועל כפר מנחם 25-34
18/02/2020, יום ג'
21:15
21:15 מכבי הולצמן הארזים  נגד  הפועל כפר מנחם
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 3
אולם אוהל שם מכבי הולצמן הארזים הפועל כפר מנחם 21-25
21/03/2020, יום ש'
18:30
18:30 הפועל כפר מנחם  נגד  מכבי הולצמן הארזים
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 8
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם מכבי הולצמן הארזים 0-0
28/03/2020, יום ש'
18:30
18:30 הפועל כפר מנחם  נגד  א.כ. נס ציונה דייגים
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 5
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם א.כ. נס ציונה דייגים 0-0
07/04/2020, יום ג'
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה דייגים  נגד  הפועל כפר מנחם
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 10
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה דייגים הפועל כפר מנחם 0-0
02/05/2020, יום ש'
18:30
18:30 הפועל כפר מנחם  נגד  א.כ. נס ציונה 2
פלייאוףתחתון ארצית דרום , מחזור 2
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם א.כ. נס ציונה 2 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
קיבוץ כפר מנחם
כתובת האולם: קיבוץ כפר מנחם, כפר מנחם


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב