איגוד הכדוריד

המשחק הבא

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
16/04/2021
15:00, יום ו'
אולם נחלת יהודה
א.כ. נס-ציונה
א.כ. נס-ציונה

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
3 בן דוד רז - מרכז 02/08/1999
5 מורדוב עומר - פיבוט 11/06/2002
8 פלח אורי - מקשר 13/06/2004
10 אליאס עומר - פינה 07/09/1999
13 בויישיץ מילוש - מקשר 15/10/1988
14 אורון ברגיל - שוער 03/12/1996
18 הרשקוביץ טל - פינה 12/08/1992
19 גררה יובל - מרכז 12/05/1992
20 איליץ סטפן - מקשר 10/10/1992
21 נתן שי - פיבוט 19/08/1996
23 חממי עוז - פינה 10/05/1992
24 להב אורי - מקשר 06/10/2003
30 סורקיס איתי - פינה 03/12/1998
32 שם טוב תום - שוער 29/10/1996
55 אלמוסלינוס איתמר - מקשר 03/03/1996
56 פלד טל - שוער 25/03/2004
81 סלס שון - מקשר 15/04/1999
85 בזק קובי - מקשר 01/04/2004
90 אוזל רועי - שוער 22/01/2003
91 נתנאלוב נתן - מקשר 17/09/2004
92 זלצר רואי - מרכז 20/04/2004
93 אזולאי עמרי - שוער 07/03/2002
94 פנקס עומר - פינה 07/08/1996
95 קרנטמן ניק - פיבוט 12/11/2004
96 בובליל איתי - פינה 04/12/2002
97 גונן בן-אור - פינה 01/08/2004
98 פלח עידו - מרכז 27/09/1999
99 סוקיץ דליבור - פיבוט 14/05/1991

בעלי תפקידים

ניר יעיש
מנהל קבוצה: ניר יעיש
עופר טליתמכר
מנהל קבוצה: עופר טליתמכר
עידן מימון
מאמן: עידן מימון

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
17/09/2020, יום ה'
20:30
20:30 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ב', מחזור 1
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 29-28
13/11/2020, יום ו'
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 1
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 33-26
16/11/2020, יום ב'
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 2
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי תל אביב 23-37
20/11/2020, יום ו'
16:00
16:00 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 3
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 27-21
27/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 4
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל קרית אונו 29-30
01/12/2020, יום ג'
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 26-30
04/12/2020, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 6
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.כ. נס-ציונה 25-30
11/12/2020, יום ו'
14:00
14:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 7
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 24-22
14/12/2020, יום ב'
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 8
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הפועל אשדוד 25-29
18/12/2020, יום ו'
15:00
15:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 9
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 35-33
27/12/2020, יום א'
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 11
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון בני הרצליה 30-34
08/02/2021, יום ב'
20:30
20:30 מ.כ. יובלים חולון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 12
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 23-25
12/02/2021, יום ו'
14:00
14:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 13
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון עירוני רחובות 26-36
22/02/2021, יום ב'
19:30
19:30 בני הרצליה  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 1
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 38-35
26/02/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 2
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 25-26
01/03/2021, יום ב'
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 3
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מ.כ. יובלים חולון 32-33
19/03/2021, יום ו'
14:00
14:00 הפועל אשדוד  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 26-22
26/03/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 32-29
05/04/2021, יום ב'
20:45
20:45 מכבי ראשון לציון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
גביע המדינה WINNER, חצי גמר
אולם עירוני רעננה מכבי ראשון לציון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 21-27
09/04/2021, יום ו'
16:00
16:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי ראשון לציון 29-20
16/04/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.כ. נס-ציונה
רבע גמר פלייאוף 1-8, מחזור 1
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.כ. נס-ציונה 0-0
19/04/2021, יום ב'
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
רבע גמר פלייאוף 1-8, מחזור 2
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם נחלת יהודה
כתובת האולם: העצמאות 37, ראשון לציון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn