איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
1 אוחנה-ילין עומר - שוער 06/04/2006
1 נדיב שחר - שוער 21/02/2007
2 גרין-אמיר שירה - פינה 18/05/2006
3 איילון רוני - פיבוט 12/09/2006
4 זיו ליהיא - פינה 26/04/2006
7 כבודי רוני - מקשר 27/09/2006
8 הרץ דניאל - פינה 28/09/2006
12 פוקס שירה - שוער 12/10/2006
13 גוטשטדט אורלי - פינה 10/09/2006
16 שרון מאיה - מקשר 05/08/2006
17 סיני עומר - פינה 26/02/2006
19 פרלמוטר רנה - מקשר 03/07/2006
21 מגוז שני - מרכז 10/10/2006
22 סרי טליה - מקשר 04/07/2006
23 מורנו עדי - מקשר 09/01/2006
26 רומי מיה - מקשר 26/08/2006

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/11/2019, יום ש'
12:00
12:00 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח, מחזור 1
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 11-18
09/11/2019, יום ש'
10:00
10:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ערד
ילדות ח, מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ערד 13-24
07/12/2019, יום ש'
14:00
14:00 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
גביע המדינה ילדות ח, רבע גמר
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס. רמת השרון 19-9
14/12/2019, יום ש'
19:15
19:15 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
ילדות ח, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 25-13
26/12/2019, יום ה'
18:15
18:15 מכבי פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח, מחזור 6
אולם גולדה פ"ת מכבי פתח תקוה א.ס. רמת השרון 19-21
04/01/2020, יום ש'
11:45
11:45 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדות ח, מחזור 7
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 2 17-35
11/01/2020, יום ש'
09:30
09:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ארזים יהלום רג
ילדות ח, מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ארזים יהלום רג 14-20
01/02/2020, יום ש'
12:30
12:30 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח, מחזור 10
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.ס. רמת השרון 15-31
17/02/2020, יום ב'
17:45
17:45 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי דימונה
ילדות ח, מחזור 9
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי דימונה 13-19
25/02/2020, יום ג'
20:15
20:15 מכבי "הארזים" ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
ילדות ח, מחזור 12
אולם אוהל שם מכבי "הארזים" ר"ג א.ס. רמת השרון 18-21
29/02/2020, יום ש'
09:30
09:30 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ראשון לציון
ילדות ח, מחזור 13
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ראשון לציון 8-32
07/03/2020, יום ש'
10:00
10:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
ילדות ח, מחזור 11
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ראשון לציון 16-27
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם אורנים רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב