איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
3 שקלים דניאל פיבוט 17/09/1992
5 טרזיץ סטפאן מקשר 17/05/1994
7 לוסטרניק אורי מרכז 24/10/2003
8 נחמני אוראל מרכז 05/12/2002
9 אוברמן-עציון אלון פינה 08/04/1999
10 פומרנץ גיל פינה 17/11/1991
12 פלג דניאל שוער 22/08/2003
13 שיינפלד איתי פינה 27/07/2003
14 כהן אופיר מרכז 27/11/1998
15 פבלוביץ מילאן מקשר 30/09/1989
16 ארסיץ דארקו שוער 26/01/1989
17 מצליח הדר מקשר 03/09/1996
19 אפו יוסף פיבוט 01/10/1993
21 ג'ינג'יחשוילי עדן מרכז 18/08/1996
24 חביב נדב פינה 24/08/1999
32 כהן יעקב שוער 21/08/1989
34 מוטולה עמית פינה 25/03/2000

בעלי תפקידים

אסף לוי
מאמן: אסף לוי
יעל אהרונוב
מנהל קבוצה: יעל אהרונוב

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
14/09/2020, יום ב'
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית א', מחזור 2
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל קרית אונו 29-30
13/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון א.כ. נס-ציונה 24-30
16/11/2020, יום ב'
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 2
נעם חיים דימונה מכבי דימונה א.ס. SGS רמת השרון 40-29
20/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אשדוד 23-24
27/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 4
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.ס. SGS רמת השרון 31-30
01/12/2020, יום ג'
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 26-30
04/12/2020, יום ו'
15:00
15:00 בני הרצליה  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 6
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. SGS רמת השרון 37-33
11/12/2020, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 7
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. יובלים חולון 32-35
14/12/2020, יום ב'
19:30
19:30 עירוני רחובות  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 8
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.ס. SGS רמת השרון 32-30
18/12/2020, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 9
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. באר שבע 26-41
23/12/2020, יום ד'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 10
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.ס. SGS רמת השרון 34-27
28/12/2020, יום ב'
19:30
19:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
WINNER, מחזור 11
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי ראשון לציון 30-36
08/02/2021, יום ב'
20:00
20:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 12
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. SGS רמת השרון 36-25
26/02/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 2
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 25-26
01/03/2021, יום ב'
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.ס. SGS רמת השרון 20-20
19/03/2021, יום ו'
15:40
15:40 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 4
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 20-29
26/03/2021, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי ראשון לציון 32-22
30/03/2021, יום ג'
20:30
20:30 מ.כ. יובלים חולון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 1
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון א.ס. SGS רמת השרון 29-33
09/04/2021, יום ו'
16:00
16:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  בני הרצליה
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון בני הרצליה 36-37
16/04/2021, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
רבע גמר פלייאוף 2-7, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל קרית אונו 22-26
19/04/2021, יום ב'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
רבע גמר פלייאוף 2-7, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. SGS רמת השרון 27-27
22/04/2021, יום ה'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
רבע גמר פלייאוף 2-7, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון הפועל קרית אונו 26-28
24/05/2021, יום ב'
20:00
20:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי ראשון לציון
חצי גמר 3-2 פלייאוף winner, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי ראשון לציון 34-32
28/05/2021, יום ו'
14:15
14:15 מכבי ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
חצי גמר 3-2 פלייאוף winner, מחזור 2
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 30-33
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם אורנים רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn