איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 מאירוביץ אורן שוער 01/02/1990
2 סקרוביץ נמניה מקשר 19/05/1992
7 צרפתי ערן מרכז 18/05/1991
9 לייפר אביב פינה 07/04/1996
10 שטיינר אופק פיבוט 20/07/1999
12 בוחניק יותם שוער 22/04/2002
13 כוחלו מרטינס רולו רוי פיליפה מקשר 14/01/1996
14 גדות עומרי מרכז 03/08/1993
16 קוזניץ איתי שוער 30/10/1975
17 פינקר עידן פיבוט 09/08/1997
18 אמסלם אבירם פינה 30/07/2003
20 צייטלר שלמה פינה 20/12/1993
22 צייטלר אראל מקשר 23/02/2001
24 דוידוביץ וליקו פיבוט 20/02/1993
55 גרא גיא מקשר 09/05/2001
60 שבתי שגיא מקשר 01/09/2003
61 חאייק גל פינה 10/10/2002
61 משולם אילון מקשר 23/04/2004
62 קוזניץ ליאור פינה 09/02/2004
63 יונגר איתי פינה 07/01/2003
64 משולם פלג מקשר 23/04/2004
77 רחימוב אור פינה 11/07/2002

בעלי תפקידים

אברהם (רמי) פריד
מנהל קבוצה: אברהם (רמי) פריד
מאיה בוטבול
פיזיותרפיסט: מאיה בוטבול
עומרי מימון
מאמן: עומרי מימון

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
10/09/2020, יום ה'
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  א.כ. נס-ציונה
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ד', מחזור 1
נעם חיים דימונה מכבי דימונה א.כ. נס-ציונה 30-31
14/09/2020, יום ב'
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  הפועל אשדוד
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ד', מחזור 2
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל אשדוד 25-22
13/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון א.כ. נס-ציונה 24-30
20/11/2020, יום ו'
15:00
15:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי דימונה
WINNER, מחזור 3
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי דימונה 28-30
27/11/2020, יום ו'
14:30
14:30 הפועל אשדוד  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 4
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד א.כ. נס-ציונה 24-30
30/11/2020, יום ב'
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 5
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי אבישי קרית מוצקין 29-32
04/12/2020, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 6
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.כ. נס-ציונה 25-30
11/12/2020, יום ו'
15:00
15:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  בני הרצליה
WINNER, מחזור 7
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה בני הרצליה 28-28
14/12/2020, יום ב'
20:30
20:30 מ.כ. יובלים חולון  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 8
אולם קציר מ.כ. יובלים חולון א.כ. נס-ציונה 29-29
18/12/2020, יום ו'
14:00
14:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  עירוני רחובות
WINNER, מחזור 9
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה עירוני רחובות 31-33
23/12/2020, יום ד'
20:00
20:00 מ.כ. באר שבע  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 10
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע א.כ. נס-ציונה 28-29
27/12/2020, יום א'
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 11
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי תל אביב 28-34
20/02/2021, יום ש'
20:00
20:00 מכבי ראשון לציון  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 12
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון א.כ. נס-ציונה 22-31
24/02/2021, יום ד'
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 13
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל קרית אונו 27-28
27/02/2021, יום ש'
18:45
18:45 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 2
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס-ציונה 26-28
02/03/2021, יום ג'
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  מ.כ. באר שבע
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 3
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מ.כ. באר שבע 28-31
19/03/2021, יום ו'
14:00
14:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.כ. נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 4
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין א.כ. נס-ציונה 30-33
22/03/2021, יום ב'
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי דימונה
גביע המדינה WINNER, שמינית גמר
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מכבי דימונה 35-38
26/03/2021, יום ו'
15:00
15:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  בני הרצליה
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה בני הרצליה 37-34
01/04/2021, יום ה'
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  א.כ. נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 5
נעם חיים דימונה מכבי דימונה א.כ. נס-ציונה 31-33
09/04/2021, יום ו'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  א.כ. נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 6
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.כ. נס-ציונה 26-24
12/04/2021, יום ב'
20:00
20:00 עירוני רחובות  נגד  א.כ. נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 7
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות א.כ. נס-ציונה 33-32
16/04/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  א.כ. נס-ציונה
רבע גמר פלייאוף 1-8, מחזור 1
אולם נחלת יהודה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון א.כ. נס-ציונה 31-32
19/04/2021, יום ב'
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
רבע גמר פלייאוף 1-8, מחזור 2
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 36-32
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
צימרמן החדש
כתובת האולם: מיכאל גולן 3, נס ציונה


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn