איגוד הכדוריד

המשחק הבא

הפועל כפר מנחם
הפועל כפר מנחם
25/01/2020
19:00
קיבוץ כפר מנחם
הפועל אשדוד 2
הפועל אשדוד 2

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אוחנה חן שוער 12/09/1994
1 גדז' ליאל שוער 25/11/2003
1 דהן נדב שוער 28/07/1993
4 טלקר אלעד פינה 04/08/1990
4 עוזיאל עומר מרכז 25/12/2002
5 חמואל אייל מקשר 10/09/2003
5 קריכלי מנחם מקשר 23/09/1964
7 חסאן רועי מרכז 23/10/2001
7 מלול נתנאל מרכז 09/11/1986
7 עמר נועם פינה 04/03/2003
8 אסולין אורעד פיבוט 15/02/1994
8 דהן אביעד פיבוט 24/06/1985
8 לוי ראובן פיבוט 02/02/1964
8 מלכה אלון פינה 23/10/2001
9 גז אורי מקשר 19/11/2002
9 גרינר יוגב פינה 10/02/1990
9 וקראט יונתן מקשר 04/09/2003
9 חיון אופק פינה 14/05/2002
9 מלול דור מקשר 18/04/1988
10 מיכאלי שרון מקשר 15/04/2001
10 קשקש רועי מקשר 05/05/1985
11 בודיק שחר פינה 07/08/1993
11 ג'רבי בר מקשר 26/12/1993
14 עמר דביר מקשר 23/11/2000
19 צרויה רון מקשר 22/04/1994
22 ויסמן אורן פיבוט 24/12/2001

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
29/10/2019
20:30
20:30 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ראשון לציון 2
ארצית דרום, מחזור 1
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי ראשון לציון 2 29-22
05/11/2019
21:15
21:15 א.כ. נס ציונה דייגים  נגד  הפועל אשדוד 2
ארצית דרום, מחזור 2
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה דייגים הפועל אשדוד 2 32-29
19/11/2019
21:15
21:15 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  הפועל אשדוד 2
ארצית דרום, מחזור 4
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה הפועל אשדוד 2 30-30
03/12/2019
21:00
21:00 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 5
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי הולצמן הארזים 21-30
10/12/2019
21:15
21:15 הפועל אשדוד 2  נגד  א.כ. נס ציונה 2
ארצית דרום, מחזור 6
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 א.כ. נס ציונה 2 24-28
14/12/2019
20:00
20:00 הפועל ערד  נגד  הפועל אשדוד 2
ארצית דרום, מחזור 7
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל אשדוד 2 24-29
24/12/2019
20:30
20:30 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי דימונה 2
ארצית דרום, מחזור 8
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי דימונה 2 30-35
31/12/2019
20:30
20:30 הפועל אשדוד 2  נגד  עירוני מיסדים רחובות
ארצית דרום, מחזור 3
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 עירוני מיסדים רחובות 26-34
25/01/2020
19:00
19:00 הפועל כפר מנחם  נגד  הפועל אשדוד 2
ארצית דרום, מחזור 9
קיבוץ כפר מנחם הפועל כפר מנחם הפועל אשדוד 2 0-0
30/01/2020
20:30
20:30 הפועל ערד  נגד  הפועל אשדוד 2
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 1
אולם הפ. ערד הפועל ערד הפועל אשדוד 2 0-0
04/02/2020
20:30
20:30 הפועל אשדוד 2  נגד  עירוני מיסדים רחובות
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 2
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 עירוני מיסדים רחובות 0-0
11/02/2020
21:15
21:15 הפועל ראשל"צ ב טוביה  נגד  הפועל אשדוד 2
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 3
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשל"צ ב טוביה הפועל אשדוד 2 0-0
25/02/2020
20:30
20:30 הפועל אשדוד 2  נגד  מכבי ראשון לציון 2
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 5
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 מכבי ראשון לציון 2 0-0
03/03/2020
20:30
20:30 הפועל אשדוד 2  נגד  הפועל ערד
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 6
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 הפועל ערד 0-0
17/03/2020
20:30
20:30 עירוני מיסדים רחובות  נגד  הפועל אשדוד 2
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 7
אולם ברזילי עירוני מיסדים רחובות הפועל אשדוד 2 0-0
24/03/2020
20:30
20:30 הפועל אשדוד 2  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 8
אולם מקיף ט' הפועל אשדוד 2 הפועל ראשל"צ ב טוביה 0-0
05/04/2020
21:15
21:15 מכבי ראשון לציון 2  נגד  הפועל אשדוד 2
פלייאוף עליון ארצית דרום , מחזור 10
רביבים ראשל"צ מכבי ראשון לציון 2 הפועל אשדוד 2 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם מקיף ט'
כתובת האולם: שבט ראובן 2, אשדוד


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב