איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
2 GLUBOVICH JORDE - מקשר 20/05/1992
3 אבנעים מור - מקשר 16/09/1997
4 פרנקו ירדן - מרכז 04/11/1998
5 חיון אופק - - 14/05/2002
7 בן-סעדון דוראל - פינה 05/04/1997
10 פגליארי עוז - פינה 13/07/1992
12 ריבקין שון - שוער 16/10/2000
14 שוויפל בר - פיבוט 20/11/1996
15 אורי תומר - פינה 15/11/1997
16 סימון עומר - שוער 16/01/1996
21 CIRIC STEFAN - מרכז 30/03/1991
24 קלנר אלון - פיבוט 09/10/2002
25 מדניק ליאור - פיבוט 21/12/1998
30 ויטקובסקי עמית - מקשר 07/06/1999
33 עזריאייב ליאור - פיבוט 29/08/2004
34 רובינשטיין עומר - פיבוט 07/11/1998
35 דמידוב ארטיום - מרכז 01/07/2004
69 שפץ גיא - שוער 03/06/1995
75 SLADIC ILIJA - מקשר 25/01/1984
77 לוינסקי ליאל - מרכז 28/04/2004

בעלי תפקידים

אבנר דרורי
מאמן: אבנר דרורי
רוני טסלר
יו"ר קבוצה: רוני טסלר

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
10/09/2020, יום ה'
19:00
19:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ג', מחזור 1
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי אבישי קרית מוצקין 30-27
17/09/2020, יום ה'
19:30
19:30 מכבי ראשון לציון  נגד  מ.כ. באר שבע
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ג', מחזור 3
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון מ.כ. באר שבע 24-38
13/11/2020, יום ו'
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
WINNER, מחזור 1
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 33-26
16/11/2020, יום ב'
20:30
20:30 בני הרצליה  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.כ. באר שבע 27-34
20/11/2020, יום ו'
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 3
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מ.כ. יובלים חולון 27-21
27/11/2020, יום ו'
14:00
14:00 עירוני רחובות  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 4
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות מ.כ. באר שבע 26-25
04/12/2020, יום ו'
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 6
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי תל אביב 29-29
11/12/2020, יום ו'
15:00
15:00 מכבי ראשון לציון  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 7
אולם בית מכבי ראשל"צ מכבי ראשון לציון מ.כ. באר שבע 28-32
14/12/2020, יום ב'
20:00
20:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 8
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל קרית אונו 32-32
18/12/2020, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 9
אולם אורנים רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. באר שבע 26-41
23/12/2020, יום ד'
20:00
20:00 מ.כ. באר שבע  נגד  א.כ. נס-ציונה
WINNER, מחזור 10
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע א.כ. נס-ציונה 28-29
28/12/2020, יום ב'
20:00
20:00 מכבי דימונה  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 11
נעם חיים דימונה מכבי דימונה מ.כ. באר שבע 27-30
12/02/2021, יום ו'
14:30
14:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  מ.כ. באר שבע
WINNER, מחזור 13
אולם גושן מכבי אבישי קרית מוצקין מ.כ. באר שבע 38-29
15/02/2021, יום ב'
19:30
19:30 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 12
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל אשדוד 30-23
22/02/2021, יום ב'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מ.כ. באר שבע
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 1
אולם תיכונט מכבי תל אביב מ.כ. באר שבע 26-34
26/02/2021, יום ו'
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  עירוני רחובות
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 2
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע עירוני רחובות 27-24
02/03/2021, יום ג'
20:00
20:00 א.כ. נס-ציונה  נגד  מ.כ. באר שבע
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 3
צימרמן החדש א.כ. נס-ציונה מ.כ. באר שבע 28-31
19/03/2021, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  מ.כ. באר שבע
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.כ. באר שבע 23-34
22/03/2021, יום ב'
19:30
19:30 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל קרית אונו
גביע המדינה WINNER, שמינית גמר
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל קרית אונו 41-25
09/04/2021, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 6
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי אבישי קרית מוצקין 26-30
12/04/2021, יום ב'
20:00
20:00 מ.כ. באר שבע  נגד  מכבי דימונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 7
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע מכבי דימונה 31-34
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם חדש רמות
כתובת האולם: לוי אשכול 71, באר שבע


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn