איגוד הכדוריד

המשחק הבא

בני הרצליה
בני הרצליה
14/03/2020
17:00, יום ש'
אולם הראשונים הרצליה
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
5 יוסף עמית - פיבוט 16/11/2004
5 שגיא אדם - פיבוט 05/05/2004
6 בן חורין גל - פינה 18/07/2004
7 רז עדי - פינה 10/11/2004
7 רפפורט עומרי - מרכז 28/10/2004
9 טוריסקי עילי - פינה 11/08/2004
9 כפולר איתמר - מרכז 01/02/2005
10 לפיד סער - פיבוט 05/01/2004
10 רוטנשטיין יואב - מקשר 07/04/2005
11 טוריסקי גיא - פינה 11/08/2004
12 בן-דוד אור - שוער 02/09/2004
12 שיטרית דרור - שוער 16/09/2004
13 ליברטי מייקל - מרכז 09/05/2004
14 דובר יהלי - מקשר 06/12/2004
15 סימן טוב יהונתן - פינה 15/03/2004
16 יעקב עומר - שוער 26/05/2005
18 אברוך בן - שוער 18/10/2004
18 יהודה איתי - מקשר 13/03/2005
19 מצליח אורי - פיבוט 22/10/2004
22 להט תמיר - מקשר 05/02/2004
23 בירן עמרי - פיבוט 06/03/2005
23 וייס איתי - מקשר 09/12/2004
24 שפירא אייל - פינה 03/10/2004
26 ארד עמית - מרכז 13/12/2004
32 שפירא נועם - מקשר 11/04/2004
77 איטן רון - פינה 01/09/2004

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
30/10/2019, יום ד'
18:45
18:45 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 1
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב א.ס. רמת השרון 26-37
16/11/2019, יום ש'
14:00
14:00 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 4
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 22-28
07/12/2019, יום ש'
18:30
18:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
גביע המדינה נערים, שמינית גמר
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 23-28
16/12/2019, יום ב'
18:00
18:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 6
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה א.ס. רמת השרון 47-29
18/01/2020, יום ש'
14:30
14:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
נערים צפון, מחזור 10
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 34-26
23/01/2020, יום ה'
20:45
20:45 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
נערים צפון, מחזור 9
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 26-25
03/02/2020, יום ב'
19:45
19:45 מכבי הקרייתים  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 8
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים א.ס. רמת השרון 24-29
08/02/2020, יום ש'
12:00
12:00 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 12
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 25-24
15/02/2020, יום ש'
14:30
14:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נערים צפון, מחזור 13
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 28-23
22/02/2020, יום ש'
13:00
13:00 א.כ. נס ציונה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 14
צימרמן החדש א.כ. נס ציונה א.ס. רמת השרון 28-39
14/03/2020, יום ש'
17:00
17:00 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 16
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 0-0
21/03/2020, יום ש'
14:30
14:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי הקרייתים
נערים צפון, מחזור 17
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי הקרייתים 0-0
04/04/2020, יום ש'
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  א.כ. נס ציונה
נערים צפון, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון א.כ. נס ציונה 0-0
04/04/2020, יום ש'
19:00
19:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים צפון, מחזור 18
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 0-0
11/04/2020, יום ש'
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
נערים צפון, מחזור 7
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 0-0
18/04/2020, יום ש'
14:00
14:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים צפון, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.מ. מוצקין 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם אורנים רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב