איגוד הכדוריד

המשחק הבא

מ.מ. מוצקין
מ.מ. מוצקין
05/06/2021
11:00, יום ש'
אולם גושן
מכבי בית"ר ארזים ר"ג
מכבי בית"ר ארזים ר"ג

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
1 אוחיון אדיר - פינה 23/07/2009
1 אוסטרוב גל - פיבוט 14/11/2007
1 אליהו אוראל - פינה 17/12/2008
1 בנולקר אליעד - פינה 11/08/2009
1 דגן יואב - פינה 04/04/2009
1 דדון בארי - מקשר 19/11/2007
1 דדשב לירן - פינה 20/03/2008
1 זוקין שוני - פינה 29/12/2008
1 לוי עידן - פינה 09/04/2009
1 לינדבור מרקו - פינה 27/06/2008
1 לשם אופיר - פינה 15/01/2008
1 ממן אסף מאיר - פינה 08/01/2009
1 סבג אילון - פינה 05/11/2009
1 סיאג שחר - פינה 24/07/2008
1 שקד מרום - פינה 24/09/2009

בעלי תפקידים

אבי בלטיטר
מאמן: אבי בלטיטר
צביקה בנדק
מאמן: צביקה בנדק

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
05/12/2020, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון 3
ילדים ז צפון, מחזור 1
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 3 26-21
13/03/2021, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  בני הרצליה
ילדים ז צפון, מחזור 12
אולם גושן מ.מ. מוצקין בני הרצליה 44-15
17/04/2021, יום ש'
11:15
11:15 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי רעננה
ילדים ז צפון, מחזור 4
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי רעננה 32-9
24/04/2021, יום ש'
10:00
10:00 בני הרצליה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 5
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.מ. מוצקין 12-40
29/05/2021, יום ש'
12:30
12:30 מ.מ. מוצקין  נגד  מ.כ.נתניה
ילדים ז צפון, מחזור 10
אולם גושן מ.מ. מוצקין מ.כ.נתניה 12-26
05/06/2021, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי בית"ר ארזים ר"ג
ילדים ז צפון, מחזור 6
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי בית"ר ארזים ר"ג 0-0
05/06/2021, יום ש'
12:30
12:30 מכבי בית"ר ארזים ר"ג  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 13
אולם אוהל שם מכבי בית"ר ארזים ר"ג מ.מ. מוצקין 24-31
05/06/2021, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון 3  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 3 מ.מ. מוצקין 0-12
08/06/2021, יום ג'
18:30
18:30 מ.כ.נתניה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 14
אולם בן גוריון - נעמי שמר מ.כ.נתניה מ.מ. מוצקין 23-13
12/06/2021, יום ש'
10:30
10:30 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 9
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 מ.מ. מוצקין 20-33
20/06/2021, יום א'
18:00
18:00 מכבי רעננה  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 11
אולם תיכון אביב מכבי רעננה מ.מ. מוצקין 11-50
22/06/2021, יום ג'
16:15
16:15 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.מ. מוצקין
ילדים ז צפון, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.מ. מוצקין 26-50
23/06/2021, יום ד'
17:00
17:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2
ילדים ז צפון, מחזור 2
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי ארזים אהל שם ר"ג 2 14-21
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם גושן
כתובת האולם: דקר 4, קרית מוצקין


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn