איגוד הכדוריד

המשחק הבא

מ.מ. מוצקין
מ.מ. מוצקין
14/03/2020
11:15, יום ש'
אולם גושן
אס"א תל אביב
אס"א תל אביב

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
1 אוחיון שליו - פיבוט 12/10/2007
1 אשכנזי לידור - מקשר 09/11/2006
1 גורן גיא - פינה 10/06/2007
1 גרשון בויום עידו - שוער 26/11/2007
1 גרשון רן - פינה 26/11/1967
1 טל שליו - פינה 21/04/2006
1 ליבה תומר - פינה 08/11/2006
1 מסד תומר - מרכז 20/11/2007
1 מעוז עמית - פינה 12/02/2006
1 נדלר גיא - פינה 08/08/2006
1 סולומון ליאם - פינה 19/08/2006
1 סיאג אופיר - פיבוט 24/07/2006
1 עדן רועי - שוער 13/07/2006
1 פרץ קורן - פיבוט 03/10/2005
1 קדוש נועם - פיבוט 10/10/2006
1 קוזנצקי אילן - פינה 18/04/2006
1 קמינר גל - פינה 01/05/2008
1 רודיאקוב אריאל - מקשר 24/03/2006
1 שנובסקי אורי - מקשר 02/08/2007
1 שקד יואב - פינה 17/07/2007

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/11/2019, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו/סביון
נערים ח צפון, מחזור 2
אולם גושן מ.מ. מוצקין הפועל קרית אונו/סביון 25-21
16/11/2019, יום ש'
11:30
11:30 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי רעננה
נערים ח צפון, מחזור 4
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי רעננה 24-29
07/12/2019, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  בני הרצליה
גביע המדינה נערים ח, סיבוב 1
אולם גושן מ.מ. מוצקין בני הרצליה 38-28
14/12/2019, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  בני הרצליה 2
נערים ח צפון, מחזור 6
אולם גושן מ.מ. מוצקין בני הרצליה 2 18-32
04/01/2020, יום ש'
13:00
13:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ח צפון, מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מ.מ. מוצקין 24-24
05/02/2020, יום ד'
16:30
16:30 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי הקרייתים
נערים ח צפון, מחזור 10
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי הקרייתים 30-32
15/02/2020, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ח צפון, מחזור 7
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מ.מ. מוצקין 29-27
07/03/2020, יום ש'
13:30
13:30 בני הרצליה 2  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ח צפון, מחזור 13
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 מ.מ. מוצקין 20-36
14/03/2020, יום ש'
11:15
11:15 מ.מ. מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
נערים ח צפון, מחזור 14
אולם גושן מ.מ. מוצקין אס"א תל אביב 0-0
21/03/2020, יום ש'
12:00
12:00 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון 2
נערים ח צפון, מחזור 1
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 2 0-0
26/03/2020, יום ה'
18:15
18:15 הפועל קרית אונו/סביון  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ח צפון, מחזור 9
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו/סביון מ.מ. מוצקין 0-0
01/04/2020, יום ד'
17:00
17:00 מכבי רעננה  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ח צפון, מחזור 11
אולם תיכון אביב מכבי רעננה מ.מ. מוצקין 0-0
04/04/2020, יום ש'
12:00
12:00 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון 2
נערים ח צפון, מחזור 15
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 2 0-0
05/04/2020, יום א'
16:00
16:00 מכבי הקרייתים  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ח צפון, מחזור 3
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מ.מ. מוצקין 0-0
18/04/2020, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו/סביון
נערים ח צפון, מחזור 16
אולם גושן מ.מ. מוצקין הפועל קרית אונו/סביון 0-0
25/04/2020, יום ש'
11:00
11:00 מכבי הקרייתים  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ח צפון, מחזור 17
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מ.מ. מוצקין 0-0
04/05/2020, יום ב'
17:30
17:30 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי רעננה
נערים ח צפון, מחזור 18
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי רעננה 0-0
16/05/2020, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  בני הרצליה 2
נערים ח צפון, מחזור 20
אולם גושן מ.מ. מוצקין בני הרצליה 2 0-0
23/05/2020, יום ש'
15:30
15:30 אס"א תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ח צפון, מחזור 21
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב מ.מ. מוצקין 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם גושן
כתובת האולם: דקר 4, קרית מוצקין


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב