איגוד הכדוריד

המשחק הבא

מ.מ. מוצקין
מ.מ. מוצקין
21/03/2020
13:30, יום ש'
אולם גושן
א.ס.רמת השרון 2
א.ס.רמת השרון 2

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
1 אסרף איליי - פיבוט 10/09/2005
1 אשכנזי לירן - פיבוט 07/06/2005
1 בן דוד ליעד - מקשר 12/01/2005
1 דוד עומרי - שוער 02/06/2005
1 מעוז עמית - פיבוט 12/02/2006
1 עמיאל איתי - מקשר 19/02/2005
1 פרץ קורן - מרכז 03/10/2005
1 קדוש נועם - פיבוט 10/10/2006
1 שחם אמיר - שוער 02/01/2005

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
26/10/2019, יום ש'
17:00
17:00 הפועל קרית אונו  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 1
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו מ.מ. מוצקין 15-34
02/11/2019, יום ש'
12:30
12:30 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 2
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 40-14
09/11/2019, יום ש'
15:45
15:45 בני הרצליה  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 3
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.מ. מוצקין 15-37
16/11/2019, יום ש'
13:00
13:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי גנדי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי גנדי ארזים ר"ג 31-24
07/12/2019, יום ש'
15:30
15:30 בני הרצליה  נגד  מ.מ. מוצקין
גביע המדינה נערים ט', שמינית גמר
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה מ.מ. מוצקין 18-42
14/12/2019, יום ש'
13:00
13:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי אפרים פתח תקוה
נערים ט צפון, מחזור 6
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי אפרים פתח תקוה 39-27
11/01/2020, יום ש'
13:00
13:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי הקרייתים
נערים ט צפון, מחזור 9
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי הקרייתים 23-24
18/01/2020, יום ש'
13:00
13:00 מ.מ. מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 10
אולם גושן מ.מ. מוצקין הפועל קרית אונו 37-24
08/02/2020, יום ש'
16:00
16:00 מכבי נצרת  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 5
מרכז קהילתי נצרת מכבי נצרת מ.מ. מוצקין 29-29
15/02/2020, יום ש'
11:00
11:00 מ.מ. מוצקין  נגד  בני הרצליה
נערים ט צפון, מחזור 12
אולם גושן מ.מ. מוצקין בני הרצליה 49-27
22/02/2020, יום ש'
12:00
12:00 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 13
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג מ.מ. מוצקין 21-26
21/03/2020, יום ש'
13:30
13:30 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נערים ט צפון, מחזור 16
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס.רמת השרון 2 0-0
18/04/2020, יום ש'
13:00
13:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 17
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי תל אביב 0-0
26/04/2020, יום א'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 11
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.מ. מוצקין 0-0
02/05/2020, יום ש'
14:30
14:30 א.ס.רמת השרון 2  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 7
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון 2 מ.מ. מוצקין 0-0
04/05/2020, יום ב'
17:00
17:00 מכבי הקרייתים  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 18
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים מ.מ. מוצקין 0-0
27/05/2020, יום ד'
17:00
17:00 מכבי תל אביב  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 8
אולם תיכונט מכבי תל אביב מ.מ. מוצקין 0-0
30/05/2020, יום ש'
13:00
13:00 מ.מ. מוצקין  נגד  מכבי נצרת
נערים ט צפון, מחזור 14
אולם גושן מ.מ. מוצקין מכבי נצרת 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם גושן
כתובת האולם: דקר 4, קרית מוצקין


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב