איגוד הכדוריד

המשחק הבא

מ.מ. מוצקין
מ.מ. מוצקין
04/06/2021
17:30, יום ו'
אולם גושן
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
1 לוסטרניק רום - מרכז 14/03/2006
2 שבו יובל - פיבוט 24/09/2006
3 גולדשטיין איתמר - מרכז 15/05/2006
4 ארביב קורן - פינה 12/09/2006
7 ברדה מיכאל - פינה 04/04/2006
8 לביא עילאי - פיבוט 10/08/2006
11 סלוק יהב - שוער 10/07/2006
17 נשר אורי - פינה 03/08/2006
19 שדה עדיאל - פינה 08/06/2006
21 שגב-רודל איתי - מרכז 28/01/2006
23 קשאני זיו - מרכז 16/05/2006
24 אלון אריאל - מקשר 15/04/2006
25 בר-און יונתן - מקשר 14/01/2006
26 רומי אור - מקשר 26/08/2006
27 שפירא תומר - פינה 27/11/2006
28 אמסילי מתן - פינה 20/07/2006
33 קניון יואב - שוער 30/11/2006

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
28/11/2020, יום ש'
14:00
14:00 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א תל אביב 28-36
05/12/2020, יום ש'
12:00
12:00 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 2
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 30-37
19/12/2020, יום ש'
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי הקרייתים
נערים ט צפון, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי הקרייתים 24-39
06/03/2021, יום ש'
14:00
14:00 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 12
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג א.ס. רמת השרון 31-30
20/03/2021, יום ש'
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי רעננה
נערים ט צפון, מחזור 14
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי רעננה 27-49
25/03/2021, יום ה'
19:00
19:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 13
אולם חדש סביון הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 31-25
21/04/2021, יום ד'
17:15
17:15 מכבי רעננה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 7
אולם תיכון אביב מכבי רעננה א.ס. רמת השרון 36-28
24/04/2021, יום ש'
17:00
17:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 33-37
28/04/2021, יום ד'
17:45
17:45 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי גנדי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי גנדי ארזים ר"ג 30-42
08/05/2021, יום ש'
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
נערים ט צפון, מחזור 9
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 37-37
04/06/2021, יום ו'
17:30
17:30 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 0-0
05/06/2021, יום ש'
11:30
11:30 מכבי הקרייתים  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 10
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים א.ס. רמת השרון 0-0
05/06/2021, יום ש'
12:30
12:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 11
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.מ. מוצקין 0-12
07/06/2021, יום ב'
19:00
19:00 אס"א תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 8
אולם עלית אונ' ת"א אס"א תל אביב א.ס. רמת השרון 0-0
09/06/2021, יום ד'
19:45
19:45 מ.כ. חולון  נגד  א.ס. רמת השרון
פלייאוף נערים ט', מחזור 2
אולם קציר מ.כ. חולון א.ס. רמת השרון 32-40
12/06/2021, יום ש'
11:00
11:00 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
פלייאוף נערים ט', מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 31-40
19/06/2021, יום ש'
13:00
13:00 מכבי גדי ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
פלייאוף נערים ט', מחזור 5
רביבים ראשל"צ מכבי גדי ראשון לציון א.ס. רמת השרון 29-35
22/06/2021, יום ג'
20:00
20:00 עירוני רחובות 2  נגד  א.ס. רמת השרון
פלייאוף נערים ט', מחזור 4
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות 2 א.ס. רמת השרון 37-33
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם אורנים רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn