איגוד הכדוריד

המשחק הבא

א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון
14/12/2019
16:00
אולם אורנים רמה"ש
בני הרצליה
בני הרצליה

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 בירן עמרי פיבוט 06/03/2005
2 קלוט עומר מרכז 27/04/2005
3 ורנר ג'וליאן פינה 03/03/2006
5 יוסף עמית פיבוט 16/11/2004
6 מסד שי פינה 14/01/2005
7 ירושלמי נועם פינה 12/12/2005
8 גפני עידו פיבוט 07/11/2005
9 כפולר איתמר מרכז 01/02/2005
12 בן-דוד אור שוער 02/09/2004
14 דואק דניאל פינה 09/08/2005
15 לוין הראל פינה 26/10/2005
16 יעקב עומר שוער 26/05/2005
18 יהודה איתי מקשר 13/03/2005
19 טהור אדיר פינה 19/07/2005
44 רודנאי עידו מרכז 04/05/2005

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
28/10/2019
17:45
17:45 א.ס. רמת השרון  נגד  א.ס.רמת השרון 2
נערים ט צפון, מחזור 1
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון א.ס.רמת השרון 2 30-30
02/11/2019
12:30
12:30 מ.מ. מוצקין  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 2
אולם גושן מ.מ. מוצקין א.ס. רמת השרון 40-14
23/11/2019
10:30
10:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נערים ט צפון, מחזור 5
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 34-40
07/12/2019
11:00
11:00 הפועל ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
גביע המדינה נערים ט', שמינית גמר
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון א.ס. רמת השרון 40-41
14/12/2019
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  בני הרצליה
נערים ט צפון, מחזור 6
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון בני הרצליה 0-0
21/12/2019
14:00
14:00 מכבי גנדי ארזים ר"ג  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 7
אולם אוהל שם מכבי גנדי ארזים ר"ג א.ס. רמת השרון 0-0
23/12/2019
19:00
19:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 4
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 0-0
04/01/2020
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי נצרת
נערים ט צפון, מחזור 8
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי נצרת 0-0
09/01/2020
18:15
18:15 מכבי אפרים פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 9
אולם גולדה פ"ת מכבי אפרים פתח תקוה א.ס. רמת השרון 0-0
18/01/2020
13:00
13:00 א.ס.רמת השרון 2  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 10
אולם אורנים רמה"ש א.ס.רמת השרון 2 א.ס. רמת השרון 0-0
01/02/2020
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.מ. מוצקין
נערים ט צפון, מחזור 11
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.מ. מוצקין 0-0
15/02/2020
11:30
11:30 מכבי הקרייתים  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 12
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים א.ס. רמת השרון 0-0
22/02/2020
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
נערים ט צפון, מחזור 13
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 0-0
29/02/2020
14:45
14:45 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי הקרייתים
נערים ט צפון, מחזור 3
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי הקרייתים 0-0
07/03/2020
12:00
12:00 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 14
אולם תיכונט מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 0-0
14/03/2020
14:00
14:00 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 15
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 0-0
21/03/2020
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי גנדי ארזים ר"ג
נערים ט צפון, מחזור 16
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי גנדי ארזים ר"ג 0-0
18/04/2020
16:00
16:00 מכבי נצרת  נגד  א.ס. רמת השרון
נערים ט צפון, מחזור 17
מרכז קהילתי נצרת מכבי נצרת א.ס. רמת השרון 0-0
25/04/2020
16:00
16:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי אפרים פתח תקוה
נערים ט צפון, מחזור 18
אולם אורנים רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי אפרים פתח תקוה 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם אורנים רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב