איגוד הכדוריד

המשחק הבא

הפועל ראשון לציון 2
הפועל ראשון לציון 2
28/03/2020
16:00, יום ש'
אולם רוזנשטיין ראשל"צ
הפועל חבל אילות
הפועל חבל אילות

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן גובה עמדה תאריך לידה
1 אוזל רועי - שוער 22/01/2003
1 אונונו אופיר - פינה 06/09/2003
1 אייזנמן נבו - מקשר 27/03/2004
1 איסקוב אורן - פיבוט 09/04/2003
1 בליליוס כפיר - מקשר 21/12/2002
1 בן-ארי אלון - מקשר 31/10/2003
1 בן-טורה אביב - פיבוט 01/06/2004
1 ברוך עידו - פיבוט 15/12/2002
1 גונן בן-אור - פיבוט 01/08/2004
1 דודוביץ לירון - פיבוט 30/10/2004
1 זפרני אדם - מקשר 23/01/2003
1 חסין בן - פינה 23/09/2003
1 יזרעאלי גלעד - מקשר 07/06/2003
1 לוי שקד - פיבוט 11/05/2003
1 מזרחי עומר - פיבוט 27/07/2004
1 מנו אילי - פיבוט 20/09/2004
1 משה כרמל - פיבוט 18/06/2003
1 סיני יונתן - שוער 08/11/2003
1 עוזיאל ליאב - פיבוט 01/09/2004
1 קציר עדי - פיבוט 06/12/2002
1 קרנטמן ניק - פיבוט 12/11/2004
1 רושו ארבל - פיבוט 08/04/2004
1 שליסר מאור - פיבוט 29/12/2002

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
28/09/2019, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  בני הרצליה
נוער מחוזי, מחזור 1
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 בני הרצליה 31-26
12/10/2019, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  בני הרצליה 2
נוער מחוזי, מחזור 3
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 בני הרצליה 2 32-27
26/10/2019, יום ש'
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 4
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה הפועל ראשון לציון 2 33-18
02/11/2019, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי הקרייתים
נוער מחוזי, מחזור 5
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 מכבי הקרייתים 23-27
09/11/2019, יום ש'
14:00
14:00 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 6
אולם אוהל שם מכבי ארזים אהל שם ר"ג הפועל ראשון לציון 2 43-17
23/11/2019, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי דימונה
נוער מחוזי, מחזור 8
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 מכבי דימונה 32-27
27/11/2019, יום ד'
20:15
20:15 מכבי תל אביב  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 7
אולם תיכונט מכבי תל אביב הפועל ראשון לציון 2 20-21
07/12/2019, יום ש'
19:00
19:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער מחוזי, מחזור 17
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 מכבי ארזים אהל שם ר"ג 22-46
30/12/2019, יום ב'
18:30
18:30 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מ.כ. באר שבע
נוער מחוזי, מחזור 20
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 מ.כ. באר שבע 20-36
04/01/2020, יום ש'
12:45
12:45 בני הרצליה  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 12
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה הפועל ראשון לציון 2 28-32
18/01/2020, יום ש'
18:30
18:30 בני הרצליה 2  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 14
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה 2 הפועל ראשון לציון 2 34-28
01/02/2020, יום ש'
15:30
15:30 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
נוער מחוזי, מחזור 15
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 מכבי עירוני פתח תקוה 28-38
08/02/2020, יום ש'
17:00
17:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  הפועל ראשון לציון
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 הפועל ראשון לציון 36-28
15/02/2020, יום ש'
13:00
13:00 מכבי הקרייתים  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 16
אולם חט. ביניים ק. חיים מכבי הקרייתים הפועל ראשון לציון 2 30-30
07/03/2020, יום ש'
17:15
17:15 מכבי דימונה  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 19
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל ראשון לציון 2 22-34
12/03/2020, יום ה'
20:45
20:45 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי תל אביב
נוער מחוזי, מחזור 18
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 מכבי תל אביב 26-27
28/03/2020, יום ש'
16:00
16:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  הפועל חבל אילות
נוער מחוזי, מחזור 22
אולם רוזנשטיין ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 הפועל חבל אילות 0-0
04/04/2020, יום ש'
14:00
14:00 הפועל חבל אילות  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 11
יטבתה הפועל חבל אילות הפועל ראשון לציון 2 0-0
02/05/2020, יום ש'
14:00
14:00 מ.כ. באר שבע  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער מחוזי, מחזור 9
אולם חדש רמות מ.כ. באר שבע הפועל ראשון לציון 2 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם רוזנשטיין ראשל"צ
כתובת האולם: נאות אשלים רח התזמורת, ראשון לציון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב