איגוד הכדוריד
סבב ביקורים ואימונים במחלקות נוער
הצוות המקצועי של איגוד הכדוריד - המנהל המקצועי רולאנדו פרייטאס, מאמן הכושר הלאומי מילוש מיטרוביץ' וגלעד נתן רכז נבחרות ותשתיות צעירות - ביקרו והעבירו אמש אימונים לדוגמא במחלקת הנוער של מ.כ חולון, יחד עם מאמני המחלקה והמנהל המקצועי גיל סגל ועבדו עם קבוצות הילדים-נערים ז'-ח' על סוגי הגנות שונים, כפי שמתבצעים בנבחרות.

"אנחנו שמחים להמשיך בסבב הביקורים והאימונים שאנו מבצעים במועדונים ברחבי הארץ, ובמיוחד היום להגיע לחולון - מועדון שיש לי כלפיו וכלפי העשייה שבו הערכה וכבוד. המועדון הזה הצמיח לאורך השנים עשרות שחקנים איכותיים, ובשנים האחרונות שחקנים מצוינים כמו עדן ג'ינג'י, ליאור גורמן ודניאל מוסינדי, ואני בטוח שיהיו עוד הרבה נוספים בעתיד", אמר המנהל המקצועי.

במקביל, אחרי שיחות ושיתוף פעולה בהתאם לדרישות המקצועית של האיגוד וביטול השעיית השחקנים הצעירים בנבחרות - פרייטאס הדגיש: "אין ספק שההשתתפות של השחקנים האלו ואחרים בנבחרות ישראל פתחה להם דלתות להזדמנויות נוספות להתפתח וסייעה להם להעלות את רמתם המקצועית. אני סמוך ובטוח שהצוות המקצועי של חולון ימשיך לעבוד ולגדל שחקנים מצויינים שיעזרו לצמיחת המועדון ולנבחרת ישראל בעתיד".

הצוות המקצועי ערך לאחרונה ביקורים ואימונים במחלקות הנוער של מ.כ באר שבע ומכבי קרית מוצקין, שוחח עם השחקנים הצעירים והצוותים המקצועיים, והביע את הערכתו לקידום הדור הצעיר.

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn